Металика идват отновооооо ураааа!!!!!

  • 1 273
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 323
Ето информацията от официалния сайт на групата
Цитат
   
Sledvashta spirka - Bulgaria

Imame oshte edno show za Vas... 25 Juli, Sofia, Bulgaria - stadion "Vasil Levski."

Tova shte bade vtoroto ni gostuvane v Bulgaria i ne e nuzno da kazvame kolko go ochakvame.

Tova e vsichko... za sega.

Tickets go on sale on Friday, February 15 at 9am local time via the www.eventim.bg website.
MetClub presale begins Thursday February 14 at 8am PST.

С две думи - билети ще се продават на http://www.eventim.bg/
От днес започва продажбата на билети за членове на официалния фен клуб на Металика.   Sunglasses
От 15 вече ще е свободна за всички продажбата на билети.
Цените са съответно от 50 до 150 лв. в зависимост от сектора.

# 16
  • Мнения: 3 216
Кой ми е прекрьстил темата??? Моето питане беше конкретно за билетите. Има си друга тема за  радостта на феновете.

# 17
  • Мнения: 599
Там съм,нямам търпение.Предния път не ходих,щото имах бебе,но сега......нищо не може да ме спре.

# 18
  • Мнения: 2 821
Просто ще се пръсна от кеф Party
Голяма новина!!!!! Hug

Доколкото си спомням преди 9 г. като идваха - `99та, билетите бяха около 30-40лв...
Сегашната цена е мнооого добра.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 11:23 от МамиБлю

# 19
  • Мнения: 4 841
Вече от няколко места чувам, че концертите на Кис и Металика всъщност са доста под въпрос... Първо е имало някаква борба между двама организатори, после са се оттеглили основните спонсори и е останал само един... Имало доста въпросителни, още повече става въпрос за същия организатор, който вече има няколко неосъществени концерта (вкл. този на Дженифър Лопес) - обаче фирмата му е пререгистрирана с друго име  newsm78 Като цяло хора, близки до музикалните среди ме предупредиха да не бързаме с овациите и покупките на билетите, поне докато не станат ясни спонсорите. Та аз ще изчакам и ще си купя билета по-късно. Така или иначе за да видя още веднъж Металика на живо цената няма никакво значение.

# 20
  • Мнения: 2 037
Билетът ми миналия път беше 20 или 25 лева. Но доста време мина. Вече сме европейци, няма как. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 171
  superuu Имам си билетчета и за Метакила и за Кисс   superuu

Общи условия

Активация на акаунт