На 1г и 2м какво може да яде и какво не

  • 4 321
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 329
Давам  и от общата храна, ако не е пържена.Все още не е ял ядки, мед, шоколад успя да опита, ягоди и малини е ял в пюре, месо е опитвал всякакво. Това е в общи линии, а да попитам до кога да давам вечер АМ? След вечеря правя по 100 гр., но не го изпива винаги.

# 16
  • Мнения: 258
И на мен темата ми е интересна. Grinning
Аз не съм давала повечко неща,ама сме малко алергични и е нормално.

# 17
  • Мнения: 113
До колкото имам спомен от времето когато синът ми беше на тази възраст, забранени храни  са гъби, ядки и мисля морските дарове.

# 18
  • Мнения: 674
И аз ще следя! Laughing Не съм давала изброените по-горе. А от нашето ядене е яла много рядко и по малко, а доста би ме улеснило!

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Обща храна. Не бях давала мед и ядки. Все още не съм давала гъби. Пържено си хапваше още тогава- картофки, кюфтета  Rolling Eyes

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Почти всичко може, с изключение на ядки, шоколад, гъби.  Peace

# 21
  • Мнения: 668
хапваме всичко без зеле,ядки и мед

# 22
  • Мнения: 4 447
Всичко може, без гъби. Трудносмилаеми. Ядки - риск от задавяне, макар че Криско яде редовно ядки отдавна.  Embarassed  Май само това е  Simple Smile

Да, както и внимавай с меда, моят син си хапва от време на време, но се води силен алерген. Може да яде орехи и бадеми, но ситно счукани (най-хубаво сурови). Другите ядки не са за препоръчване.  Peace

# 23
  • Мнения: 161
Дъщеря ми не яде гъби,патладжан,ядки ,шоколад и всякакви пръчици и снаксове. Peace

# 24
  • Мнения: 1 053
запис,да следя темата  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 049
Избягвам да давам пьржено, солено, люто и ядки. Иначе всичко друго яде.  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 941
Ами и аз да питам - Малчо е на 1г и 5м и много налита на разни шунчици, филенца, луканки, засега удържам положението, ама докога... Rolling Eyes Вие кога дадохте на вашите дечица колбаси? А екзотични плодове давали ли сте?

# 27
  • Мнения: 1 053
Моята дъщеря е на 1г. и 6м. шунка и давам редовно,но луканка само веднъж и дадох да опита,че има много подправки и ме е страх още да и давам  WinkЕкзотични плодове все още не съм и давала  Laughing
При мен проблема е,че неиска да яде от кухня и давам каквото съм сготвила,а сега като се затопли времето е основно на пюрета  Wink

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами и аз да питам - Малчо е на 1г и 5м и много налита на разни шунчици, филенца, луканки, засега удържам положението, ама докога... Rolling Eyes Вие кога дадохте на вашите дечица колбаси? А екзотични плодове давали ли сте?
Само луканка съм давала от гореизброените и то рядко. Екзотични плодове дадох след навършване на 2г.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 941
Аз дадох ананас, много му хареса, ама се замислих дали може, чак след като си хапна порядъчно. Confused

Общи условия

Активация на акаунт