Аз НОЕМВРИЙЧЕ обичам и негова мама с гордост се наричам

  • 8 643
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 205
А вие двенките що не си отворите един консултативен кабинет пари да изкарвате Wink Ние няма да казваме на НОИ Wink

Може да основем нещо като благотворителна фондация с доброволни подаяния (т.е. първо подаянието, после ние доброволно ще съветваме  Joy ).
На мен ми е хубаво, ако мога да помогна. Най-важното за едно дете е да има спокойна майка.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 262
здравейте мацки  Hug

Дианче, честит празник на 2-ра  Crazy

Моме, много романтично, браво  Peace Ние този път нещо нямахме енергия за малки, мили изненадки  Confused Нашият тати реши да ни купи нов телевизор за Св. Валентин, което е чудесно, но прекарахме цялата вечер в настройването му  #2gunfire

Страшно ми допадна идеята на Мерги за надписите на различни места  Heart Eyes Ще я изплагиатствам догодина  Wink

Юлче, Диана, наистина сме ви много благодарни за многото, компетентни и изчерпателни съвети  Hug

Момичета, сега един въпрос за НОИ - имам си Пик и проверявам в сайта им какво и кога са ми превели. Сега обаче няма никакво инфо за 2008-ма година, всички справки им спират до 2007  newsm78 Това значи ли, че още не са нареждали обезщетения за новата година? Има ли някоя от вас, която да е получила пари за януари? Благораско  Hug

Целувки от нас и до после  bowuu

# 272
  • Мнения: 37
Мацки адиос от мен, хващам travel и отивам да си празнувам Св.Валентин и аз като хората   mrstraetz
До понеделник!

# 273
  • София
  • Мнения: 2 437
 Joy Маги, ако ме видиш на живо никога няма да ми повярваш  Joy

Креми, аз още нямам парички за януари. Но и тези дни не съм проверявала, де.
Много се смях с вашият телевизор  Laughing

Мерги, много хубаво  Heart Eyes Сигурна съм, че няма да го забрави никога. На първата командировка на мъжа ми, докато той се оправяше нещо си, аз напъхах за нула време такива листчета из целият му багаж- в хавлията, дънките, несесера, панталонки разни..абе..навсякъде. Над 10-тина листчета. Да, ама при него го се получи кофти, защото му домъчнявло за мен всеки път, когато намерел и му било кофти  Confused И моята хубава изненада не е била толкова романтична, колкото при вас  Heart Eyes И защо така, като сте намерили последното листче не се е случило нищо newsm78 Ааа...

И аз качих няколко снимки в албумчето, ама Павката никъде го няма самичък...все брат му позира.

Дита, Симоната е ега ти маценцето  Heart Eyes Кукличка, много е сладка и много джиджано си я облякла  Simple Smile

# 274
  • Мнения: 80
Първо да благодаря на всички още веднъж.Много мили пожелания newsm51
Диана честит празник и на теб. Ние сме толкова не романтични, че изобщо не помня такива дати. Браво на вас Hug
Креми аз имам превод за 5 дни за януари Grinning ама все пак са превели нещо хората. Аз засега не се оплаквам, долу горе всичко превеждат с не голямо закъснение tooth
Юлчето и Диана са страхотни наистина. И аз съм с второ и смятам че доста неща са ми ясни вече ама те ме изумяват с знания. Май доста са чели, не вярвам да е и дано не е всичко от опит. Hug Hug

