Чакаме цъфтежа на цветята, та СЕПТЕМВРИЙЧЕТО да тича по тревата !

  • 20 961
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 255
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН katrin2004   newsm59 много здраве, късмет и обич  txtloves
И я да се стегнеш ...какви са тез черни мисли на тез години  Sick не стига, че сте малки  Mr. Green ами си пълните главите с излишни емоции  Sick Какво да кажем ние "с гаргите"  Joy и аз като flavi съм подгонила "ръбчето" на 40-те  Rolling Eyes пък не се стряскам  hahaha
Човек е на толкоз години на колкото се чувства - според мен  newsm10 така, че по-ведро  newsm44

Кате, аз отдавна ти стискам палци за "фръцла"  4470 ама да знаеш и с 2 момъка хич не е зле  thumbsup така, че каквото дойде   ylinfant - живо и здраво да е  newsm10

# 61
  • Мнения: 9 814
Много мерси момичета! Много сте мили! Да сте живи и здрави, вие и вашите семейства!


 smile3510

# 62
  • София
  • Мнения: 2 181
Честит рожден ден и от мен!
Желая ти много здраве и успех във всичко!  bouquet

# 63
  • Мнения: 3 537
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН katrin2004   bouquet  bouquet  bouquet

Жива,здрава, весела и щастлива!!! Tada

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 403
Някой давал и е Sumetrolin   newsm78
Да каже как се дава, 4е съм хвърлила листовката Tired

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Dorka, пак ли кашля малката? Ники го пи януари, мисля че беше по 5 мл на 12 часа.

# 66
  • Мнения: 2 255
ле-ле аман от тия болести  Sick и на Калоян му ври носа още и явно са му се сгъстили вече, щото досега баба му ми плака на телефона, че нощес се е давил яката от храчки докато спи  #Shocked
Незнам вече какво да го правя, тая хрема нема минаване с нищо, докато не се изтече явно  #Cussing out Добре, че поне друго му няма - нито Т, нито гърло...само малкия нос - не спира Mr. Green Ще го видя довечера що за цвете е  newsm78 Дано до понеделник да го оправя  newsm10

# 67
  • Мнения: 9 814
Ужасен рожден ден изкарах вчера! Половината вечер в Пирогов! Кати падна от една пързалка, от около 1.70 м. височина надолу с главата върху лицето си. Заведохме я веднага до педито /добре че беше на смяна/ и той реши, че й е счупен носа и може би и предните зъби. Изкарах си акъла! Ужас-момиче,крив нос и счупени зъби, та дори и млечни. В Пирогов- неврохирург, коремен, ехограф и т.н. И слава Богу- нищо, само охлузване! Направо щях да се гръмна #2gunfire

Поне попаднахме на супер добри лекари-мили, любезни, че такива неща съм чувала за там!

# 68
  • София
  • Мнения: 2 181
Ужас,добре че всичко е Ок
И аз съм ходила инцидентно със Стела няколко пъти в Пирогов и винаги са били любезни

# 69
  • Мнения: 2 255
Ужас  #Crazy тези хлапета са непредсказуеми  Sick и 100 чифта очи да имаш пак ще успеят да те  #2gunfire
Добре, че сте се разминали леко и без сериозни "повреди"  newsm10

А колкото до Пирогов - аз и друг път съм казвала, че колкото безброй пъти съм "летяла" дотам с мойте 2-ма разбойници  Rolling Eyes винаги са били страхотни и на ниво  Peace и не мога да кажа нищо лошо  Hug

# 70
  • Мнения: 102
Galq4 сега видях,4е децата ни може би са с ден разлика.Моника е на 12.09, вие кога сте?
Стела е на 13 Laughing.

Zdraveyte momicheta,
Az otdavna ne sym pisala. Monika moiata dyshteria e na 11.09 i az sym ot Ruse Simple Smile. Moje i v rodilnoto da sme se zasekli Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз съм от София обаче Wink

Ох,видях че не се отнася за мен.Петъчно искам вече да си ходя,че съм скапанаааа

# 72
  • Мнения: 187
Гала79 сигурно сме се засекли в родилното,та те са с ден разлика.Как се казва малката? А ти в кой квартал си,може да се видим някой път.

# 73
  • Мнения: 1 403
katrin2004
Ужасна слу4ка  Cry Добре , 4е вси4ко е наред Praynig Ох много ме е страх от тези парзалки #Crazy Преди като беше по малко я оставях сама да се ка4ва, а сега стоя до нея и изтръпвам Tired

tanya_p Да и аз имам спомен , 4е беше 5мл. По4вам го и без тва лекарката ще каже същото  Crossing Arms
Има хрема Емили и се опитва да кашля, ще го по4на белкем пресека нещо  #Crazy Аман от болести ве4е  smile3511 В неделя сме на басейн, може пък да се оправи  smile3534

Аз казах ли ви, 4е ходим на басейн  newsm78 В една станция, минерален - топъл   Кеф и половина  Wink
И на Емили много и хареса   jumpuu И сега като знае, 4е са по4ивка от градината и вика : Ура , айде на басейн:  Party

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Kатрин, ама ден ви е било, добре поне че на лекари сте случили.
Ние днес се разходихме до село и Ники се надивя, обра де що кокичета видя  в градините на баба ми  Simple Smile, ама те  й се радват. Пита "бабо може ли да си откъсна букет", "да бабо, като си тръгвате да си вземете". И в следващият момент тя вече е обрала кокичетата Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт