Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета

  • 25 579
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 135
Ей супер, голямо благодарско Вес! Mimiii, Silrai, и аз обожавам Депеш, също и U2.
Лек и спорен ден на всички!

# 257
  • Мнения: 350
Здравейте момичета, вчера ходих до гинеколожката, даде ми информе за болницата за секцио, а днес ми се обадиха и ми казаха ден и час за изследванията за операцията. От вчера ми е едно притеснено, понеже не знам какво да очаквам, толкова въпроси имам в главата, снощи не можах да спя и днес до 12 се излежавах. На това от горе прегледа при гинеколожката протече меко казано отвартително, нещо я бяха ядосали ли не знам, но самото и отношение беше отврат идеше ми да я #2gunfire. Първо ме попита за какво съм идвала, при условие че тя ми каза да си взема сита миналия път, после не искаше да ми даде изследванията, които преди без номер, само по име ги е приготвяла, да не говорим че не ми даде последната ехография на бебка, която е длъжна да ми даде, защото всичко пристига при нея. Казах и че са ми казали че е седалищно, едва тогава се съгласи да ме прегледа на видеозон и да преслуша сърчицето на мъничето, едва тогава ми даде направление за болницата. Правеше се в началото че не ме разбира и аа да ме изгони от кабинета, е тогава наистина щях да се оплача, не знам как но щях да го направя определено, за какво стои там, като не и се работи. А и преди мен имаше сумати индианки, може да са я ядосали и на мен да си ми го изкарва, но пък аз какво съм виновна? После ще пиша отново че още не ми е минал яда.

# 258
  • Мнения: 3 098
Вес,Вес,Вес,благодаря ти,златна си!!!  bouquet
Мимки,не се ядосвай. StopПо_голямата 4аст от акушергинеколозите са тотални изроди така или ина4е.Пък и си доста намазана,4ак и ехографии ти правят? LaughingМен ми направиха за 9 месеца една и то тя бе леко докосване за една секунда и това е. Mr. Green
Ей заради тези ми"приклю4ения" и други още по_брутални с "лекарите" се отказах от второ дете.

Аз пък се ядосвам тука с едни документи от болницата.Поисках копия на историала,кога дъщеря ми бе в болницата.В4ер им звъннах,готово било.Ходих,взех го,отворих го,ми нищо.Една копиа на епикризата,кръвните изследвания вси4ки(това добре) и оттам нататък вси4ко само заклю4ения на някой недоял лекар.
Аз исках самите изследвания,заклю4енията не ме вълнуват.А те не стига 4е явно защото бяха пълна пародия и извън всякакви норми направени не ги дават,ами и им променили и датите,тъй като когато ги правеха,заради някои обстоятелсва всеки нормален лекар би ги отхвърлил като невалидни.
Та така,въпреки 4е вси4ко свързано със здравето би следвало да е наше притежание,те се прикриват и променят дати и информация.От съд ли им треперят гащите?Аз не искам да ги съдя,корупцията тук е прекалена,няма смисъл,ама пък това укриване на нищо не прили4а. Crossing Arms

# 259
  • Мнения: 350
 Само да кажа, че не всички доктори са такива, днес като ходих при матроната е съвсем друго отношение и внимание, за това не слагам всички лекари под един знаменател. колкото гинеколожката ми е чудовище, матроната е точно обратното. Преди време ми беше казала, че мога и без сита да отида при нея, какъвто и проблем да имам, докато при другата айде да не се изразявам по твърдо не стига, че ми беше казала да си взема час предварително, а после ми се кара пък защо съм си била взела час. Те такива истории при мен, но стига съм се ядосвала, дано да имам късмет с екипа в болницата, защото и там ако е същата история направо ще лудна.  Първо да попитам Анет, преди време беше писала за раждането със секцио, но тогава не обърнах такова внимание, а сега като ми дойде на главата се чудя какво да правя.  ooooh!
Анет искам да те питам преди да родиш, какви изследвания ти правиха за раждането със секцио? И колко време след това ти определиха дата за операцията? Спомням си че тогава ти не дочака датата за секцио и роди по рано, но какво стана тогава болки ли получи или ти се спукаха водите? И последен въпрос Алекс седалищно ли беше застанал? Знам че са много въпросите, но не се сещам за друга мама в момента която да е родила скоро със секцио, за това те питам толкова. Ако искаш можеш да ми пишеш и на лична да не затормозяваме темичката. Наистина ще съм ти благодарна много ако ми отговориш. Hug
Мими благодаря за закуската, то за мен си стана обяд май.
Bec голямо благодаря  bouquet Hug за линковете с онлайн книгите, и аз смятам да се възползвам от възможността да прочета някоя и друга книга докато не се е пръкнало мъничето.
Марица докато си публикувам поста си ме изпреварила, и аз започвам да се замислям дали някога ще се доверя на този екип отново, ако забременея с второ, освен ако не се преместим в друга квартира в друг квартал.

