Чорапогащник при момченца?

  • 4 150
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Слагам и на двамата унисекс чорапогащници  Simple Smile
По въпроса за чорапогащници за момченца - не съм виждала, но дори да има, едва ли биха били приложими докато детето носи памперс.

# 16
  • Мнения: X
Обувам му чорапогащник, когато излизаме и досега не сме имали проблеми. Но има един малко по-стегнат и не търпи да е с него. Специални за момченца и аз не съм срещала, ще ми е любопитно обаче да видя, ако има такива. Simple Smile

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Разликите в чорапогащниците за момченца са само в картинките и цветовете  Mr. Green
Аз също слагам на моя син, дори у дома, защото като седне, сваля всичко - и обувки и чорапи.

# 18
  • Мнения: 1 477
Слагам обикновен.Не съм чувала за специални чорапогащници за момченца.А и да има от тези съм си доволна.

# 19
  • Мнения: 253
Не, не слагам. Веднъж пробвах, но ми се стори, че му е много стегнат и му го свалих. Слагам му ританки.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Слагам му винаги когато излизаме на разходка.Май няма специални за момчета,а и да има не бих търсила.Нормалния чоропогащник си му е удобен.Може на твоето бебче онзи,за който говориш да му е бил тесен или стегнат.Пробвай с друг.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 064
Не слагам. Не го намирам за нужно ако е с дебели, подплатени панталони.

# 22
  • Мнения: 337
и аз пробвах няколко пъти да напъхам  бутчетата в чорапогащник,но не му беше комфортно и се изнервяше,обувам термо чорапи по-дълги  Peace
може да е наследствено и аз недолюбвам чорапогащници Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 784
От както застудя му слагам задължително чорапогащник. Не е бил неспокоен поради този факт, но винаги гледам да е от чист памук и да е подходящия размер. А за специални чорапогащници за момченца не съм чувала, а и не съм попадала в магазините на такива.

# 24
  • Мнения: 711
Аз слагам ританки под панталончето или дънките. Чорапогащник никога не съм слагала  Peace

# 25
  • Мнения: 27 524
Слагам, разбира се, и защо не?  Grinning Взимай памучни, изкуствените материи дразнят кожата, може това да го притеснява.
Разбира се, че няма специални за момчета  Joy

# 26
  • Мнения: 229
Чорапогащниците са едни- и за момиченца и за момченца. Най-вероятно го дразни материята ако е изкуствено. Памучните са най-добри  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 524
Слагам, разбира се, и защо не?  Grinning Взимай памучни, изкуствените материи дразнят кожата, може това да го притеснява.
Разбира се, че няма специални за момчета  Joy
Peace

# 28
  • Мнения: 353
Разбира се, че слагам в този студ. И на двамата.
Някои мами ми правят забележка, че големият е вече голям, на 3г и нещо , и още му слагам. Но на мен не ми пука, щом аз си обувам и на него ще обувам. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 44 121
Слагам обикновен като е студено, най-често памучен, но сега имам и едни леко ватирани...той е слаб по принцип и нищо не му стяга...не го и дразнят, съвсем спокойно ги приема....единствено ги избирам да са по-мъжки десени....

Общи условия

Активация на акаунт