Как се справяте?

  • 2 662
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 353
Нямам избор,сама си го гледам, откакто съм го родила,детето си иска своето.

# 61
  • Мнения: 15 865
справям се - то няма и как де  Grinning
имам баба на 75 г., която страшно много ми помага - гледа го докато тичам по работа. тя общо взето го гледа от раждането му. и въпреки, че ми помага пак времето не ми стига - някой трябва да вземе да направи това денонощие повече от 24 часа  Laughing

# 62
  • Мнения: 1 197
Цитат на: vembi link=topic=267281.msg6534191#msg6534191 date=120310644
 времето не ми стига - някой трябва да вземе да направи това денонощие повече от 24 часа  Laughing
[/quote
smile3521

# 63
  • Мнения: 676
Аз сама си го гледам и така си избрах, в началото имаше желаещи за помощ, но самото им присъствие и постоянните съвети толкова ме изнервиха, че на втория час от изписването ми им оповестих решението си и не съжалявам.Особено като е малко детето какво толкова му се гледа - то си яде и спи, време за всичко има.

# 64
  • Мнения: 4 451
Аз не се справям. Гледам двете си деца и едновременно с това домакинските задължения са също моя територия. С тях определено не се справям добре. Трудно намирам време.

# 65
  • Мнения: 2 614
Ето да си призная на фона на всички идеални майки, че не винаги съм успявала със задълженията, докато Калина беше малка.  Mr. Green
Приоритет ми беше, да я изведа на въздух, да има постоянно прясно-сготвена храна и да е чисто. Но чак пък да не мога да легна, защото играчките и са на пода...толкова не съм се вманиячавала. Съдовете винаги са били измити, благодарение на съдомиялнята  Mr. Green, дрехите изпрани и изгладени...
Но за време за себе си...тук вече ще замълча  Mr. Green
НО пък сега, когато е по-малка и има на кого да я оставям...друга работа  Peace

# 66
  • Мнения: 3 069
Никой не ми помага.
Лягам късно, ствам рано, храня, преобувам, измислям игри, къпя, готвя,чистя (в тази дума се крие страно много работа както знаете) и така всеки ден.
Да, понякога направо ми се плаче от умора и изтощение но когато съм решила да имам дете знаех много добре какво ме чака Peace

# 67
  • Мнения: 750
Никой не ми помага.
Лягам късно, ствам рано, храня, преобувам, измислям игри, къпя, готвя,чистя (в тази дума се крие страно много работа както знаете) и така всеки ден.
Да, понякога направо ми се плаче от умора и изтощение но когато съм решила да имам дете знаех много добре какво ме чака Peace

И при мен е така. Мъжа ми по цял ден на работа, като се върне уморен, опитва се да ми помага до колкото може, но трябва да работи и вкъщи. Направо откачам понякога!

# 68
  • Мнения: 2 444
С първото дете ми беше много добре - имаме самостоятелно домакинство от първия ден, бях студентка, сама си гледах бебо.
С второто .... не ми се мисли, излизах от работя да кърмя и обратно на тръстиката.
После дойде периода на разнасянето по градини и ясли и прибирането. Всяко нещо по реда си.

# 69
  • Мнения: 679
Преди да почна работа смея да кажа, че се справях, кога по-лесно, кога по-трудно ...
От как работя никак не е лесно, цял ден ме няма, прибирам се в най-добрия случай към 18.30. Добре, че тати помага доста, иначе сме загубени. Но такъв е живота, ако беше лесно нямаше да се падне на нас  Mr. Green

# 70
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Нямам помощ от самото раждане,но се справям със всичко.В началото мъжа ми помагаше,понеже тогава ми беше зор.Въпрос на мобилизация е Peace

# 71
  • Мнения: 323
Всичко е въпрос на организация, вярно, че не е лесно, но чак невъзможно не е!
Peace

# 72
  • Мнения: 1 049
С добра организация и по-малко нерви.  Peace Joy

# 73
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Засега се справям с всичко, но за по нататък незнам Grinning

# 74
  • София
  • Мнения: 415
Не е никак лесно, особено с 2 дечица. Но с добра организация, помощ и добри дечица  Wink се справям.

Общи условия

Активация на акаунт