До мамите с две де4ица

  • 2 672
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
Когато се роди малкия нямахме избор и четиримата спяхме в една стая - толкова имаше. Разликата им е 4 години и половина. Преди две години се преместихме в по-голям апартамент имат си стая и спят там, но са вече големи де.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 225
Моите деца имат 6г и 3 месеца разлика. Когато баткото беше на 5 г. го отделихме в "детската". След раждането на малкия, спяхме 3мата в една стая - аз и двете деца. И така до като малкия навърши 8-9 месеца. От тогава двамата спят заедно, но баткото спи толкова дълбоко, че и да зареве малкия, не се събужда. /случвало се е/. Но вече и двамата спят непробудно цяла вечер и не си пречат. Лягат си по едно и също време - 9-9.30. Малкия не заспива, до като не си легне и батко му.

Цитат
Пожелавам ти едно кротко и поспаливо бебе,като моето,и всичко ще е наред.

 Hug

 

# 17
  • Мнения: 494
Оооо, на този етап не мога и да си помисля да ги сложа в една стая. Това бих го направила едва след като и второто започне да спи добре вечер, за да не притеснява първото. Друг е въпроса, че ми се иска да са си в отделни стаи по принцип.
  Точно това щях да пиша и аз. Peace

# 18
  • Мнения: 1 555
Между наште деца разликата  е 1г и 11м и още от деня, в който се върнахме от болницата с бебка спим и четиримата в една стая - аз продължавам да ставам през нощта да я кърмя, но пък баткото спи досто дълбоко и не му пречиме  Heart Eyes по-голям проблем ми е на следобедния сън, тогава малката го буди, защото си крещи от радост, а той само и се кара да била заспивала пак  Joy

Голям купон е !!!  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 632
На моите момичета разликата им е 5 и половина години и четиримата спим в една стая.След време и малката като поотрасне ще им направим на тях стая.

# 20
  • София
  • Мнения: 53
При нас разликата във възрастта на щерките ми е 4 г и половина. Все още всички спим в една стая и никой на никого не пречи. Преди да се роди бебка не можеше и дума да става голямата ми дъщеря да спи отделно от нас - твърдеше, че се страхува и плачеше. Смятам, когато се запролети да опитаме отново. Този път няма да е самичка и се надявам всичко да е наред.
А иначе... И аз съм от мамите - късметлийки,  случили на добрички и спинкащи бебчета. smile3524

# 21
  • Мнения: 3 367
..wsqko дете спи в негова си,отделна стая от нас,от прибирането от род.дом и така мисля да продължи до колеж..

# 22
  • София
  • Мнения: 26
Разликата във възрастта на каката и малкия е 1г. и 7м., той се оказа доста ревливо бебе и все още продължава да се буди нощем. Първоначално спяхме заедно, но при всяко будене на малкия и каката рев-ваше и трябваше да успокоявам две деца вместо едно, затова ги разделих. От лятото насам спят заедно, каката се поуспокои или свикна, спи по-дълбоко и не се буди при ревовете на малкия.

# 23
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ще видим при нас как ще бъде  Joy живат и здраве разликата ще е две години и три месеца,като за сега идеята ни е аз да спя с бебето а тати с каката но точно как ще станат нещата не съм сигурна пак и времето ще покаже  Laughing мисля си също че си зависи от децата тоест има деца които още от бебета си спят повече и безпроблемно но има и такива както е при нас ситуацията,които имат по-лек сън и може би ако са в една стая с бебето ще се будят повече ... но ще пиша по-подробно като му дойде времето а дотогава ще следя темата  Laughing

# 24
  • Мнения: 239
Моите деца имат седем години разлика.Баткото си спи от бебе в отделна стая,която е до нашата спалня.Когато се роди малкия,също го сложихме да спи в детската при баткото.Бяхме с бебефон и нямаше проблеми.Сега така са свикнали двамата,че един без друг не лягат.

# 25
  • София
  • Мнения: 568
Разликата между кака и бебе е 4 г. и 4 м., само първите дни голямата се будеше от плача на бебето. После свикна и не се е будила вече. Сега дори на малката й никнат зъби, нощем се буди по няколко пъти и плаче, голямата не се усеща изобщо. Спи си съвсем спокойно Peace

# 26
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 934
Разликата им е 2 г. и 1 мес. Исках да спим всички в една стая, но не се получи. Баткото се будеше от малкия. Известно време спа с баща си, а аз с мъника. Сега големият е в отделна стая, а ние сме с бебока.

# 27
  • Мнения: 2 161
Когато се роди малката,двете деца спяха в една стая.Използвахме бейбифон и мисля,че неудобството е било за мен самата,но не и за голямата ми дъщеря.Може би се е разсънвала на моменти,но веднага пак е заспивала.Аз бях цялата в синини от блъскане,докато отида до детската стая.После се изместихме в по-голямо жилище и разделихме децата в отделни стаи.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Каката беше на 6 месеца като я сложихме да си спи сама в стая, сега бебето още спи при нас, но вече не се буди вечерно време и към лятото мисля да го прехвърля при нея - имаме бебефон, така че не се притеснявам. А и каката чяка с нетърпение да са двамата отделно  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 24 467
Здравейте! Бихте ли споделили как сте си решили проблема със спането.Имам предвид- в една стая ли спите с двете си деца,на какви креват4ета,по-малкото не смущаваше ли съня на по-голямото. Въобще вси4ки тези неща свързани със съня.Питам и живо ме интересува,понеже 4акаме второ и разликата между двете ще е 4 години,живот и здраве да е.Благодаря предварително.

Предпочетохме да отделим бебето от нас в детската стая с по- големия когато спря да се храни и да пие вода нощем. Дори го сложихме на ъглово легло, тъй като бебешкото започна да го прескача и стана много опасно. Когато бебето се будеше редовно през нощта не желаехме да събужда големия ни син и си спеше в нашата спалня.

Общи условия

Активация на акаунт