10 евъргрийна,free edition,от свекъра(свекървата).

  • 161 750
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Бременна съм в третия месец с първото ми дете и съм само на 19... Събуждам се една сутрин и леко съм прокървила. Настъпва паника и шумотевица в нашата стая. Съответно свеки, първа писта, дотичва да види за какво иде реч. Отпращането и е невъзможно след няколко опита от страна на мъжа ми  Tired . Тя държи да знае!  Close След като, ща не ща, научава, съобщава следното: "Веднага да отиваш на лекар, че след 24 часа става хронично!" hahaha

Минава време. Вече не живеем с нея newsm44 . Идва на гости. Аз ще варя пиле. Тя ми казва: "Я да ми сложиш малко от това пиле!", ама аз съобщавам, че не е сготвено още... "Ми нищо, ти ми сложи в едно пликче, па аз ше си го сготва у нас!" #Crazy

ОООО! Забравих началото! Годежа ми! У нас половината рода. Бъдещия ми мъж идва само с маминка. Цял ден нямаше вода ooooh! готвихме като мъкнахме вода с туби от някъде си! Пристигат, сядат, тя мълчи и гледа ровешката. Майка ми, ошашавена вика: "Сватя, хайде да кажете за какво сте дошли!?", госпожата: "То е ясно... Crossing Arms " Всичката рода гледа втрещено, мъж ми се поти... Сипват се порцийките, маминка лапа... наближава 20,30 часа... От омазаната и с картофено пюренце устица, излизат следните слова: "Яааа, пуснете телевизора, че филма почва! Да го гледам искам!".  Филма - "Перла в короната" Гледа го. И така в мълчание и гледане на филми стана 23 часа... тя се обръща към сина си: "Вале, айде мама да си ходиме!" Е тогава вече не издържах: Ми аз да идвам ли с вас или да си стоя тука?- питам. Мъж ми само дето мръвка не ми отщипа от ръката и ми съска в ухото: "Взимай си багажа и да тръгваме, че умрях от срам! Ще я убия тая!" У тях я направи на салата, но да не мислите, че това имаше дълготрайни последици?  Naughty НЕ!  И това в далееечната 1989 година. ooooh! ooooh!
 Joy Joy Joy Толко смешки имам с тази особа, че книга мога да издам! Ма няма да и правя евала, да чете за нея цял свят! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 786
№1-Поднасяйки ми ценен подарък за 8 март-панерче за щипки/синьо/ ми казва"купих синьо защото сина ми обича този цвят/,същото се повтори на нова година със синя покривка.
А дали аз обичам синьо май няма значение...
№2-Често обича гледайки любовно сина си/мъжът ми де/ да казва"не че съм ти майка ,но по умен и хубав от тебе няма" аз винаги си допълвам мисленно "ама от къде взема тази ...."

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 689
Майка ми, ошашавена вика: "Сватя, хайде да кажете за какво сте дошли!?", госпожата: "То е ясно... Crossing Arms "
Изби рибата  Joy Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
ооо, Куки, ооо Simple Smile и ти ли, жертво...

хит №1 в моята лична свекървенска класация:

аз: - моля те, ела да погледаш детето утре за 3 часа, че имам да свърша една адски спешна работа, за която ще ми платят много пари.
тя: - стига си работила, по-важно е да има топло ядене в къщи!

не уточни откъде смята да се взема "топлото ядене", ако няма кинти.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 363
"Той има нужда от подстиргване", казано за мъжа ми/сина й с един тон, все едно не й го гледам добре.

аааа, и ние така, и ние Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 188
 Mr. Green Едно от любимите ми:

Раждаш го, гледаш го, а то накрая вземе та се ожени.

# 21
  • Мнения: 750
Суперрр тема  thumbsup Записвам се, но ще се разпиша по-късно  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 401
Ааааааа хилих се като луда!!!!!!!!  Joy

Миналия уикенд купуваме мини уредба (свеки ни е дошла на гости). Обучавам я набързо как работи туй чудо на чудесата, излизаме с мъжито малко на живот и й поставяме задача да пусне музика на Каби докато си играят. Връщаме се след 2-3 часа освежени и развеселени и тя бърза да ми се отчете: "Пуснах касетката (разбирай си ди-то), ама музиката от тази страна свърши и аз я обърнах от другата страна. Явно си записала песни само от едната страна, защото тази е празна!"  #Crazy  ooooh!