# 260
  • Мнения: 3 098
Мимки,дъщеря ми се обърна в последният момент за проклетия.Оттам нататък по4наха мъките и за двете.Предпо4итам секциото пред вагиналното,особено пък в Испания.Епидурал не съм искала,при смяната на екипа,новият(който спаси и на двете ни живота) веднага нареди да се сложи епидурал и подгониха ку4ките от предната смяна,4е така са изтървали нещата.Ама нали сме 4ужденци,следователно ставаме за опити.
Късмет ти пожелавам,само това ти трябва.Щото ако беше готиния екип на смяна,щяха да си ми направят веднага секцио,такива бяха и препоръките и нямаше да се мъ4им 22 4аса.
Има една доктореса булгареса в някаква болница в Мадрид.4увала ли си за нея,аз наскоро 4ух някои неща за нея.

А и друго ми казаха,но незнам колко е вярно,4е актрисата която играе ролята на 4иста4ка на дъртите в  Escenas de Matrimonio е българка?

# 261
  • Мнения: 1 248
Мимиии аз ги отварям книжките с акробата-ето този:
http://www.adobe.com/es/products/acrobat/readstep2.html
Аз не свалям много книги,но гледам има по всички торрент страници-и в замунда има ,и в испанските... newsm10
 Тази я свалих защото много ми хареса романа, а струва 30?-направо прекаляват.А и смятам да я разпечатя, а не да я чета от екрана.
Иначе си купувам книжките които харесвам-любимо занимание ми е зяпането из либрерии.(за ужас на мъжо) newsm62

Вееееееес,направо ме разби с този списък, откъде ги изрови толкова много? smile3501

Яни_Та,не се чуди ами прочети Los pilares de la tierra-като всяка книга началото е малко трудно, но накрая направо не спях,защото не можех да се откъсна от романа... smile3521

Mimky, стискам палци всичко да е наред, а и моята гинеколожка е нервна и припряна-търпя я само защото по сег.сосиaл имаме безплатни ART процедури... Hug

А и друго ми казаха,но незнам колко е вярно,4е актрисата която играе ролята на 4иста4ка на дъртите в  Escenas de Matrimonio е българка?

Марица,  ролята и е на българка, а иначе не ми се вярва да е българка-май си е испанка.Иначе във сериала се казва Десислава и е българка.
 Hug

# 262
за артиската в есценас д матримонио отдавна коментирахме и скоро пак, но тонита съжалиавам но пак не си в 4ас, ниама нито едно расго на испанка, може да не е българка но испанка си залагам главата 4е не е.  рускиниа, иугославианка, румънка, българка, полиакиниа и т нтатък......

# 263
  • Мнения: 3 098
Ами и аз мисля,4е е рускиня или поне от тази група.

# 264
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А и друго ми казаха,но незнам колко е вярно,4е актрисата която играе ролята на 4иста4ка на дъртите в  Escenas de Matrimonio е българка?


Бях писала скоро, че е не е българка, а финландка, и се казва Емилиа Уутинен. Ето тука да й видиш профила - Деси, даже в един епизод говореше с новиото й на фински.

# 265
  • Мнения: 3 098
А и друго ми казаха,но незнам колко е вярно,4е актрисата която играе ролята на 4иста4ка на дъртите в  Escenas de Matrimonio е българка?


Бях писала скоро, че е не е българка, а финландка, и се казва Емилиа Уутинен. Ето тука да й видиш профила - Деси, даже в един епизод говореше с новиото й на фински.

Благодаря ти. HugДнес за втори път. Wink
Кога сте я обсъждали мацката,аз съм го пропуснала? Rolling Eyes

# 266
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А и друго ми казаха,но незнам колко е вярно,4е актрисата която играе ролята на 4иста4ка на дъртите в  Escenas de Matrimonio е българка?
Бях писала скоро, че е не е българка, а финландка, и се казва Емилиа Уутинен. Ето тука да й видиш профила - Деси, даже в един епизод говореше с новиото й на фински.
Благодаря ти. HugДнес за втори път. Wink
Кога сте я обсъждали мацката,аз съм го пропуснала? Rolling Eyes


Недей, че ще се изчервя Blush Laughing
Май беше в миналата тема, когато Асто попита каква е newsm78

# 267
  • Мнения: 1 248
Вес,ти си нашето Цру-за къде сме без теб?  bouquet

# 268
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Вес,ти си нашето Цру-за къде сме без теб?  bouquet

 Laughing Така ми казваше в къщи и майка ми, защото без да искам, все намирах къде има скрити от нея пари  hahaha

# 269
  • Мнения: 350
Момичета наистина ми е нужен късмет и то много. Благодаря ви за подкрепата. Hug

Общи условия

Активация на акаунт