Юлчето е палаво дете, мирно да стои не ще

  • 8 142
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • USA
  • Мнения: 559
Smuty, и при нас асортиментът никакъв го няма. Не знам защо разфасовките са различни с канадските.

Гоце, вашата баба добре го е наредила.  Rolling Eyes На мъжа ти сигурно му е криво, ама какво да се прави...  дано да се усети по някое време. Аз също съм с по-гъста кръв се оказа. При мен е генетично. Предимството е, че раните по-бързо заздравяват - нямам проблем нито с бъбреци, нито със сърце засега (да чукам на дърво). Не се тревожи.  Hug

Ува, успешен ден ти желая! Защо се притесняваш за говора? Нали бърбори нещо и издава звуци - на този етап толкова.

# 31
  • Мнения: 98
Добро утро и честита месечинка на Цвети!   bouquet

Ками, мерси  Hug А линкчето с комбинациите на храни е супер полезно, ама наистина според него млечно-плодовите каши и киселчетата са аут  newsm78
Герката, много хубаво си написала за двете дечица, направо се разплаках  Hug
Уинкси, как ти завиждам за тия 28 градусаааааа  Mr. Green Искам пролет!!!
Гоце, Донси е права - тъкмо после няма да ти натякват колко са ти помагали. Макар че само мога да си представям колко е трудно да се справиш сама с двамата фъстъци  Hug
Уф, ще ходя да сложа Сашоти в леглото, че се сърди нещо, после пак ще се включа...

# 32
  • София
  • Мнения: 114
 Winx, не си бърбори. Казва само пфуу и бу придружено с плюене. А май трябваше вече поне някаква сричка да си повтаря.
Ще свърша нещо , ама друг път - не е нормално това. Станал е в 5.30 и цял час се друсаме и приспиваме. Пусна ли го в леглото е на крак.
  Забравих, черпя - буболечо става на 8 месеца newsm38

# 33
  • Мнения: 43
Ай, добро утро и от нас!
Бяхме на конуслтация тази сутрин - 8.800,71 см. Шиши  Heart Eyes
И третата противохепатитна ни биха. А така рева,но не от боцкането,а от събличане и обличане. ooooh!
И тази сутрин егати студа -8 показваше!!! Надявам се до обед да се стопли.
Честита месечинка на Виктор   bouquet Да е здравичък и да не тревожи мама!!! Hug

# 34
  • Мнения: 98
Честита месечинка и на Виктор!  Hug Ехааа, кога станаха на по 8 месеца!!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 523
uva_uva, Александър казва само срички с Г - ако могат да се нарекат срички - иначе вие като разгонен котарак (извинете за сравнението, ама на такова ми прилича). Вчера случайно чух по часът на мама едно умно нещо - колкото по-малко им се тревожим на децата толкова са по-добре. Така че - вече само позитивно  Flutter И честита месечинка - от тук нататък да е само здрав и да те радва с нови неща!
Иначе току що заспа - едвам си държи очите, хленчи, че му се спи, ама не ще - да не изпусне нещо. Направо се виждам в чудо понякога....

# 36
  • sf
  • Мнения: 10 264
и Кико нищо не говори, нито срички, нито нищо, ама хич не му се вглеждам.
аз като видя,че му се спи и го мятам в леглото с бибероната и го завивам. ако реве само ходя чат-пат да му давам бибата и пак да го завия. по принцип бързо заспива. Роки я приспивах на ръце до 8мия месец, тъй че сега реших да си спестя туй упражнение  Joy

# 37
  • Мнения: 43
А пък ние без цицка не заспиваме/което съвсем не означава ,че всеки път заспива от раз!/, че напоследък е почнал и като се събуди да мрънка за нея.... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 766
А пък ние без цицка не заспиваме/което съвсем не означава ,че всеки път заспива от раз!/, че напоследък е почнал и като се събуди да мрънка за нея.... Rolling Eyes
Ей туй и на мен ми е голям проблем  ooooh!
Направо ми се плаче като ме заджвака  Rolling Eyes Особено вечер  Tired
И добър ден де  Blush Mr. Green
Честито на Виктор - да расте здрав и весел   bouquet

# 39
  • Мнения: 910
Честита месечинка на Виктор! Hug
И аз като Донси,като видя че на Цвети и се доспива я слагам в кревата с биберона,но ще се мъча да я отучвам от нея,че нощем като се събуди и ако не и дам биберона, започва да хленчи.

# 40
  • Мнения: 329
здравейте,как сте??
Честити 8 месеца на Виктор,да слуша повече мама и да е много здрав
Ева не заспива всеки път по един и същ начин,обикновенно преди обяд заспива бързо и сама в кревата,ама следобедния съм е голяма разправия-хем и се спи,хем не ще  Crazy
Днес ще сложа малко сиренце в пюрето на Ева  Simple Smile
Ева също бърбори малко,и то главно след сън- все едно разказва съня си  Laughing,после започва да пищи по някое време иначе като цяло е мълчалива

# 41
  • София
  • Мнения: 3 524
иве много й здраве на бабата, да си седи там- тамън няма да може да се фукляви колкото ти е помагала... предполагам че ще откачиш обаче ooooh!
честита месечинка на виктор и другите месечковци!  bouquet
ние утре ако не ни мине котка път ще плющим пилешко месец, дано му хареса Praynig
айде до скоро, че папкане идва и после малко на разходка Peace

# 42
  • Мнения: 384
Здравейте!Опитвам се да пиша от вчера сутринта,да видим ще успея ли сега!
ЧЕСТИТИ 8-М МЕСЕЦА НА ВИКТОР!ДА БЪДЕ ЗДРАВ И СИЛЕН!   bouquet
ИСКРЕ,мерси за линковете!
Относно бабите-с тях зле,без тях още по-зле.Ей майка ми все като ми е нужна е заета,а като й почнат болежките...край няма,все едно аз нямам мои.Цяла тая седмица е на работа,но после идва,че инъче няма кой да ме напсува.Мъжът ми излиза в 8.30 сутринта в 21.ч си идва.Като децата не проявяват разбиране(а и не очаквам) ми се иска големите да ми съчустват,ама не се получава щото и те търсят това.Въобще всеки си мисли,че на мен ми е лесно.Тръгна да си кажа моето и ме затрупват с куп техни си проблеми и оплаквания.Така,че вече избягвам разговори,директно казвам-Искам помощт,не ми се говори.Стига ми да изляза,да мръдна нанякъде сама или поне само с едното(за предпочитане Никола),щото той не е бучало.
Инъче вчера му дадох домашно пюре с картоф и морков,само 30гр. и до вечерта пак беше на петна.Сутринта почти ги нямаше,изкушавам се пак да дам нещо с морков.Но ще съм разумна и ще изчакам още поне две седмици.  Mr. Green
Вики,браво за близнетата!Добра новина,ще има повече братовчедчета за игра!  Peace

# 43
  • sf
  • Мнения: 10 264
ох исках да покажа клип4е, ама не мога да го кача.
иначе Кико застава на 4 крака за лазене, ама не се приджива, а се клати напред-назад все едно е върху някоя мадама  Joy умирам от смях направо

Вики,браво за близнетата!Добра новина,ще има повече братовчедчета за игра!  Peace
  ох , и аз за това се радвм, дано само я вярно и всичко да е наред. съжалявам,че досаждам, но ми е много кеф

# 44
  • Мнения: 384
В предаването на М. Вачкова сега коментират кога е най-подходящото време да се роди 2-ро дете.Интересно е.

Общи условия

Активация на акаунт