Лелееееее, щях да я застрелям на място!


П.П. jam, радвам се да те "видя"!  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 959
Ех, смях, смях...  Laughing
 
Ще се включа е аз, със последният ни хит:

Дени много обича като се обадят бабите да им даде куп задачки.
Та, говорят вечерта с свекърва ми и той и казва за събота да му сготви пиле.
На другият ден, сутринта тя ми се обажда и:
  "Денис ми каза да му сготвя пиле.Майко МА, вие месо не му ли давате?" Crazy Laughing
   Laughing"Не, даваме му само картофи" Crossing Arms
Вечерта пак говорят и нашият и казва да му сготви дракон. Wink
 Ха, сега да я видя какво ще сготви WhistlingАз, в къщи дракони не готвя  Naughty Party

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Благодаря ви момичета,оправихте ми скапаното настроение... Hug Hug Hug
Жалко,че няма с какво да се включа.Моите не ръсят бисери.
Бившите ръсеха,ама съм ги позабравила  newsm78

# 25
  • Мнения: 315
доста се посмях,звъни ми свекито по телефона и ме пита как готвя супа топчета защото детето и казала че слагам само кайма без нищо друго и тя да вземе да му свари само топчета.Трябваше да провеждам подробен курс за готвене по телефона

# 26
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
№5. свекървата:
    За пръв път виждам на днешно време на дете да му покарат зъби на  7 месеца и да проходи на година и три месеца!!! (тва от лошото хранене с био-пюрета,а не НОРМАЛНО ЯДЕНЕ).  hahaha
Ми бавноразвиващо си ми е,ко да прайш...

# 27
  • Мнения: 17 546
№5. свекървата:
    За пръв път виждам на днешно време на дете да му покарат зъби на  7 месеца и да проходи на година и три месеца!!! (тва от лошото хранене с био-пюрета,а не НОРМАЛНО ЯДЕНЕ).  hahaha
Ми бавноразвиващо си ми е,ко да прайш...
Бре, ми то и моите близнаци били бавноразвиващи се! А аз де чудя какво точно им има на тия деца Thinking Joy Joy

Последната изцепка на свеки (някои от вас може и да са чели цяла тема за това) по телефона: "Как можахте да ми причините това?" Кое?-питам "Да ми продадете колата! Тя ми е дадена на мене, да ме возите, защото съм инвалид!"... Sick Свеки си е внушила, че от Социални грижи раздават автомобили на инвалидите І-ва група срещу 300 лева и нищо не може да опровергае това и мнение. Бившата ни, вече  newsm44 , кола беше записана на нейно име, затова тя безпрекословно я смяташе за своя!  Mr. Green И сега вече свеки си няма кола.... Tired hahaha


ПП. Аз моите няма да ги номерирам, щото далеееч надхвърлят 10.

# 28
  • Мнения: 350
Със свекървата добре се разбираме, но си имам една любима "сентенция" След като се сгодихме с мъжа, тя ме издебна да сме сами в стаята и казва "Ела сега да ти обясня как да му сгъваш дрехите"  Mr. Green След като и отговорих на шега повече не ме е занимавала с такива щуротии  Simple Smile

# 29
Малко след като се събрахме с мъжа ми да живеем заедно, я поканихме на вечеря - първото официално гости. През цялото време ми обясняваше с пълна уста как вечер не е хубаво да се яде много, а колкото се може по-малко и лека храна. Mr. Green

Сестра ми учи висшето си образование в София. Когато стане дума за нея, свеки редовно я нарича  Софиянката или СтудеНката. Всеки път й напомням (кога тактично, кога остро), че сестра ми си има име и какво е то. Но все едно си говоря сама.

Когато направих спонтанен аборт и й съобщихме лошата новина, нейният коментар беше:
"Голяма работа, нищо не е станало...какво толкова..." #Crazy

Балу, твоето свеки е уникат!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт