Най-хубавите стихове за мама

  • 787 751
  • 585
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 090
"Дивачка" - Ваня Петкова
..............
Страхотно е!   bouquet

Отдавна не бях отваряла тази тема, докосна ме много дълбоко, както винаги!
"Една майка си прави равносметка" го чета за първи път, благодаря ти, svet65!
Марѝ, много хубаво лично творчество!
Кокетка, разчувства ме много  Cry, мир на душата на майчицата ти.


# 361
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Desirée, bowuu Hug Hug

Майчино рамо...на него заспивахме.
Майчино рамо...мечтите сънувахме.
Майчино рамо...със сълзи поливахме.
Майчино рамо...надежди бленувахме. bowuu

# 362
  • Мнения: 322
случайно попаднах на тази тема, но не съжалявам за откритието си!
страхотни сте момичета!

# 363
  • Мнения: 2 805
Прекрасна тема  Heart Eyes

Разплаках се още на първото стихотворение - колко й трябва на една майка...
Ще ги събера и аз в книжка, много, много ми харесват!

# 364
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
...
Ще ги събера и аз в книжка, много, много ми харесват!

Заповядай!

Стихове за майката

Линкът за достъп до файла ще бъде активен до : Петък 10.02.12.

# 365
  • Мнения: 2 805
...
Ще ги събера и аз в книжка, много, много ми харесват!
Заповядай!
Стихове за майката
Линкът за достъп до файла ще бъде активен до : Петък 10.02.12.

Благодаря  Hug +   bouquet

П.С. разгледах набързо - Страхотно! Благодарности още веднъж на теб и ако ти си го наравила пак Simple Smile, или който и да е той!

Всички стихове от темата ли са? Това първото, с което Шанел е започнала темта го има нали, че още с него се разплаках - много ми хареса, и не само то....всички

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 13:48 от Самсара

# 366
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Самсара, следя темата още от началото.

Постарах се да запиша всички стихове, които са пускани тук, без да се повтарят и да ги оформя подходящо. Още първата година ги разпечатах, но в последствие колекцията се обогатяваше непрекъснато, благодарение на момичетата от темата.  Hug

Извинявам се, ако някъде има повтарящи стихотворения, но страниците вече са много и ми е трудно да следя за повторение. Така, че въпреки проверката, може да съм допуснала "грешка с повторение". Ако някой забележи, ще съм благодарна ако ме информира, за да я поправя. Може и на Л.С., за да не спамя темата.

Каква невеста си била ти мамо е на стр.12. Между другото по това стихотворение име и песен.

Радвам се, че ти хареса! Благодаря, че оцени труда ми!   Hug

# 367
  • София
  • Мнения: 642
Вела, страшна си!!!  newsm51

Браво за положения от теб труд, много е хубаво!!!

Откакто следя темата все се канех да направя нещо подобно, но само началните стихове успях да запиша и дотам...

# 368
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Благодаря ти, Вела.... Прочетох всичко внимателно. Така се зарадвах като видях и моите стихове редом до големите поети...

Благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet

# 369
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
И аз ви благодаря, момичета!  Embarassed  Hug

# 370
  • Мнения: 2 805
Радвам се, че ти хареса! Благодаря, че оцени труда ми!   Hug

Моля  Hug
И благодаря, че ни го предостави Simple Smile
Книжката ще я принтирам и при това мисля с твърди корици, ще стране приказен подарък!

# 371
  • Мнения: 2 502
момичета ,
аз  преди две години прочетох една потребителка в темата .Тя беше дала идеята за книжка .Не мога да си спомня сега името ,трябва да се върна назад..
Но и аз направих така ,извадих стихове и ги направих на книжка . Бяха подарък за госпожите в детската градина .Невероятна изненада !Толкова много се радваха и казваха ,че такъв подарък не са получавали .
Разгледах файла на Вела ,чудесно оформление .Браво ,Вела !

а и сега често си отварям и прочитам,поплаквам над толкова прекрасни стихове
...

# 372
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
момичета ,
аз  преди две години прочетох една потребителка в темата .Тя беше дала идеята за книжка .Не мога да си спомня сега името ,трябва да се върна назад..
Но и аз направих така ,извадих стихове и ги направих на книжка . Бяха подарък за госпожите в детската градина .Невероятна изненада !Толкова много се радваха и казваха ,че такъв подарък не са получавали .
Разгледах файла на Вела ,чудесно оформление .Браво ,Вела !

а и сега често си отварям и прочитам,поплаквам над толкова прекрасни стихове
...


Предполагам, става въпрос за това:

Вече го направих. Оформих листите като книга, сложих предговор и дадох да ми ги подвържат. Толкова много ми харесаха стиховете, че направих "книги" и за учителките от детската градина на дъщеря ми, това ще им подари утре, когато е тържеството за мама.

Благодаря ви момичета!

Още първата година подарихме по една книжката на госпожите и на лелята от детската градина. Бяха очаровани. Казаха, че след тържеството заедно с колежките си чели стиховете и се просълзили. Действително са много трогателни.

Обаче тогава стиховете бяха значително по-малко. Сега са вече доста повече.

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 22:52 от Вела

# 373
  • Мнения: 2 090
Вела, нямам думи! newsm51

# 374
  • Мнения: 0
Момичета, страхотна тема, невероятни стихове...не мога да спра да плача! Утре се навършват три години от смъртта на мама, а целият ми свят се преобърна  "...две неща не можеш никога да си възвърнеш: Живота да избавиш от смъртта. И времето назад да върнеш! "
Радвам се, че Ви има и благодаря !!!

Общи условия

Активация на акаунт