Юлчетата бузките подуват , и с устата си балончета надуват

  • 10 295
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 300
Привет и от нас:) Днес съкратих разходката, щото маратонките ми напраивха пришки, а пък аз не се спирам много много, обикновено ходя нон стоп Blush.
Благодаря ви за подкрепата Hug За филма не знам какво да ви кажа, не знам и каква е причината. В Клюкарника има две теми- 1ва и 2ра част, общо към 60 страници- където оказва се са двама най вече пищещите- въпросната дама и както се разбра снощи втория й ник. С още няколко пише, или по скоро пишеше, тъй като акаунтът е замразен. Надявам се все пак това да е просто особен характер и всичко с нея да е наред, тъй като помня че имаше някакви проблеми с крачетата на дъшеричката си и се надявам не това да я е провокирало. Спирам вече по темата и я забравям.

Предлагам ви понеделник за среща? Почивен ден е и предполагам че няма да има много хора , повечето сигурно ще го използват да напуснат София.

Някой ме беше питал за подвижните прегради за легло- Емо купи от Джъмбо за около 40 лв, 1 м е дълга. Ако има интерес ще я снимам.

А, Силве, и Никсъна почти месец яде само плодови пюрета и каша тук таме. Купешки с месо не ще и да ги помирише, снощи му правих домашно пиле+картоф+морков и го яде. Явно ще се готви  chef

# 286

Общи условия

Активация на акаунт