AVON обсъждане на продукти-4

  • 24 229
  • 434
  •   1
Отговори
# 15
  • на терасата
  • Мнения: 661
Нямам белези, кожата ми е чиста. Искам изравняване на тена, както писах в предния пост. Кожата ми е суха и затова, може би, кремът ще е по-подходящ.

А колко тонира, всъщност? Защото съм със светла кожа, но не е бяло-розова, а има жълтеникав отенък. Да не стана като болна от жълтеница  Laughing

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Тонирането е съвсем леко и при мен не изравнява тена, а просто го подсилва с половин идея.

# 17
  • на терасата
  • Мнения: 661
Ясно, разбрах за какво става въпрос. Благодаря ви за мненията   bouquet

# 18
# 19
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета,спрете с това "запис" има си бутон за "известяване".....  Crossing Arms

# 20
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз искам да се върна в предната тема по така доста разисквания въпрос за трайността. Добре, продуктите имат трайност 36 месеца след отварянето им. Но я си представете тези любопитни представителки, които не се стърпяват и отварят кремчета, червилца, парфюмчета за да си мацнат по 1 път и да видят за какво иде реч. Еми, те като ти го разпечатат един път нали вече срока започва да тече?! Айде, после ми разправяйте за 36 месеца.

Не казвам, че всички представителки са такива, но един голям процент от тях са !!!

Гали, сега се зачетох в поста ти.
Недопустимо е според мен един представител за "опитва" продуктите. Момичетата са писали преди мен - скъпата козметика /парфюми, лосиони, кремове .../ и повечето червила, балсами за устни, гланцове са защитени с целуфан, фолио или по друг начин. Парфюмите и т. води, които нямат такава защита, лесно може да бъде разпознато дали са ползвани - не бива да пръсне при първото натискане на пулверизатора. За червилата е ясно - веднага си проличава, ако е "пробвано". Аз обаче съм си позволявала да отворя и помириша някой от лосионите, шампоаните или кремовете /примерно от серията Нейчъралс/. Това ми е помагало да ориентирам друг клиент кой аромат е по-наситен, дали мирише на химия или конкретно на указаното ухание. Това, че ще отворя и помириша такъв тип козметика според мен няма да окаже чак толкова пагубно влияние върху годността му. Все пак указания срок 12 месеца след отваряне, предполага, че продуктът ще издържи най-малко толкова, а една година е доста дълъг период за ползването на каквото и да било. Аз поне нямам клиент, който да си е поръчал нещо и да чака една година преди да почне употребата му. Още повече не се знае колко хора преди представителя са имали достъп до продукта и изобщо може ли да се разчита на това, че до настоящия момент никой не го е отворил.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 638
Gali, след отварянето са 3,6 или 12 месеца. 36 е общия срок на годност от датата на производство/36 месеца годност, ако не е отварян/.
Този проблем с отварянето от представители може да се реши само, ако компанията започне да доставя всички продукти запечатани с фолио. Както например са душ геловете от Планет Спа серията с фолио под капачката.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
стига с тази мнителност, все едно да обвинявате продавачките в парфюмериите, че ползват продуктите преди да ги продадът на клиент или че сервитьорите си опитват от ястията преди да ви ги донесът, направо си звучи наивно и обидно за набедената страна  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 99
Аз бях ползвала този овлажняващ тониращ крем преди време, но кожата ми е доста светла и цвета не беше точен, твърде жълт ли беше, оранжев ли не помня. Така че такива неща по добре да се взимат след мостра или от друга марка, за да се изпробват.
Аз си поръчах този комплект лосион за тяло и душ гел на Liiv Botanicals - дано са хубави. Вие какво мислите?
Иначе съм супер доволна от синята глинена маска - колко минерали от мъртво море има не знам, но ми действа много добре!  Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Иначе съм супер доволна от синята глинена маска - колко минерали от мъртво море има не знам, но ми действа много добре!  Simple Smile
А аз не съм доволна, маска като маска. Честно казано не видях особен ефект от нея Sad Не засъхва добре, нито усещам да ми стяга и да свива порите като другите глинени маски. Тъгувам по зелената Сълюшън, която е просто уникална /но твърдо САМО за мазна и смесена кожа  Stop/ Тя засъхва идеално и стяга порите, а когато я отмиваш благодарение на по-едрите частици ексфолира. Страхотна е! Определено ще повторя този продукт  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 452
И на мене зелената маска ми допада повече !Тази с минералите от мъртво море сигурно е добра за по- сухи кожи ,но за мазна кожа и на мене ми идва слабичка ,но зелената е страхотна ~и аз бих повторила покупка на зелената ,но на тази с мъртовото море не бих повторила !
Да ви питам за балсамите от серията Адванс Техник бива ли ги ....и по- точно този без отмиване ,защото съм с много суха коса и имам нужда от нещо такова ,но се страхувам да не лепне косата след това ,някой може ли да даде отзиви ?
Благодаря !

