КОНКУРС ДЕКУПАЖ!! Гласуване в категория "Чиния"

  • 10 029
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Момичета, извинявайте за неудобството, но ще се наложи да гласувате още веднъж, тъй като пристигнаха още две творби. Нулирала съм анкетата, за да може всички да имат равен старт.

# 16
  • Мнения: 1 679
 Peace гласувах и тук - красиви са

# 17
  • Мнения: 402
И аз гласувах. Много сте добри! Поздравления!

# 18
  • Мнения: 4 390
Чиниите са приказни!  bouquet
Много труден избор!  ooooh!
След много чудене, гласувам за японската феерия /1/.  bouquet

# 19
  • Мнения: 725
 newsm78 newsm78 newsm78
ами за кого ?всички са красиви
аз сьм за 3  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 316
Има наистина страхотни чинии.Много труден избор.Поздравявам вс. участници.Аз гласувах за 3.

# 21
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
И тука гласувах, браво момичета

# 22
  • Мнения: 1 771
И тук дадох своя глас

# 23
  • Мнения: 2 270
браво на всички  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Браво, прекрасни са! smile3501

Много се измъчих, докато реша, но гласувах. Hug


Защо толкова малко участници, очаквах двойно повече творби. Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 402
Браво, момичета! smile3501 Всички чинии са много красиви! Беше ми много трудно да избера фаворит. Мисля, че ако имахме право на три гласа, щеше да е малко по-лесно. Thinking  Може ли да кажа кои три си бях избрала? newsm78

# 26
  • Мнения: 440
Наистина е много трудно да се избере само една /колебах се между 4-5 произведения Thinking/.В крайна сметка  дадох гласа си на тази творба,която най отговаря на заглавието ,за да не ощетя останалите.Всички са прекрасни и желая късмет на участниците-добре са се потрудили. Hug  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 199
Ей,момичета, страхотни сте! Ще ме запалите и мен по този декупаж!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Макар и изборът ми да беше много труден, гласувах. И според мен първото място заслужават поне  3-4 творби Simple Smile

# 28
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
отдавна чета, правя някои неща, но не ми стигна смелост да участвам....по3дравявам всички у,астнички 3а прекрасните неща, които са сьтворили   bouquet  bouquet  bouquet

сега отивам при бутилките Peace

# 29
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Гласувах за дамата с капелата и заголеното краче! Peace
Имаше поне още 3-4 които много харесах, очаквах пне дваглас ада имам  право! Sad

Общи условия

Активация на акаунт