ДЕКЕМВРИЙСКИ скиор(к)и и мънички актьор(к)и

  • 22 257
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 938
Резултатите на Ванеса ще са готови утре. Кръвната й картина беше нормална, с изключение на тромбоцитите, които винаги са й увеличени. Не знам това какво значи обаче.

Янче, не си знам наизуст сметката, нямаше как да ти отговоря на съобщението. Като се прибера довечера (щото от летището направо на работа дойдох), ще ти я изпратя.

# 31
  • у дома
  • Мнения: 708
 Как е кашлицата на Дара и Ванеса?
Нели, Чам освен бахова ябълка друго какво посъветва? 

# 32
  • София
  • Мнения: 2 493
лелеее. гледам по ТВ2 предаването размяна на съпруги. АКо имате възможност гледайте. Сега размениха едни страшни надувки от града с някакви фермери, които ядат всичко сурово. Дори месо... 

# 33
  • Мнения: 1 568
Диди, благодаря за вниманието Simple Smile
Дара започна да откашля без лекарства. Една нощ само беше суха кашлицата. Не съм звъняла на Чамурлийска.
Всъщност в момента Дара е на подсилваща терапия /аз я кръстих така/ по преценка на Чамурлийска. През 15 дни даваме две различни лекарства. Онзи ден беше втория прием, остават още два. Според нея ще има много голямо подобрение по отношение на вечния сопол и кашлици, които си мъкнем от градината. Дано!
Баховата ябълка я забравям напоследък ...

"Размяна на съпруги" гледам от време на време докато гладя/готвя Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 568
Миленке, излезе ли резултата?
Ти за коя книга на Луис де Берниер /Мандолината на капитан Корели/ ми каза оня ден? Аз що не мога да намеря нищо друго преведено от него? Confused

В Пингвините на Славейков има промоция купуваш 2 третата безплатно. Неви, за разлика от миналата година не всички книги са на промоция, а само тези, които са отбелязани със специален стикер. Все пак не са малко и има доста нови заглавия.

Снощи сънувах, че получавам поръчка от Ларедут  Laughing Казвам го преди 12, за да ми се сбъдне  Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 938
Първо - Ванеса е със стрептокок - златист. Само в гърлото, не в носа. Сега ще търся грамотен лекар да ми назначи лечение.
Второ - книгата се казва Птици без криле, от преди 2-3 години е, но я имам на английски, не знам дали е преведена.
Трето - получих известие за 2 колета - и от 28 януари, и от 8 февруари.
Четвърто - ....после, че трябва да бягам.

# 36
  • Мнения: 1 568
Ооооооооооооо значи и ние с Янче може да се доредим с поръчката от 3-ти!!!!!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 493
Аааааа не е честно! А ние с Нели чакаме 2 от 3ти. Що се предреждаш? Simple Smile п.п. Пуснах ти вчера парите.

Утре ако е хубаво времето може би ще щурмуваме Борисовата. Ако има някой, на когото му се бездейства и няма друга по-важна работа може да пием по едно капучино.

Утре от 16ч. в градината има открит урок по математика. Много ми е интересно какво ще представлява. За съжаление Мая така като я гледам повече на баща си се е метнала - артистична натура - ни букви иска да учим, ни цифри.... Мързи я да брои. Цветовете ги уцелва ама понякога... Ама пък дай й да пее и да танцува. В Бояна ми е надеждата. Тя и без това прилича повече на нашия род Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 938
Поправка, не е стрептокок, а стафилокок. Staphylococcus aureus. Чувствителен е към много антибиотици, та се чудя какъв да й "предпиша". Единият доктор каза "Клацид", другия "Суметролин". Не стига, че не се сетиха сами да й пусна секрет, ами и разнопосочни антибиотици изписват.
На другите "стафилококни" в групата какво ви изписаха?

# 39
  • у дома
  • Мнения: 708
Мимка, същия като моя.
Катето не сме я изследвали - гърлото и било перфектно и посявката щяла да бъде стерилна.
Изписаха ни Аугментин - не съм го давала , няма и да го давам за момента.
Суметролим не е антибиотик  newsm78

За момента давам сироп Синекод - вечер 5 мл + 5 мл Кларитин - детето спи спокойно и кашля епизодично. Дано да се оправим  Praynig
И бахова ябълка когато се сетя Wink - тя помага на организма да се изчисти.   Wink

П.С. И аз чакам пък колет..  Whistling

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Пили сме Аугментин и Клацид.Първия не ни повлия.

# 41
  • Мнения: 2 567
Успех в борбата с коките! Hug
Малко снимки качих.

# 42
  • София
  • Мнения: 938
Мимка, същия като моя.
Катето не сме я изследвали - гърлото и било перфектно и посявката щяла да бъде стерилна.
Изписаха ни Аугментин - не съм го давала , няма и да го давам за момента.
Суметролим не е антибиотик  newsm78

За момента давам сироп Синекод - вечер 5 мл + 5 мл Кларитин - детето спи спокойно и кашля епизодично. Дано да се оправим  Praynig
И бахова ябълка когато се сетя Wink - тя помага на организма да се изчисти.   Wink

П.С. И аз чакам пък колет..  Whistling

И Ванеса е на Синекод и Кларитин, и си кашля епизодично, вече месец. Така че това не ме устройва, още повече че тези медикаменти не ми решават проблема с гадинките.
А Суметролим-а си е антибиотик. Бисептола също. Те са в една група.
Вече получих мнение и от 2-ри доктор (Бърди от форума) - той е за Зинат. Да видим третия какво ще каже...

# 43
  • София
  • Мнения: 938
Цвети, супер, а на тази снимка http://tzveti.multiply.com/photos/album/43/Bayerischer_Wald_2008#10
са особено сладки. Да са ти живи и здрави куклите.

# 44
  • Мнения: 166
Здрасти, мацки!
Аз от дъжд на вятър, ама се вясвам, "в тичение съм" тъй да се каже. Flutter И аз съм в групата  със "стафиди", но го разбрах едва вчера. Пия втори АБ, дето със сигурност не става за деца. baby_neutral Обаче кажете сега /няма да ми е за първи път да питам тъпи работи Mr. Green/ - това нящо заразно ли е по някакви външни пътища, че ме е шобе за лещата. Много мразим да търсим, а вие сте компетенции, това съм го признала пред цял Добрич.
Да честитя рождените дни - на Шошка и на Алекс1.   bouquet
А девойката ми е с ужасяваща утайка в урината. Днес беше някакъв кошмар, всъщност вчера сутринта я регистрирахме за първи път. Стиска се, не иска да пиша, има сърбелчета разни. Ама наистина много се задържа това дете, докато не й дойде приливно, не иска да пикае. Дадох урината за изследвания - едните ще станат едва в петък, за другите са надявам още днес. Ще се пукна от напрежение. Отивам да погледам малко снимки.

Общи условия

Активация на акаунт