На 1г и 2м какво може да яде и какво не

  • 4 741
  • 60
  •   1
Отговори
# 60
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 709
Аз не давам:шоколад,гъби,боб,зеле,прясно мляко,ягоди,малини,мед,газирано,колбаси,чипс,пръчици,пуканки,нат. сокове в кутия....за друго не се сещам newsm78

При нас има и друго.Сутрин не иска да закусва друго освен АМ.Вечер също само това вечеря.Менюто ни за деня е следното:
08:00 Нестле Джуниър 250мл.
12:00 второто от ДК
16:00 кремчето от ДК
20:00 Нестле Джуниър 250мл. и после си ляга.През ноща не се буди и не яде

Мислите ли,че е вредно това,че не закусва и не вечеря друго освен мляко newsm78
През деня между храненията и давам плодове и някои път солетки или обик. бисквиди Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт