МАРТенкски отбор от бебета сформираме, пет малки дами и един кавалер вече имаме

  • 10 191
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 52
Поли,наистина не трябва да изпадаш в паника.Прави са момичетата,че ако беше нещо сериозно щяха да те оставят в болница,успех утре.Ще чакаме.

# 61
  • София
  • Мнения: 211
Поли, мисля си сега, че ти си доста мъничка и слабичка, тъй че може би бебо просто няма къде да едрее вече. Може би е достигнал предела си, а сега си му се доразвиват органите само. Важното е утре да покаже доплера, че се храни!

Охоо, за срещата сме вече: Лорисита, Ането, Марги, vessi122, Весела Динкова, мисля че и Евето ще е ЗА... Четвъртък, 13.00ч., Уго- Скай Сити
Дея, събирай гласове за срещата  Laughing , че аз утре съм цял ден по задачки. Лека нощ!

# 62
  • София...........
  • Мнения: 957
polina13, спокойно ако нещата бяха много зле щяха да те хоспитализират веднага. За размерите няма как бебето да е по-малко от преди, може да не е по-голямо, но ....., явно ръката на Доки е мръднала. Стискам палци за утре.

# 63
  • Мнения: 63
Добре дошла на Жанет.Чакаме скоро снимки и по-подробен разказ как е положението в Селена.
Поли13, няма да се шашкаш. Ако беше нещо сериозно, щеше да те хоспитализират веднага. Само че си почивай повече. Аз от 1 седмица вече стриктно си спазвам инструкциите за почивка, че както тръгнаха бебоците.......

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 00:15 от pepe_80

# 64
  • Мнения: 0
Поли, отпусни душата.Както ти писаха момичетата - ти си мъничка и няма как бебо да е голям, а и ако е толкова страшно, едва ли биха те пуснали да си ходиш.Стискаме палци за прегледа утре и не се тормози предварително. Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 147
Добре дошла на мама Жанет!  Hug Ще си чакаме утре снимките в албумчето  Wink
Поли13, подкрепям Дея, само милиметър да мръдне ръката на доки и размерите ще са различни, а неможе бебо да се е смалил, така, че спокойно, не се притеснявай. Утре ще чакаме резултатите от доплера. Ако наистина е било сериозно е щяло да те хоспитализират. Стискам палци за утре и ще видиш, че си се притеснявала напразно.  Hug

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 12:21 от terre

# 66
  • Мнения: 1 369
Поли, стискам палци, всичко ще е наред, ще видиш!!! Hug Hug Hug Защо не взе да идеш по спешност още днес във Фемина, едва ли щяха да те върнат, представям си как се чувстваш в момента... Така като те наплаши някой лекар, времето минава ужасно бавно и "утре" ти се струва като цяла вечност...
 Среща ли чух? Уго ли чух? В четвъртък съм по лекари-първо по каса, после на доплер. Накрая ще си хвана 72 и директно при вас! Супер!

 Зори, не каза нищо за изследванията ти/или аз не съм прочела? Имаш ли резултати? Направи ни темичката, ама иначе май не си писала да кажеш как си?
 Жанет, добре завърнали се с бебка! Чакаме да ни разкажеш и да ни запознаеш с малката:)

 Утре само аз ли ще ходя на лекцията? Евето? За Деситка ми е ясно,че тоя път ще пропусне по уважителни причини:)

# 67
  • Мнения: 318
Цитат
Поли, стискам палци, всичко ще е наред, ще видиш!!!    Защо не взе да идеш по спешност още днес във Фемина, едва ли щяха да те върнат,
КикиНики, прегледа ми беше от 19.30 и докато чуят тонове, после - констатира тези ....изменения, и в 20.30 благополучно едва излезнах мъжката от кабинета и ревнах....и до сега ми е трудно да се успокоя. Звъняхме на няколко болници с апарат за фетална, но по това време има само дежурни персонали, които не могат да ти направят доплер и т.н....И аз сега се чудя как очакават от мен до утре да седя и да чакам спокойно....във Фемина съм чак от 19.00, няма да издържа, много е страшно...Моля се да не е истина.....
Какво се прави в такива случаи -когато бебето спре да се развива? Доктора взе да ми обяснява как щели или да ме сложат в болница или да ме гледат по-често - на седмица по веднъж.... Shocked???? За мен това не е нормално, не е ли по-добре да се извади по-рано бебето - живичко, макар и мъничко, отколкото да седи вътре и да не се развива и ....ами ако спре да диша....охх, незнам - много страшни неща са ми в главата. Подмокрих клавиатурата със сълзи...страх ме е!!!!!!!
 Praynig моля се да се окаже преувеличена лекарска прогноза  Praynig

Добре дошла на мама Жанет  Hug

# 68
  • Мнения: 48
Поли, не дей така. Сама си вкарваш филми в главата. Легни си и се опитай да се успокоиш. Така само се самонавиваш и си вредиш. Ще видиш, че утре всичко ще се окаже, че е наред. Ако пък има нещо притеснително, ще ти предизвикат раждане и бебчо пак ще си е супер и ти ще си много щастлива, сега само се успокой  newsm10

