ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА

  • 44 936
  • 296
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 11 812
Отидох да видя и пробвам.И нашата има спирала около нея,издърпваш я цялата,после сама се връща обратно почти до края,остава малко от спиралата навън и трябва да я наместиш.
Иначе модела е ето този:

Ох, на мен ми трябва такава батерия. Кажи ми моля те твоята откъде е и колко струва? Аз гледах такива на Бланко за около 200-250лв , а на видима не ми ги похвалиха много  Rolling Eyes
Моята е от един магазин до нас,иначе ги има в Бриколаж,вероятно и в Практикер.Има и 2-3 магазина уж представителни на Видима.
Цената на този модел беше около 210-215 лева с ДДС.Иначе има и по-евтини кухненски смесители на Видима.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 511
Момичета чудя се още за горния ъглов шкаф .Как ви се струва ако бъде с тази форма:http://www.sanitaplast.hit.bg/images/angle_small.jpgДвете колонки отсрани ще са мъртви .

Аз ги харесвам тези ъглови шкафове. За кухнята в Созопол поръчах такива.
Но и други момичета да кажат дали имат някакви недостатъци,че аз поръчвах по хубост. Embarassed

# 92
  • Countryside
  • Мнения: 11 664
И ние имаме такава батерия, с изтеглящ се душ. На меката връзка на душа има тежест, която винаги връща чучура на мястото му. Нашата май е китайска, струваше около 100 лева. Ползваме я от 1 г. Доволна съм.
baibibi, къде я намери за 100лв, много добра цена  newsm78 Аз си мисля да изчакам Стройкото, че не сме спешни, ама все пак сподели ако помниш откъде си я взела  Blush Ааа, гаранция имат ли?
Мечтателка, мерси за инфото, аз тези в бриколаж и практикер ги гледах и в Бланко, в краен случай оттам ще взема. Имат ли някаква гаранция?

# 93
  • Мнения: 2 891
suzi_a, това не е ли ъглово казанче? за какъв шкаф става дума  Thinking

# 94
  • София
  • Мнения: 11 812
Разгледай тук:

www.vidima.bg

# 95
# 96
  • Мнения: 8 999
baibibi, къде я намери за 100лв, много добра цена  newsm78 Аз си мисля да изчакам Стройкото, че не сме спешни, ама все пак сподели ако помниш откъде си я взела  Blush Ааа, гаранция имат ли?

Много добре помня дори, защото пак ще купувам от там същата и за вилата. На бул. Сливница, ако идваш от Сточна гара в посока Орлов мост, на десния тротоар има редичка от магазини за фаянс и бани. Магазинът е малко преди кръстовището с ул. Раковски.

# 97
  • София
  • Мнения: 2 709
Благодаря ви за отговорите.
И ние имаме някаква тежест, която според мъжа ми било олово, а това не е много разумно.
Обаче не се връща, не знам много е дълъг шнура ли, що ли, трябва да го побутвам обратно в улея. Или може би не сме я сложили както трябва пустата тежест.
Нашата струваше 160 лева, в Бриколаж пък ни я препоръчаха - ние се бяхме насочили към една китайска за 60 лева, но момчето каза, че през ден-два имали рекламация.

И друго ми прави впечатление - смесителят като се пуска има 2 положения - усеща се нещо като преход - първо на по-ниско ниво, после по-нагоре отива на по-високо ниво. Нещо като чупка вътре в самия смесител.
Опасявам се, че не стана ясно, но както и да е.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 040
jj okocha ,да казанче е   Embarassed.Нямах под ръка по нагледно обяснение за формата на шкафа ,който искам.Вижда ми се прекалено огромна вратата ако бъде без тези чупки ,като на тази снимка :http://www.tradernet.bg/triadaconsult/products/prod00000006/sch_ … oduct00000006.jpg.Тъй като долния шкаф ще бъде 90 на 90,за симетрия искам и горния да е с такъв размер ,но вратата като на шкафа от снимката се получава над 70 см и става много груба.А с тези чупки като на казанчето ще е към 50 и няколко см.Не знам дали го обясних разбираемо. Peace

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 4 153
Дидка, поздравления за прекрасната темичка   bouquet

Момичета, а можете ли да ми кажете много ли е скъпо да се сложи гръб от стъкло на кухнята и сложно ли е. В смисъл ако искам да си закача допълнителна поставка на стената (т.е. самия гръб)  newsm78

Кухненският бокс ще е част от хола, а стената, която прелива от хола към бокса ще е оранжева и искам да боядисам гърба със същата боя, за да се получи единство, а отгоре стъкло  Flutter
Дано сте ме разбрали - ще се радвам на идеи   bouquet

http://www.angels-bg.com/images/bonappetit_big_287.jpg

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела


ето като това, само че вместо кафява, стената ще е керемидено оранжево, а самите шкафчета от избелен дъб

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 16:12 от Дивиана

# 100
# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте пак съм аз......
Ще се опитам сега да обясня по подробно че съм в голяма чуденка за цвета на тия стени.Значи става дума за едно цяло помещение от 35 квадратанякъде където е обособен холски кът ето това -
http://www.picvalley.net/u/506/126467_312.JPG
 (макар че снимката е стара-сега стените ще са в резидаво,малко по светло от диваните,но се вижда цвета на паркета,масата, щори, дограма,ламинат,всичко е в този кафяв цвят зад гърба на фотьола има свод и с две малки стенички в ляво и дясно е обособено другото помещение където в ляво ще е трапезарната маса В ЦВЯТ КАТО ПАРКЕТА И Т.Н И СТЪКЛО,А СТОЛОВЕТЕ СЪЩО В ТАКЪВ ЦВЯТ И ДАМАСКА В СИВО а до нея ще е кухнята http://www.picvalley.net/u/506/126468_381.JPG
това е снимка на проекта-цветовете са бордо и сиво(титан) ......оффффф стана ужасно объркано,дано някой разбере.....та се чудя в тази втората част с кухнята и трапезарната маса какъв да е цвета на стените,не ми се иска да е в сиво. newsm78.....хайде оставям ви че то аз се обърках пък камо ли вие като четете Sad   Embarassed

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 16:10 от Дивиана

# 102
  • София
  • Мнения: 2 709
suzi_a, според мен с чупки седи добре. И в двете ми кухни имам ъгъл - в едната е с отваряема чупка и е по-удобно. Може би трябва да снимам.

Gwen, къща ли имате в Созопол? Къде по-точно? Мъжо ми има дядо в Созопол. (сори за оффа)

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Сънчо,Gwen благодаря ви.
Змейковица,за поставянето незнам но при всички случаи излиза по-скъпо.

# 104
  • Мнения: 1 178
 Бихте ли ми помогнали,преди време гледах кухня, в която пералнята беше затворена в шкаф под плота,не беше пералня за вграждане. Но не мога да открия снимката или ако имате подобни бихте ли показали.

Общи условия

Активация на акаунт