Чорапогащник при момченца?

  • 4 155
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 634
Магазини «Бокал»
бул. Витоша, 137
бул. Ломско шосе, 18
бул. Мария Луиза, базар «Ларгото», подлеза на ЦУМ
ул. Раковска, 123
бул. Стамболийски, 89
бул. Царица Йоана, 70
бул. Шипченски проход, 17
бул. Янко Сакъзов, 68—70

А има и в ХИТ-младост и зад Фантастико в Младост 3

# 76
  • Мнения: 142
Благодаря много!!!
 Hug  bouquet

# 77
  • Мнения: 385
Аз слагам чорапогащници и досега не е имало никакъв проблем.Не знаех, че има специално за момченца
Peace

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 7 673
Слагах до миналата година за разходките. Не е имало проблеми. Вече излизаме само с термопанталон на разходка или с грейка на планина, но тази зима не съм слагала чорапогащник отдолу нито под едното, нито под другото. Явно вече няма и да сложа. Но Павел е на 4 и кусур. Като са по-малки децата, според мен чорапогащниците са супер-удобни Peace
Макар че и сега големият ми син ме натяква колко ги е мразил като дете. Wink Малкият не се е оплаквал Wink

# 80
  • Мнения: 2 090
И аз обувам чорапогащник,особено когато излизаме в студа.А за такъв специално за момченца,както повечето майки сега научавам.Детето ми не ''протестира'' срещу тях,крачетата му са винаги топли,така че ще ги използвам и занапред yes yes yes

# 81
  • Мнения: 814
И аз му слагам чорапогащник през зимата

# 82
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз слагам, то има ли друга алтернатива? Големи ританки не съм виждала, пък и няма да е удобно с ръбовете им в обувките.
Взех му от Кауфланд по 5 лв. едни страхонти дебели чорапогащници и тази година ще си изкара с тях.

# 83
  • Мнения: 693
Разбира се, че слагам, когато е много студено. Може би този, който си сложила е бил тесен или неудобен, затова пробвай с друг.
И аз така. Не съм забелязала да е по-различен като модел от тези за момичета. Иначе има сини, бежови като цвят и аз му взимам такива. Но след като си имаш от каката. Може да не е свикнал. Пробвай вкъщи да го пуснеш само по чоропогащник.

# 84
  • Мнения: 315
И аз му слагам чорапогащник през зимата и отгоре с ескимос.

# 85
  • Мнения: 268
Слагам, когато го извеждам - навън е такъв студ тези дни  cold Не знам да има специални чорапогащници за момчета, на Дани са съвсем обикновени, черни.

# 86
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не съм чувала за чорапогащници за момчета...

# 87
  • Мнения: 1 931
В студените дни му слагам чорапогащник под панталончето, то и с него в студените дни казва, че му е студено. Иначе означава да не излиза на вън. Може би този който му слагаш не му е удобен иначе не знам какво. Пробвай друга материя или по- голям размер.

# 88
  • Мнения: 63
И аз не знам за специални чорапогащници за момченца,иначе си ползвам стандартните.

# 89
  • Мнения: 645
И аз не знам за специални чорапогащници за момченца,иначе си ползвам стандартните.
Peace

Обувам му само когато е много студено и до сега не се е оплаквал, не е бил неспокоен. Може би трябва да вземеш един размер по - голям.

Общи условия

Активация на акаунт