Хубав крем за ръце??

  • 9 637
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 056
Кремчето на Neutrogena е наистина много добро.А на Атрикс ползвам ежедневно.
За по-тежки случаи винаги се доверявам на нашенския лимонов крем.Когато се е случвало да кисна по-дълго във вода и препарати/ домакински ръкавици не се научих да ползвам/ след приключване на работата, обилно намазвам с лимонов крем, масажирам, чакам да попие и след това ръчичките ми са отново свежарски.
Говоря за този в кутийките, не в тубички.

# 16
  • Мнения: 1 350
Атрикс-страхотен. Мьжа ми работи постоянно с вода и този крем му оправя рьцете с няколко намазвания. В МЕтро е 2,80 малката разфасовка. И почти вьв всички аптеки го има. Мисля,че беше немски.
 
да,немски е ,от производителите на Нивеа е Peace
Много добър крем ,говоря за зелената опаковка.

# 17
# 18
  • Мнения: 812
Синьото кремче на Neutrogena! Миналата зима ми се появиха силно олющени участъци по ръцете и това кремче спаси положението. Естествено, трябва да се мажеш постоянно, ако имаш подобен проблем. Ето снимка Цената не си я спомням точно, май нещо около 13 лв беше, но наистина не съм сигурна. Tired
и аз гласувам за този

# 19
  • Мнения: 852
Аз съм доволна от Garnier Intensive care  Peace



Аз също ползвам Garnier Intensive care   Peace
Много съм си доволна от кремчето thumbsup

# 20
  • Мнения: 3 266
Аз пък  не см очарована от Neutrogena. На Гарние са наистина добри, а най-любим си ми е на Дева един крем в зелена опаковка и струваше към 2 лв.

# 21
  • Мнения: 27 524
Атрикс с лайката е хубав.
Ив Роше имат един тежък и мазен, но не показания по-горе, той е обикновен, в момента го ползвам.
На Дав кремовете също не са никак лоши. Важното е не толкова с какво се мажеш, а да го правиш максимално често. Аз се мажа след всяко намокряне на ръцете, без да имам проблеми с кожата.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 641
Препоръчвам този http://os-tracker.com/nelivip.com/index.php?productID=376 (извинявам се че давам линк от Интернет магазин, не е заради реклама).Наистина е много добър и цената не е висока. На мен ми помогна по време на ремонта вкъщи - ръцете ми бяха станали като шкурка и кожата се цепеше до кръв. Дано бързо се оправиш   bouquet

# 23
  • Мнения: 329
Аз пък съм много доволна от "Билка" bg Подкрепете българското  newsm03

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Последният път от Метро си купих на Нивея Q 10 за ръце и е хубав.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 380
моите ръце спасява само този http://skincarerx.com/review_box.html?pid=494

# 26
  • Мнения: 17 407
Нито ГАрние, нито Билка дават някакъв резултат при мен. В момента ползвам Авен- много е добър, поне за моята ужасно суха кожа.

# 27
  • Мнения: 329
ribka , аз на La Roche ползвам термалната вода и съм много доволна  Flutter

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Засега съм се спряла на  Нивеа Софт и Атрикс  Peace

# 29
  • Мнения: 578
Още един глас за Neutrogena, но той има две разновидности - този е концентриран/който са ти предложили по-горе/, но е много тежък. Има и по-лек вариант. Но ако можеш да си позволиш 20 лева за крем за ръце, наистина ти препоръчвам на NUXE с мед.

Общи условия

Активация на акаунт