# 275
  • Мнения: 219
Здравейте и от нас  Hug
редовно ви чета ,но нямам време да пиша. Бебо е от две седмици лош.Лошо спи ,лошо се храни. Като чета по колко ядете направо ми прилошава. Ние още ядем едва по 100-120 и то в най- добрите ни моменти.  Close Не мога да го откажа от нощното хранене ,защото през деня яде малко и нощем наваксва. Ето оплаках ви се .дано да се оправим в скоро време ,защото вместо да вдигнем тегло ние ще свалим.  
Виждам ,че се вълнувате от захранването и "спиралите"
Ползвала съм спирала между двете си деца и бях доволна. Поставянето не боли ,ако се направи от добър лекар. Има особеност, че трябва да се постави на първия чист ден след цикъла ,за да е отворен цервикалния канал. После се пие по едно ,две Но-шпа и не се притеснявате. След няколко месеца пак ще си поставя и то от най -обикновените спирали ,т.е без хормони.
Захранила съм по-голямите си деца по старите схеми и не съм имала проблеми . Всичко си зависи от самото дете. Дъщеря ми беше злояда до пубертета , а синът ми от ящно дете в момента  е злояд. Бебе Вики няма да захранвам скоро ,защото той трудно се справя с кърмата и АМ ,което му давам като добавка. Ако му включа нещо ново ще се побъркаме от рев.
Мими моят съвет към теб е да опиташ да слагаш оризова кашичка в шишенцето с мляко на бебо, защото приемането на голями количества течности било то кърма или вода също не е полезно. Явно твоето бебче е по-ящно и има нужда от добавки.
Захранването не е толкова страшно както се описва в момента. Ние всичките сме захранени по старите схеми , а вижте какви мами сме станали. Laughing Колкото до алергиите - те са бич на новото време. На мръсния въздух , на храната с консерванти и тн.
Много гуш от всички нас  Hug  bouquet

# 276
  • София
  • Мнения: 672
кремито- няма май да се появи 2008 Wink На мен ми изчистиха всички пари за януари и си се появява пак там - продължение на табличката Wink така че просто не са ти превели пари. Звъни на 9261010 ако много ти ги бавят  Peace

# 277
  • Мнения: 160
Юлче,все се каня да те питам,да не си ти на корицата на тоя COSMOPOLITEN  Rolling Eyes
Креми,и аз нямам пари за новата година,но е още рано.На мен ми ги превеждат последната седмица на месеца,за предходния месец.Аз съм единствената май,която не се оплаква от НОИ  Blush

[/quote]
Joy Маги, ако ме видиш на живо никога няма да ми повярваш  Joy

 hahaha Joy абе,жена...хем романтичка,хем и чувство за хумор не и липсва. Hug...А след последното листче,Габи се размрънка и докато се приспим на мен така ми се доспа,че неможах да си ползвам подаръка,който пропуснах да ви спомена-кутийка гумички  Joy

# 278
  • Мнения: 1 546
Дианче, "джиджана" е нова дума за мен Joy и много ми харесва (няколко пъти я срещам из форума)
Рени, не купи ли фото да я видим тая Ема-бадема колко е порастнала Hug smile3509

# 279
  • Мнения: 3 205
Юлче,все се каня да те питам,да не си ти на корицата на тоя COSMOPOLITEN  Rolling Eyes

Мда. С Иво  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 1 546
Юлче,все се каня да те питам,да не си ти на корицата на тоя COSMOPOLITEN  Rolling Eyes

Мда. С Иво  Mr. Green

И сигурно по темата 10 things guys crave  ти си давала съвети Mr. Green Grinning Mr. Green Hug

# 281
  • Мнения: 80
Юлче,все се каня да те питам,да не си ти на корицата на тоя COSMOPOLITEN  Rolling Eyes

Мда. С Иво  Mr. Green

И сигурно по темата 10 things guys crave  ти си давала съвети Mr. Green Grinning Mr. Green Hug
Стана ми любопитно. Какво означава това? Laughing
Ама найстина ли си ти? Че то не е ли чуждо издание?
Поздравления тогава. Каква известна мама сме имали тук.

# 282
  • Мнения: 560
кремито,аз получих пари за януари.Е,вярно само за 2 дни,но толкова ми е болничния.

# 283
  • София
  • Мнения: 63
Дес, много пишеш, бе мила-остави и ние да кажем по нещо  Wink /много закани бяха, много нещо.../

Креми, аз вчера звънях до НОИ и ми казаха, че болничният ми е занесен на 28.01 и затова са ми забавени парите /още се обработвал  Rolling Eyes/-иначе бяха много любезни-обади се да ти обяснят /, но да е до 17 часа/.

а, казахте че има нови снимки по албумчетата-отивам да разглеждам  Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 528
Юлче, браво , бе! И аз все това се чудех.

Общи условия

Активация на акаунт