# 69
  • Мнения: 1 710
Поли, няма лекар, който да те пусне да си ходиш, ако нещата бяха зле. Бебчето е на достатъчно седмици вече, че да предприемат спешни мерки по изваждането му ако имаше реална опасност за живота му, вместо да ти казват да лежиш. Вероятно тоновете са били прекрасни. Сигурно усещаш и движения, така както всеки друг ден. Мисля, че за докторът ти е ясно, че е по-вероятно измерването да е грешно, отколкото да има сериозен проблем. За твое спокойствие послушай КикиНики и се опитай да отидеш още сутринта във Фемина. Който и да те приеме, все ще е добре да чуеш второ мнение и да ти дадат съвет какво да предприемеш. Ако не си си записала час при Димитрова, все пак се опитай да минеш и при нея, защото тя е доцент и е шеф на патологията в МД. Не че това е гаранция, но не случайно й се носи славата на голям специалист. Като кажеш притесненията си, тя се подходи много сериозно към прегледа. Поне с мен стана така. Пратиха ме при нея на доплер, тъй като имаше съмнение, че заради високото кръвно бебето не се кръвоснабдява добре. Тя направи доста обстоен преглед, за да отхвърли всички съмнения и то при положение, че нямах записан час.
Пожелавам ти да чуеш прекрасни новини утре и после веднага да пишеш, за да ни зарадваш!

# 70
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Добро утро на всички !

Поли, ама не се шашкай толкова - причините, поради което да не го правиш са изброили момичетата преди мен.
Сигурна съм, че и ти вътрешно усещаш, че нещата не са чак толкова страшни, така че всичко ще е наред!
Ще чакаме добрите новини от прегледа и всички ще стискаме палци  Peace

Добре дошла на мама Janett - дано малката принцеса слушка много  Grinning

Аз днес ще се заемам с прането, като ще гледам да не се претоварвам много. Вчера правих такива велики обиколки, че... не мога да си събера крайниците просто  #Crazy Важното е, че пак и отново не се прибрах с празни ръце и съм мнооооого доволна от нещата  Party Незнам какво мисли по въпроса мъжа ми, че каквато съм... финансовият крах ще е налице ако ме оставя често да пазарувам - направо съм била скрит талант  Mr. Green

А за срещата в четвъртък - ми най-накрая намерих време да посетя 2-ра градска, а отворените врати са от 13 часа, така че ако се справя навреме може да прескоча за купона  bowuu

# 71
  • Мнения: 3 621
Добро утро от нас с бебчо
Поли ако нещата бяха наистина зле нямаше как да те пуснат... а и няма как бебето ти да е по-малко от колкото е било преди 2 седмици. Пожелавам ти днес да чуеш мнооого добри новини от прегледа
Жанет добре дошли отново при нас с малката кукла, чакаме да ни запознаеш с нея и да ни разкажеш как е минало
Днес само хубави новини да получаваме  Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 1 710
Цяла нощ имах чувството, че почвам да раждам. Ама не почнах. Mr. Green
Боли ме корема ниско долу, ама слабо и постоянно, т.е. не са контракции. А по някое време получих разстройство, а на лекциите казаха, че често раждането започва с това - организмът сам гледа да се изчисти, за да не попречи нищо на бебето да мине през родовия канал. И тъй като съм единствената в къщи с разстроен стомах, пък пия желязо, което запича, първата ми мисъл беше, че се почва, ама ми е рано още, така че ще почакам.
Днес съм на преглед в Св. София на Мазнейкова, да видя дали ще се харесаме с лекарката, която ми препоръчаха. Нещо ме кара да мисля, че ще ме сиктердоса, но поне ще види как е бебока. Ако пък тя ме приеме, сигурно аз няма да харесам условията. Иначе ще е прекалено лесно - още в 36 г.с. да си избера място за раждане, просто звучи прекалено хубаво. Като тръгвам с нагласата, че няма да се получат нещата, шанса всичко да мине гладко е минимален.

# 73
  • Мнения: 2 132
Poli не се притеснявай! Както се писали момичетата преди мен ехографа не дава абсолютно точни размери! Колко голямо ти казаха , че е бебето в момента? Недей да се тревожиш. Всички стискаме палци всичко с бебчо да е наред Praynig Я не се шашкай толкоз - то лекаря и да мръдне леко с ръка и се променят резултатите. Освен това в предишните теми имаше мами , на които ехографите им даваха големи разлики в теглото. За твое спокойствие отиди се пробвай да минеш по-рано във Фемина.

Дея ти на зърното ли си сложи помпата? Аз не смея. Вчера си купих тази на Авент, ама само във въздуха я пробвах. Обаче идея си нямам какво точно трябва да прави за да ти кажа някакви отзиви за нея. Иначе аз съм вегетарианка - ако те интересува нещо питай. Simple Smile

Жанетдобре дошла в къщи  bouquet Бързо възстановяване! Сега ще проверя дали има снимки в албума. Wink

radost_ina от къде го намери този лекар? Ако махне и цигарите ще е перфектен Simple Smile Отдавна си мечтая за лекари , които да ти дават съвети как да не се разболееш, а не да ти изписват за щяло и нещяло лекарства когато вече си се разболял.

Ние вече купихме почти всичко. Взехме вчера това легло http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3561 с матрак от кокос и пяна. Стерилизатора на Чико, помпа на Авент и нагревател за шишета на Нук Laughing

# 74
  • Мнения: 1 710
Стерилизатора на Чико, помпа на Авент и нагревател за шишета на Нук Laughing
Вие сте уважили всички големи марки, за да няма сърдити. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт