Каква шевна машина и откъде

  • 554 627
  • 4 049
  •   2
Отговори
# 435
  • Мнения: 149
Аз вчера бях в LIDL, имам позната, която работи там и се интересувах дали бройката машини, която ще пуснат утре е в ограничено количество. Тя каза, че са получили много бройки. Закупена шевна машина може да се използва 1 месец и ако нещо не и одобря мога да я върна в магазина и ще ми върнат парите. Това ми харесва, но нека да се включат и други.

# 436
  • София
  • Мнения: 13 226
Аз също се интересувам от машинките на ЛИДЛ дали сте доволни закупилите ги  Hug Частите пластмасови ли са? Имам Юнион с ел. педал. Обикновена е, ама е желязна тая машина. Все пак ми се иска нещо с повече бодове. Не шия професионално. На децата това-онова, чаршафи подгъвам. Нищо особено... няма да я товаря много. За тия парички изглежда доста добре. Но исках да чуя и хора, които я ползват  Wink

# 437
  • Мнения: 149
Вчера си купих машина от LIDL. Моята позната, която работи в магазина каза, че като са отворили магазина за по-малко от 1 час са продали 80 машини.  Вчера цял следобед разучавах функциите от приложената инструкция и ми беше интересно да пробвам различните бодове, даже и бродирах малко.  Хубавото е, че ако нещо не ми хареса в рамките на 1 месец мога да върна машината и ще си получа парите. До сега и аз само с "Юнион" съм работила.

# 438
  • София
  • Мнения: 3 249
Някой може ли да ми помогне - търся сервиз за машини. Няколко са, но ми се ще Лучника или Сингера да минат един ремонт Rolling Eyes

# 439
  • Мнения: 149
Някой може ли да ми помогне - търся сервиз за машини. Няколко са, но ми се ще Лучника или Сингера да минат един ремонт Rolling Eyes
http://obiavi.grad.bg/o-108223-%D0%A0%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1 … D0%B8%D0%BD%D0%B8

# 440
  • София
  • Мнения: 3 249
Мерси   bouquet

# 441
  • София
  • Мнения: 247
В завод витоша не седи ли сервиза на лУЧНИК?

# 442
  • София
  • Мнения: 13 226
temenuga2, аз също я взех машинката от ЛИДЛ  Wink Много ми хареса за тия парички. Пробвах я съвсем мъничко, понеже ще трябва да се пренесе под елхата след няколко дни  Sunglasses Инструкцията е доста добра. Аз също само с Юнион съм работила и тази ми е много, много различна. Струва ми се мъничка, ама то като гледам повечето са тоя калибър. Аз сравнявам със старата руска машина.  Wink

Ще чакам Коледа и после ще я разгледам много по-подробно. Дори имам да шия калъф на столчето за кола, че е изгоряла тапицерията. Определено ще опитам да я направя шарена и с апликации  Sunglasses

# 443
  • Мнения: 690
Здравейте и от мен. Чета темата от доста време. Има доста полезна информация. Имам едно конкретно питане за Машините от Lidl към тези който си ги бяха купили преди една година дали са доволни от тях. За една година показаха ли някакви дефекти, имат ли някакъв проблем и колко са шумни/  смисъл мнго ли са шумни или не /. Благодаря предварително за отговорите  Wink

  Не мога да кажа дали е шумна, защото преди това не съм работила с шевна машина.
  Доволна съм. Вече една година работя с нея, не професионално, но достатъчно често.
 

# 444
  • Мнения: 149
Xylometazolin, с колко на дебелина тъкани си я тествала. Дънков плат шила ли си?

# 445
  • Мнения: 690
Xylometazolin, с колко на дебелина тъкани си я тествала. Дънков плат шила ли си?

  Да, шила съм. Дънките на цялото семейство ги подгъвам на машината, както и джинси.
  Машинката има много функции, а аз за година време още не съм разучила всичките.
 

# 446
  • Мнения: 149
Това е добре, въпреки, че мисля да отремонтирам  старият Union за дебели платове. Тъй де, що да тормозя тази дето е по-елегантна.

# 447
  • София
  • Мнения: 247
В съседна тема се продава спешно шевна машина

# 448
  • Мнения: 0
Аз да попитам пък за оверлозите от Лидъл на същата марка, като машините-доволни ли сте, тези които сте си ги закупили? Ако пуснат другата година да зная дали да се блъскам  Laughing

# 449
  • Мнения: 397
Здравейте момичета,
от доста време си търся моята шевна машина, а Дядо Коледа мисли да ме зарадва тази година;). На сърце ми е легнала TOYOTA   Quiltmaster 226  Heart Eyes. Ще си я ползвам за подгъване на дънки и панталони, и при наличности на време ще си шия разни нещица. Подходяща ли е за тази цел, и дали е много сложна за опериране? Има ли тук момичета, които са я ползвали повече от 2-3 години? Какви са ви отзивите за нея?
Дано да имаме късмет с покупките момичета!

Общи условия

Активация на акаунт