С кого/какво заменихте бившия/та?

  • 10 530
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 990
...аз те помня GrinningЖелая ти успехи и щастие  bouquet

# 106
  • Мнения: 1 948
anidimova много щастие и от мен.

# 107
  • Мнения: 4 458
anidimova,  и аз те помня  Mr. Green, малко смътно но все пак имам някакви проблясъци.

много се  радвам на развитието при теб и от сърце ти желая щастлив брак и много разбирателство Hug


   Обади ми се, като разбра че моя ме е изоставил, да ми каже да направя всичко възможно за да си го върна  Thinking
   

Туй нещо беше ли подплатено с някакво логично обяснение?  Thinking Що да направиш всичко възможно да си го върнеш? Или да направиш всичко възможно да си му върнеш  Twisted Evil  hahaha
Не, сериозно, защо така те е посъветвал човечеца?
Нали писах че и мен така ме съветват та ми стана интересно - дали има нещо което ние не знаем или не забелязваме или просто си е до ... човек, поколение, разбирания и т.н.

# 108
  • Мнения: 145
    Така ме посъветва леля ми...това било най-добро за детето, а иначе според нея мъжете са нещо като небходимото зло, с меки черупки, с огромно его, винаги трябва да ги коткаш, да ги галиш по брадата, за да ги водиш за носа.

# 109
  • Мнения: 597
Благодаря ви за пожеланията момичета!
Дай Боже и мойто слънце да е изгряло и да заживея спокойно и щастливо!
Пожелавам успех на всички!

# 110
Аз не че го замених, понеже той е покойник и в духовен смисъл все така е с мен, но продължих да живея с децата, с работата си и с православната църква. От посещаващите храма, мои (приблизително) връстници, ме приобщиха към тяхната компания и ми е много приятно да общувам с тях. 

# 111
  • София
  • Мнения: 1 754
Eй, anidimova, и аз те помня. Помня и как сякаш внезапно спря да пишеш щот бившия и близки те четяли, и колко несигурна и кахърно звучеше и затова много се радвам за всичко, което си написала сега.

Ако си изровиш старите теми, дай линк тук, та всички закахърили се на свой ред как ще я карат след раздялата да попрочетат. Вярвам, че за мнозина ще е поучително.

# 112
  • Мнения: 15
Naughty  работа, работа, работа -  работа, работа,работа,секс-  работа,работа, секс,секс-  работа,секс,секс,секс-  секс,секс,секс...... и така!!! Peace Grinning Laughing  Детето има нужда от усмихната и щастлива и спокойна майка !!!

Ти си моят идол   bouquet  bouquet  bouquet

 SunglassesЗа да не ми излезе име уточнявам, че вече 11години съм със втория, родих му две деца, построихме си дом и не съм била с друг  по-собствено желание, абсолютно доброволно, дори аз се очудвам на това, но не съм се замисляла изобщо дали е нормално или не просто  мислех за по- простички неща като например колко е хубаво ,че съм жива  макар и разведена Heart Eyes  Между другото бях на твоите години и развода ми отне 3години и мислех, че живота ми свършва bowuu

# 113
  • Мнения: 264
Ами замених го с човек който е пълна противоположност на него. Бившият беше принцът от мечтите му само на външен вид обаче иначе  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А сегашният какво да ви кажа съкровище Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 277
е ,браво ,бе!
дай Боже и ние след време да се отпишем от тоя форум по такива причини!  bouquet

# 115
  • Мнения: 9 990
..ама някои не са си избирали мъжете по външен вид...все пак...
а и хората намерили половинка, макар и Разведени са си с Партия.Т.е.-не е важно дали си Разведен, а дали имаш Другар.... WinkСподеленото ежедневие не е ежедневие на Разведен=нещастен.Дай Боже всекиму  bouquet

# 116
  • София
  • Мнения: 6 478
    Така ме посъветва леля ми...това било най-добро за детето, а иначе според нея мъжете са нещо като небходимото зло, с меки черупки, с огромно его, винаги трябва да ги коткаш, да ги галиш по брадата, за да ги водиш за носа.

И за какво точно ти е това необходимо зло дори и според леля ти?! Нещо не го разбрах или имате мазохистични наклонности?! newsm78 Що трябва да го галя по брадата и да го водя за носа?! И да го търпя?! Спокойно можеш да го пуснеш да пасе и наритвайки го да постигаш каквото искаш.....Щото мъжете като ги нариташ вършат всичко по конец - правила съм експеримент със статистически достоверна извадка мъже...винаги работи Wink Wink

# 117
  • Мнения: 2 723
Замених го с бебе. Heart Eyes
Не съм и предполагала, че това може да ме направи щастлива, но ето на - щастлива съм  Flutter

# 118
  • София
  • Мнения: 4 494
е ,браво ,бе!
дай Боже и ние след време да се отпишем от тоя форум по такива причини!  bouquet
След като веднъж си бил "самотен родител" не мога да си представя как ще спра да съм такава дори ......... /света да се обърне и БНД-то да стане човек и "мой мъж"/ - пак ще пиша и чета тук и форевър ще се чувствам самотен родител.

# 119
  • Мнения: 264
е ,браво ,бе!
дай Боже и ние след време да се отпишем от тоя форум по такива причини!  bouquet
След като веднъж си бил "самотен родител" не мога да си представя как ще спра да съм такава дори ......... /света да се обърне и БНД-то да стане човек и "мой мъж"/ - пак ще пиша и чета тук и форевър ще се чувствам самотен родител.

Така си е аз за това и не съм спряла да чета и да пиша, а и за малката си оставам самотен родител. А и човек никога не знае какво ще му поднесе съдбата, така че аз съм си винаги в отбора макар и да не живея сама Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт