Свищовски мами сладурани и децата ни засмяни!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 7 763
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 362
 Grinning ние си направихме една разходка даже спа в количката.
  Мише абе ти що го носиш този твоя юнак неще ли да върви Wink
 

# 16
  • Мнения: 11 680
Днес ходихме до диванетата. Беше много хубаво. Те си играят долу, а ний на втория етаж пием кафенце  Simple Smile . Малко тичане по стъпалата нагоре-надолу ама нищо - все пак фитнес  Laughing . Беше и топличко, че горе и цигарка можеш да си запалиш  Simple Smile .

# 17
  • Мнения: 2 015
  Мише абе ти що го носиш този твоя юнак неще ли да върви Wink
 
Върви, ама не в пътя Mr. Green

# 18
  • Мнения: 362
 добро утро  Tired  kaffeetrmker_2

# 19
  • Мнения: 362
  аз скоро май не съм си показвала чавето  Grinning http://www.snimka.bg/album.php?album_id=141299  (дано да стана)

# 20
  • Мнения: 49
Добро утро!!!
Аз да се похваля ,че си имаме леля и сега съм малко по свободна.Диванетата може би ще ги посетим тези дни да видим как е.

# 21
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
T i T,много е пораснал младежа и сръчен е станал. Като гледам как добре ти подрежда хич не ти е скучно през деня Mr. Green

# 22
  • Мнения: 362
 ох никак даже  ooooh!

# 23
  • Мнения: 84
Здравейте! Докато не е минал съвсем деня, да почерпя за първия рожден ден на Раличка!



Чак сега седнах за 2 минути да си почина, че цял ден посрещам и изпращам гости.
Айде, че за кръщенето утре имам сто неща да наглася още, а стана утре вече Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 23:32 от Благовеста

# 24
  • Мнения: 883
Благовеста, ама то минало една година?!?
Да ти е жива и здрава малката сладурана! Да ви обича и да ви радва! Да се гордеете с нея и да сте много щастливи!

# 25
  • Мнения: 362
 Честита една годинка на Раличка!!!!!!!!!! Да е жива,здрава и много игрива!!!!!

                             bdbaloni newsm38

# 26
  • Мнения: 11 680
                                                                         Честит рожден ден и от нас!
                                                               Бъдете живи, здрави и много щастливи!



  bouquet   bouquet   bouquet

# 27
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Честит празник на цялото ви семейство!
Много здраве и весели игри на рожденничката! nbirthday newsm38

# 28
  • Мнения: 2 015
Аз малко късно, ама да е жива и здрава малката красавица Раличка!Много да радва мама и татко  bouquet!

# 29
  • Мнения: 199
Може ли и аз при вас? Grinning

Аз съм мама Вили , а моите принцеси са Александра, почти на 5 г. и Белослава на 1г и 6м.

Общи условия

Активация на акаунт