# 26
  • Мнения: 414
ga_aMa_He - не говоря за незаслужено набеждаване, а когато си сигурен,че са ти ползвали нещата преди да ти ги дадат.То е ясно, че ще смениш веднага представителя, но ако попаднеш на няколко такива представители последователно нищо чудно и да смениш марката. Точно за червилата и за парфюмите на 100% може да се разбере кога е ползвано заради пулверизатора или за следите върху червилото. По целофани и по фолио не винаги можеш да разбереш. Ако не знаеш дали си има или няма такова нещо от къде може да си сигурен, че не е махнато?! Доста хора не издребняват да питат въпроси от сорта - "Ти да не си махнал целофана?". Най - ме притесняват кремовете в тубички, защото там най - трудно можеш да разбереш ползвано ли е или не. Един нормален човек няма да го направи това нещо, но винаги има изключения. И после защо хората се изривали. Еми, представете си някоя "умница" да е купила кремчето от нетната оферта с намаление и да го е пробвала. След няколко месеца ( не се знае след колко ) бедната клиентка си поръчва същия крем и тя и го пробутва....  Е за такова нещо говоря... Тогава тея 12, 36 и не знам си колко месеца не важат  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 994
ga_aMa_He - не говоря за незаслужено набеждаване, а когато си сигурен,че са ти ползвали нещата преди да ти ги дадат.То е ясно, че ще смениш веднага представителя, но ако попаднеш на няколко такива представители последователно нищо чудно и да смениш марката. Точно за червилата и за парфюмите на 100% може да се разбере кога е ползвано заради пулверизатора или за следите върху червилото. По целофани и по фолио не винаги можеш да разбереш. Ако не знаеш дали си има или няма такова нещо от къде може да си сигурен, че не е махнато?! Доста хора не издребняват да питат въпроси от сорта - "Ти да не си махнал целофана?". Най - ме притесняват кремовете в тубички, защото там най - трудно можеш да разбереш ползвано ли е или не. Един нормален човек няма да го направи това нещо, но винаги има изключения. И после защо хората се изривали. Еми, представете си някоя "умница" да е купила кремчето от нетната оферта с намаление и да го е пробвала. След няколко месеца ( не се знае след колко ) бедната клиентка си поръчва същия крем и тя и го пробутва....  Е за такова нещо говоря... Тогава тея 12, 36 и не знам си колко месеца не важат  #Cussing out
ох такива фрапантни случаи не съм чувала  Shocked Много ми е странно някой да ги прави тези неща....дано няма много такива представители

# 28
  • Мнения: 3 835
Най - ме притесняват кремовете в тубички, защото там най - трудно можеш да разбереш ползвано ли е или не. Един нормален човек няма да го направи това нещо, но винаги има изключения. И после защо хората се изривали. Еми, представете си някоя "умница" да е купила кремчето от нетната оферта с намаление и да го е пробвала. След няколко месеца ( не се знае след колко ) бедната клиентка си поръчва същия крем и тя и го пробутва....  Е за такова нещо говоря... Тогава тея 12, 36 и не знам си колко месеца не важат  #Cussing out

В нетните оферти излизат стари продукти, които вече не се предлагат.
А и на всички продукти има дата на производство - естествено, че никой клиент няма да взема продукт, произведен преди 2 год. напр.
А и тези номера бяха от соц. време. сега дори в магазините не си отсипват от продуктите.

Аз поне не отварям нищо - дори и когато най-добрата ми приятелка си е поръчала бижу. Знам какво е удоволствието човек да си разпечата новата придобивка!  bowuu

# 29
  • Мнения: 13 809
ga_aMa_He - не говоря за незаслужено набеждаване, а когато си сигурен,че са ти ползвали нещата преди да ти ги дадат.То е ясно, че ще смениш веднага представителя, но ако попаднеш на няколко такива представители последователно нищо чудно и да смениш марката. Точно за червилата и за парфюмите на 100% може да се разбере кога е ползвано заради пулверизатора или за следите върху червилото. По целофани и по фолио не винаги можеш да разбереш. Ако не знаеш дали си има или няма такова нещо от къде може да си сигурен, че не е махнато?! Доста хора не издребняват да питат въпроси от сорта - "Ти да не си махнал целофана?". Най - ме притесняват кремовете в тубички, защото там най - трудно можеш да разбереш ползвано ли е или не. Един нормален човек няма да го направи това нещо, но винаги има изключения. И после защо хората се изривали. Еми, представете си някоя "умница" да е купила кремчето от нетната оферта с намаление и да го е пробвала. След няколко месеца ( не се знае след колко ) бедната клиентка си поръчва същия крем и тя и го пробутва....  Е за такова нещо говоря... Тогава тея 12, 36 и не знам си колко месеца не важат  #Cussing out

eeeeeeeeeeeeeeee
чак пък толкова
като чета този пост звучи сякаш представителите на Ейвън са като продавачите от сергиите на пазара.
кой уважаващ себе си представител ще направи такова нещо, още повече като знае че трябва да си къкта клиентите ...

Общи условия

Активация на акаунт