На топличко под нашите сърца спинкат Септемврийските деца!

  • 12 434
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 673
Алиса - питай и трети лекар! А за пътуването - аз лично май нямам проблем с колите, но питай и за това.
Това май е за мен? newsm78 Благодаря ти.

# 16
  • Мнения: 14
Здравейте, мамчета и честита нова темичка!

Алиса, Вера, много силно ви прегръщам и се надявам скоро да предолеете загубата. Мислете положително, колкото и трудно да ви се вижда сега! И ще видите, че скоро пак ще се похвалите с новина за бебче!

Нека и аз се представя. Казвам се Анна, на 29 години съм. Живея и работя от няколко години в Хасково. Иначе съм родена в Димитровград. Занимавам се с европейски проекти в една неправителствена организация - писане, изпълнение и управление. Завършила съм Международни икономически отношения в Пловдив. С таткото сме много щастливи, че ще имаме бебе. Дълго време го чакаме. Заедно сме от 11 години, а сме женени от 2.

Аз писах в предната тема, че се оказа, че съм с отрицателен резус фактор. И тъй като не мога да чакам до петък, когато ми е консултацията, отивам днес след работа при доки. Подготвила съм се с хиляди въпроси. Иначе през уикенда падна здраво четене из нета по въпроса. Направо съм се подлудила. Половинката ми заяви, че ще спре нета вкъщи, защото само си намирам с какво да се тормозя. Ама такива сме мамите, нормално да се притесняваме.

Ирина, не е малко път. Трябва да спирате по-често за почивки, това знам за дългото пътуване  с кола. Ако лекарят ти прецени, че не е проблем, защо не го попиташ.

Хубав ден на всички!

# 17
  • Мнения: 125
Олееее, не съм си пила Антиблонда днеска ooooh!! Извинявай! За теб е.

# 18
  • Мнения: 137
Ирина, не мисля, че е проблем пътуването. Друсането може да е опасно около датите на термина,  но ако нямаш проблеми можеш да пътуваш спокойно.   Grinning

Аз също смятам да си направим една екскурзийка до Букурещ, но може би ще е другия месец, а през април ще летя със самолет.

# 19
  • Мнения: 288
Здравейте момичета и от мен.Добре дошли на всички нови мами и съжалявам много за тези който ни напускат.
Да ви се представя и аз-казвам се Нина от Габрово съм,работя в една застрахователна компания.Завършила съм висше "Социални дейности".Имам момиченце на 5г. и  5 месеца,на 31.03. ще навърша 28г.
Качила съм 1.300 и не мога да си обясня защо при положение че постоянно повръщам и не мога да ям много,но.........

# 20
  • София
  • Мнения: 7 673
Олееее, не съм си пила Антиблонда днеска ooooh!!
smile3532

# 21
  • жителство на место
  • Мнения: 81
да ви споделя аз пък по коледа и нова година прекалявах малко с пиенето на алкохол и с пушенето на цигари и сега се опитвам да не мисля за това, но май си е за притеснение

# 22
  • Мнения: 125
да ви споделя аз пък по коледа и нова година прекалявах малко с пиенето на алкохол и с пушенето на цигари и сега се опитвам да не мисля за това, но май си е за притеснение

smile3505 И аз, ама не ми се мисли smile3555

# 23
  • Мнения: 2
Аз не издържах и още преди датата на менструацията си купих тест, което беше 31.12 теста излезе положителен, като каза на татето и откачи, направихме си най- хубавия новогодишен подарък. Той е отряза подобаващо, а аз си останах трезвена като морков и цигарите веднага ги захвърлих. Сега ми се допушва понякога ама се старая да игнорирам мисълта. Мисля, че се притесняваме  прекалено за  всичко и по много, какви ги има пушат като комини и не им пука. #2gunfire

# 24
  • Мнения: 0
Поздравления на Асето за новата темичка!
Беба28, как така един кг. и не можеш да си носиш дънките. Аз качих 3 и чак тогава ми омаляха. Явно само на корем си качила. Май най-после качих малко снимки, ето някоиот тях:

http://picasaweb.google.bg/ludmila.kissiova/More2007?authkey=-NT5XPN9gQs

# 25
  • Мнения: 741
Момичета, много се натъжих като прочетох за Алиса. Пазете се много, мислете повече за здравето си отколкото за работата и другите около вас.
Аз се чувствам що- годе добре, на доктор съм чак края на другата седмица, и като ви чета започвам да се притеснявам и си мисля да отида по- рано. Още не съм си правила кръвни изследвания.
Sweet kids mama, аз също мисля да правя ремонт в къщи. Моите деца в момента са на 10 дъщерята (вчера го отпразнувахме много сериозно  Laughing) и 7 г.- сина. Всеки си има отделна детска стая, а сега мисля живот и здраве бебето да спи при нас до 2-3 годишна възраст, а след това ние да спим в дневната, а на него да направим спалнята детска стая! Не знам тепърва ще го мислим!  

# 26
  • Мнения: 137
да ви споделя аз пък по коледа и нова година прекалявах малко с пиенето на алкохол и с пушенето на цигари и сега се опитвам да не мисля за това, но май си е за притеснение

Ееее, притеснявате се излишно!  Grinning

А за ранния спонтанния аборт - той се дължи на неправилно развитие на плода, което по никакъв начин не зависи от претоварване или грижи. Природата така прави, че да не се роди увредено дете

# 27
  • Мнения: 41
Здравейте,мили мами   bouquet
За цигарките и алкохола и аз по празниците прекалих,но гледам да не мисля негативни неща-разбира се още незнаех
след 30.мин съм на преглед и се надявам всичко да е наред  Praynig

# 28
  • Мнения: 86
Здравейте и от мен!
Отдавна не бях влизала във форума, но днес реших да се включа.
Казвам се Мария на 27 години  и живея в Асеновград .Чакаме 2-ро детенце. Терминът ми на 28-ми (видях че датата е свободна Simple Smile )
Засега бременноста ми тече леко, само повечко ми се доспива. Леко бременеене на всички.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 673
irinaradeva, много от нас са пили лекарства преди да знаят, че са бременни. И аз пих антибиотик в началото на моята бременност, но не е проблем това
Сигурна ли си в това?! И аз вътрешно искам да го повярвам! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт