Mиете ли зъбките на децата си

  • 2 015
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 581
Зыбите му ги мием откакто се появи пырвият зыб - по изрична препорыка/изискване от консултацията и зыболекарите тук. В началото с накрайника кым пастата, а после кым годинка и 3 месеца с четка за зыби. Не се изплакват зыбите - точно това е целта, локално да се заздравават чрез пастата ( освен хигиенизиране). До две години ни казаха да мием по веднуж на ден ( вечер), а след това по два пыти.

# 31
  • Мнения: 655
Още от първото зъбче започнах с миенето.

# 32
  • Мнения: 1 103
И ние ги мием от една година с четка и паста ненедент и сама ги търка. newsm62

# 33
  • Мнения: 3 500
Да мия ги. С четка за зъби на Аквавреш за над 4 месеца и паста за зъби Ненедент. Мием ги от първото зъбче.

# 34
  • Мнения: 875
аз на моя си му давам четката и той си ги 'мие' сам. много обича  Mr. Green , особено, ако ако си ги мием заедно.

# 35
  • Мнения: 2 908
Мием ги откакто станаха 4 зъба-това беше преди месец и половина.Сега е с 8 и ги мием с Ненедент и накрайника към нея-много ми е удобен.

# 36
  • Мнения: 3 695
В началото с накрайника, после започна да не го иска, и й купих четка на Аквафреш, първи номер. Паста все още не използвам за нейните зъби, нещо не ми се ще да гълта тая химия, колкото и да е малко.

# 37
  • Мнения: 25
Те сами се мият  Peace

# 38
  • Мнения: 133
Имаме 8 зъбчета и ги мием с комплекта Ненедент/лично на мен с накрайника ми е по-удобно/,а после си пие малко вода .

# 39
  • Мнения: 1 049
Моят сьвет е да ги миеш с мекия накрайник, който се продава с пастата Ненедент. За четка ви е още раничко ... те са по-твьрди.  Peace

# 40
  • Мнения: 8 999
Зъбите започнаха да си мият едва когато тръгнаха на детска градина. Дотогава просто ги бършех с тензух, намотан на пръста ми.

# 41
  • Мнения: 297
Ние използваме паста Nenedent Baby. Nenedent е за деца над 4 годишна възраст , а Nenedent Baby е подходяща за по-малко, защото не е необходимо да се изплюва, понеже малките дечица не могат, безвредна е в това отношение. А четката ни е Aquafresh, единичка. Имат си номера и на всеки номер пише за каква възраст е подходящ. Използвахме силиконовата четчица, която е в опаковката на пастата, която се поставя на пръста, но е по-неудобна, много по-лесно е с обикновена четка.

# 42
  • софия
  • Мнения: 636
да, от няколко месеца мием зъбите. Дъщеря ми ема 16 зъба, ползвам паста без флуор, защото не може да си изплакне зъбките.

# 43
  • Мнения: 814
Ей, и аз да се похваля, че разгеле на близо 2 г. най-накрая си мием зъбите (не съвсем сами, ама поне с нетърпение Simple Smile).
Използваме паста и четка на Чико засега.

# 44
  • Мнения: 75
Ники е на 1.6 м и отскоро му мия зъбките с ненедент бейби с накрайника към нея.На мен ми е доста удобен и е мекичък.За изплакването : в началото го оставях да  я гълта , но сега му показвам как да плакне /с чашка/,той си отпива и плюе/само дето не жабури/но засега и това стига:)

Общи условия

Активация на акаунт