Мина празника на любовта, НОЕМВРИйче се вихри без умора у дома!!!

  • 11 183
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 881
Айде и аз да се разпиша в новата ни темичка!
Дени,отново едно голямо благодарско Hug
При нас няма нищо ново,все така сме палави и непослушни WinkВечер заспиваме доста късничко,но за разлика от вечерта сутрин си поспиваме повечко.Но трябва да и сменям режима иначе вечерта става лошо-докато не стане 23.30-24.00 не заспиваме,а аз до тогава съм гроги и умирам за сън Sad
Новото при мен е че започнах почасово работа в офиса на свеки-влизам следобяд за 3-4 часа и да ви кажа честно се чувствам прекрасно!Не е толкова заради финансите,колкото от това че вече имам нужда да се срещам с хора,да придобивам опит в областта,да се чувствам полезна!
Дребен,честити ви ходещи крачета HugДа са здравички и много пъргавки,а на мама повече силички за да тича след малкото човече!
Бела,Софко,успешно отбиване на мъниците ви желая!Дано по-скоро стане Peace
Рени,мила не се давай на депресията!Всички минаваме през такива периоди,но трябва да се държим PeaceИ скоро да се похвалиш,че си станала най-добрата шофьорка Peace
Крео,тортата е супер,имаш голям талант да знаеш PeaceА Ники е просто уникален с тази шапчица с козирката,голям е сладурко Peace
Мария,браво на твоето момченце!Явно наистина му харесва в яслата.Дано и занапред да е така!
Рагтайм,Бебко,дано скоро пробият зъбките на малките сладурчета и да не се мъчат повече дечицата Praynig

Утре го дават много студено,стойте си на топличко,а на болничките бързо оздравяване им желая Praynig
Лек и спокоен уикенд Hug

# 31
  • Мнения: 1 064
Честит рожден ден, Дима!
Желая ти низ от здраве, щастие, късмет, любов и всичко останало, което си пожелаеш!





Нямам настроение за писане, защото съм болна yu5 Само да пожелая на всички болни бързо оздравяване, на всички проходили - здрави и силни крачета! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДИМА! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ В ЖИВОТА!
[/color]

Дени дано бързо се управиш че е много гадно да си болен и отпаднал и да гледаш дете Hug
mariya86 браво на детето Peace То и на мен ми прави впечатление че сред други деца и в друга обстановка Дани се държи съвсем различно. Дано Баба шарка ви подмине Peace
Ние успяхме да излезем за 1 ч. докато не се беше появил вятъра, но в момента е адски студено вече. Дано по-бързо се стопли че като тича на вън това мойто одзверелото после поне заспива без много тръшкане Whistling
Желая ви спокоен съботен ден Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 679
Честит рожден ден на Дима! Ако любовта е море,никога да не намериш бряг! Ако щастието е магия, никога да не се избавиш от нея! Ако живота е борба, печели всяка БИТКА!!! Весел празник

Дени, бързо оздравяване ти желая, колежката ми е болна и е многооо неприятно, дано дребчо е ок!  Praynig

Аз днес гледам на една съседка детенцето, тук беше лудница, единия иска едно, другия друго, после двамата искат точно едно нещо  Mr. Green Добре че тати накрая помогна, та ги приспахме и двамата, сега има малко мир  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Навън е мноого студено, пазете се!
 Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 290
 newsm59Честит празник на голямата рожденичка. Много здраве, любов и пълна къща с деца, закачки и смях и пожелавам. newsm59
Мами сега четох в темата за промоцията на Памперс и като видях какви страсти са там, чак ме е срам да помоля, но съм на зор, та затова:
Моля ако някой не участва в играта и има излишни мечета да ми ги изпрати. Откраднаха жирафа-играчка на Памперс на приятелчето на Димана и аз сега искам да го изненадам за РД, но ми е трудничко да събера толкова мечета.
 Hug от нас с Димана

# 35
  • Мнения: 2 673
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМА!!! ДА си жива и здрава! Много късмет и сбъднати мечти!    bouquet

СОФКич, доста се похилих на тва със смуканите чашки  Joy

МАРИЯ, бравос за успешната ясла  Mr. Greenвсе така да сте!  bowuu

ИЗА, най-малко аз мога да ти дам съвет за отбиване..Но яз просто намалих броя на кърменията...НО съм давала от днес ...и утре пак..щото съм виждала че имам малко мляко..и просто го предлагам..В крайна сметка неможе да си останеш с него...и така докато намалее съвсем. НО НЕКА И ДРУГИТЕ ДА КАЖАТ. Това със суеверията си е просто...дрън, дрън..специално тва де Sick

# 36
  • Мнения: 881
ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН,ДИМА!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И МНОГО КЪСМЕТ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
ДЕНИ БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ ТИ ЖЕЛАЯ Praynig

