Юлчетата бузките подуват , и с устата си балончета надуват

  • 10 314
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • sf
  • Мнения: 10 249
и ние цял ден сме навън. страхотно време! обличам го с боди и костюмче отгоре.шапка вече не слагам.

# 241
  • sf
  • Мнения: 10 249
и аз искам ода за мен  Crossing Arms

# 242
  • Мнения: 73
Добър вечер  Hug
Честито на всички месечинки, да са здравички и весели сладурчетата  Hug
Целувки на фотомоделите Тедко, Сашко и Макс, много са милички  Heart Eyes
Днес положението при нас е мнооого мрънкащо  Crazy  На зъби ми мирише...
Много топличко беше времето, Гери беше с боди дълъг ръкав, тънка блузка и суичър, джинси и чорапогащник, от време на време й слагах качулката, ако лъхне ветрец, защото още ми е плешивичка  Wink Иначе  не пръцка г-цата напоследък...
Кирова, дано момчетата не те притесняват повече  Praynig
И аз се ослушвам за гинеколог, чак ме е яд на мене си  Crazy

Герка, такъв глад ме мори напоследък, особено за сладко, че едвам отлепих очи от тортичката  Laughing

# 243
  • Мнения: 4 300
и аз искам ода за мен  Crossing Arms
Оф, Донси, тва е някакъв болен мозък Cry. Тва стихче го пуска с 2 различни ника вече няколко пъти, само ходи и ми следи публикациите и непрекъснато го банват. Не го знам какъв е, познава ли ме наистина или не...
Преди него пък беше предишната Веси Димитрова, сега с нов ник, макар че тя не използваше стихотворна форма.
Абе не знам, направо ми иде да спра да пиша, не знам с какво ги дразня, честно.
Край на темата.

# 244
  • София
  • Мнения: 568
Ей, Рокси, аз реших, че е някой твой ухажор, дето го е яд, че не го огрява.  Hug
За тъкъв един  ignore2 и у лево. Хич не му се връзвай. Просто ние българите сме много злобни хора, това е.

# 245
  • Мнения: 1 098
Здравейте! И ние сме добре. По цял ден на разходки, абе живот.
Дели го обличам с панталон, чорапки, боди с дълъг ръкав и тънко якенце, без шапка.

# 246
  • sf
  • Мнения: 10 249
оо Рокси, пак не съм разбрала. тегли му една и си свиркай  Whistling

# 247
  • София
  • Мнения: 3 414
ДВ!
Какво станало какви оди ?Какво те тормозят Хриси?
Ние цял ден в южния,китките ме болят от бутане на количсата.
Марти дай кординати на хомеопата,моля.

# 248
  • Мнения: 4 300
Аз обаче разгадах ситуацията Mr. Green Авторът е мъжът на Веси Димитрова. Счетоводител съм, но и детектив все пак Wink
Щом им прави кеф- ок.

Днес изведох малкия по боди, чорапогащник, дънки и пуловер. Имаше и поларено яке, но не му го облякох. Много беше топло - от 13 00 докъм 16 00 бяхме навън, явно уцелихме най голямата жега, аз по едно време и по къс ръкав бях.

Айка, ще ти пратя рецептите по късно тая вечер.

# 249
  • София
  • Мнения: 568
Бубе, браво. Аз не се престраших да я изведа само по чорапи, а трябваше, ама...

За сополките една мама беше питала, ама забравих коя, ще ме извинете, не ми се връща назад. По няколко пъти през деня промивам с физ. разтвор или Стеримар. Много помага и лежането на беб по корем, така изтича доста. Има и намеса на помпата, разбира се. Нашата док ни беше изписала и Виброцил, но после се наложи да ги сменим с Резоксим, защото секретите се сгъстиха и Ири не можеше да диша.

х. кирова, много гадно това с болестите. Съчувствам ти напълно.  Hug Опитай да направиш инхалация на Сашко, не да го държиш над котлона, разбира се, а да го държиш в кухнята докато се изпарява лайка на котлона.
А с ува какво става? Нещо изчезна, дано да са добре.  Praynig
Ками, радвам се, че хемнгиомите на Ева ще минат от самосебе си. А при теб кофти е това за раничката, в смисъл, че трябва да ходиш още поне веднъж на лекар, но не е страшно. Аз след първото раждане имах. Първо ми я тушираха със Солкоджин, но не стана и затова я изгориха. Процедурата трая точно 5 мин. Изобщо не боли.

Аз обаче разгадах ситуацията Mr. Green Авторът е мъжът на Веси Димитрова. Счетоводител съм, но и детектив все пак Wink
Щом им прави кеф- ок.
  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли!  newsm78 newsm78 Ако не беше толкова комично, щеше да е трагично.  Shocked Не мога да повярвам, че сериозни и зрели УЖ хора, станали родители ще тръгнат да си губят времето, вместо да си гледат детето или пък да работят.  ooooh!  Rolling Eyes

# 250
  • sf
  • Мнения: 10 249
 hahaha смеееееееееех,смеееееееееееееех, да си губят времето, щом ги кефи  ooooh!

а времето е супер. събличайте ги тия деца-не може и при 20 и при 10 градуса, все еднакво да са облечени. аз чорапогащник отдавна вече не слагам.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 244
Хай!
Честито на месечинките от днес и предишните дни!   bouquet
Изпуснала съм нещо купона със стихоплетството  Crossing Arms
Ма така е, като не следя редовно напоследък... сега не знам от къде да подхвана... Гледам има и други жълтеещи носове  Laughing Чудя се какви миксове да замисля нататък, без морков, че и на Ники така  Simple Smile Иначе плющи зеленчуци, чак се учудих. И вода пропи  newsm78
Малко снимки от нас:
http://images23.snimka.bg/005218796-big.jpg
http://images24.snimka.bg/005246655-big.jpg
Тука фънки-пънки, да се види, че и ние имаме коса... горе-долу  Mr. Green
http://images23.snimka.bg/005218798-big.jpg
(Не знам що излиза наобратно...  Thinking )
А на тази историята е, че баща й пазарувал в Билла с Ники на ръце, която спи... и трябвало след каса все пак да си прибере покупките в плика...  Blush Mr. Green
http://images24.snimka.bg/005246660-big.jpg

# 252
  • Мнения: 1 098
Лелееее, за случаят с Веси Димитрова просто нямам думи smile3505
Исках да вмъкна, че Дели спи вече по час, час и половина на ден. Не е ли твърде малко това Thinking

# 253
  • Мнения: 4 300
А сега и 2 пъти по телефона...наистина, можеше да е смешно, но е тъжно, че големи хора се занимават с такива неща.

# 254
  • София
  • Мнения: 3 414
Ееееее кажете де какво е станало

Общи условия

Активация на акаунт