# 37
  • Мнения: 1 328
Иза, за отбиването - има много хубави статии в библиотеката в кърмаческия, прочети там ако имаш възможност. Но с две думи, ако пренебрегнем суеверията е редно да даваш на следващия ден или когато почувстваш някакъв дискомфорт, препълване и т.н.. А за суеверията - кой знае какви ли още има Simple Smile Но да не стане някой проблем със запушване - или давай или цеди при нужда, по мъничко.
Успех:))

# 38
  • Мнения: 2 249
моми4ета на софийска територия сзм ве4е Hug Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 3 216
Да се запиша и аз в новата тема  Grinning

Честито на всички, имали повод за празнуване през последните дни   bouquet
На всички болни - бързо оздравяване  Praynig

# 40
  • Мнения: 325
  ОХООООООООООООООО хайманети Ния и Ети-Добре сте ни дошли welcomeКога ще мериме ханшове?
    Дени и всички болнички-бързичко да оздравявате!
    Ние много си изстрадахме снощи.Както предполагах,че ще стане -свекитата са на гости и хайде вафли-бисквитки -сладко -солено и за капак кисели краставички,а за печат адпт.мляко накрая и мама и тати се прибрахме по-спешност от киното,че Ивко се  скъсва от болки в коремчето newsm45ЕХ НЕ РАЗБРАХА ТИЯ ХОРА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ smile3511СЕГА ИВКО ПАК С РАЗТРОЙСТВО И ПАК щЕ ПРЕСКОчИМ ПЕНТАКСИМА.Идва ми да  #2gunfireНауплаквах ви се -сега си отидоха и идват след 2 дни за 10 дни smile3515
   за промоцийката на Памперс и аз събирам този път!Така ,че ако някой има на сърце -взимам с двете си ръце Embarassed
             цунки!!!

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 13:41 от klukarkata

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Здравейте от мен в този слънчев и много студен февруарски ден  cold

Честит рожден ден на патерички Дима!Да си много здрава, щастлива и обичана жена и майка!

Дени ти и всички болни, ако са останали такива, бързо да оздравявате!

И аз имам намерение да събирам мечета, но ако не си взема карта ще ви ги раздам  Peace

Клю това за свеки е направо  #Cussing out и моята си позволява такива неща.Това е единственото нещо за което не се разбираме.Аз за това и Велизар не го оставям в тях а я викам в къщи ако се налага да го гледа.И като знам че ще идва не купувам нищо което не давам на дребното или ако имам го скривам  Mr. Green.А и тя не носи, защото знае, че мрънкам.Аз съм казала на всички роднини които са на мнение че "детето вече трябва да яде всичко и да не се ограничава" като му носят неща които не му давам - шоколад, чипс и от сорта си ги хапваме ние с тати  Mr. Green

Лек ден на всички и си стойте на топло

# 42
  • Мнения: 815
      Ние много си изстрадахме снощи.Както предполагах,че ще стане -свекитата са на гости и хайде вафли-бисквитки -сладко -солено и за капак кисели краставички,а за печат адпт.мляко накрая и мама и тати се прибрахме по-спешност от киното,че Ивко се  скъсва от болки в коремчето newsm45ЕХ НЕ РАЗБРАХА ТИЯ ХОРА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Здравейте! Не мога да не започна с коментар по този пост, защото това ми е болна тема, а и първо него видях. Клю, ще пратя на твоите свекита снимки на Ран да си ги сложат на хладилника. От тъпчене на сладко, боклуци и  разни кисели краставици и тн сега не знам как да го оправя. Вече втора седмица е на строга диета- без мляко и житни храни и цялото му тяло е в ужасни екземи. До преди няколко месеца не е реагирал на НИЩО! Така че внимавайте какво давате на децата си, защото аз сега си троша глават. И се превърнах в още по- гоалям привърженик на късното захранване, но това е друга тема...

Иначе ние сме добре, Неда щурее як, катери се по столовете и не можем да я оставим и за миг без контрол, даже и сега изчезвам, че сме сами двете

# 43
  • Мнения: 38
Ех,здравейте и от мен,пак след дълго отсъствие,бяхме на гости при нашия тати,който е в командитовка,сега сме си пак в София самички с Краси,поздрави на всички ,които са празнували до сега или празнуват днес,а болничките да оздравяват бързо.
Ние сме добре,заради грипа и пътуването оше не сме сложили ваксината за паротит,да ни пази господ от болести PraynigСега мъника спинка,та реших да ви пиша.Целувки на всички майчета и на тяхните сладки дечица от нас!  love001

# 44
  • София
  • Мнения: 2 439
Ох Клю тия хора не се разбраха може ли такова нещо Sick Нали знаят да му се не види!
Ети добре дошла на софийска земя Hug
За играта на Памперс онзи ден ми дадоха карта в Билата та мисля този път и аз да събирам мечета за жирафа, въпреки че май ще ми трябват няколко месеца за 60 мечета Laughing Имам вече цели 2 бр. Ако нещо ми писне ще ви ги дам, но засега ще събирам!

Общи условия

Активация на акаунт