Юлчетата бузките подуват , и с устата си балончета надуват

  • 10 312
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 766
Добро утро  Simple Smile
Аз май пак съм пропуснала екшъна  newsm78
Хриси  Hug не се връзвай на простотии! Ама тази случка  - много неприятно  smile3516
phil Николета е много пораснала  Simple Smile А за снимката в Билата - страхотна е   Laughing
Как е работата?
zorreto да са ти живи и здрави празнуващите   bouquet
Сега цял ден за еклери ще си мисля - отиде ми диетката  Mr. Green 
Честито и на Ади  Hug  bouquet
За спането - болна тема  ooooh! Спи след обяд за около час - час и половина /към 2 заспива/ и предремва 2 пъти за по 30 мин /към 10 и към 17/ Но пък вечер заспива много трудно и късно - към 23 - 0 часа  Tired
И днес ще има дълга разходка   sun
Честито и на празнуващите на Мимоза Simple Smile  bouquet

# 271
  • Мнения: 73
Мимоза, честити рожденици и на теб   bouquet Много е сладък любопиткото  Heart Eyes

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 523
Добър ден!
Честито на всички, които имат празнуващи.

Р0кси, немам думи - ама ти не им се връзвай - болни мозъци всякакви.
Аз окончателно реших проходилка да не купуваме - то и без това прави вече бели - обръща саксии, вчера тръгнал да се катери по една секция и съборил разни неща. И вече си знам - щом е тихо има нещо гнило  Joy

Я кажете - как го дават днес времето - нещо ми се заоблачи изведнъж и се чудя дали ще има разходка (вече обядва почти само навън)

Ние вчера направихме импровизирана среща в ЮП - т.е. просто се засекохме много мами Grinning

A - сега се сетих, че Яна беше казала за счупена активна гимнастика - нашата май и тя скоро ще я последва същата съдба - ама то не може да се ползва за подпиралка я!!!

# 273
  • sf
  • Мнения: 10 248
пльос! при нас е облачно,но ако не вали задължително ще излезем,а довечера сме на Патиланци.
Хайде да правим срещаааааааааааааааа

# 274
  • Мнения: 910
Честито и от мен на празнуващите днес-месечинковци и рожденици!  bouquet
И днес го дават хубаво времето,но следобед казаха че ще има заоблачаване и утре на места да превали,но хич не ми хареса прогнозата за почивните дни,даже дават и падане на температурите+валежи.

# 275
  • Мнения: 521
Честито на празнуващите   bouquet
Скапа ми се флекстайпа  #Cussing out
Да ви запитам нещо - случайно някой да има от тези книжки за играта на Памперс????? Излишна де

# 276
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Мимоза, честит празник!  bouquet Да, Дели още спи между нас Laughing Радвам се да чуя, че не сме единствени Wink

# 277
  • Мнения: 1 876
Гъсето, не ги знам тия книжки какви са, последния път взех два пакета памперс, нищо не са ми давали и нищо нямаше в тях, ако намеря, ще свиркам...
Бубе, Никола през два-три часа спи по половин-един час, така че в някои дни му се събира час и половина спане...през нощта си спи иначе и не сте единствени, да Laughing
аз обличам Никола с чорапи, панталон, памучна блуза и пролетно яке - чорапогащник и шапка не слагам
Искам само да кажа, че от Рокси съм научила доста неща, постовете и винаги са интересни и с много информация. За сравнение някои хора, които за мое щастие отдавна не са в темичката ни могат само змии да бълват. В началото си мислех, че причината е, че съпругът на въпросната персона пътува и тя страда от липса на мъжко внимание. В последствие обаче промених мнението си, защото е факт, че имаме и други майки, чиито мъже пътуват, а те не се държат толкова злобарски-истерично...така че, явно проблемът е по-сериозен. Мисля, че въпросната особа, е регистрирала съпругът си и пише от негово име - малка е вероятността да се съберат двама луди в едно семейство...всъщност защо пък да е малка  newsm78 Рокси, знам, че няма как да не се ядосваш, просто се опитай да го приемаш философски  Hug

# 278
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте празнуващииии сладурковциии! Много здраве и радости ви желаем с малката Вяра!

Да се похваля днес съм значително по-добре. Ей, направо ме съсипа тая хрема два дни, не бях човек, начи  #2gunfire ама слава Богу днес съм на себе си и съм готова за разходки!

Относно спането на Вяра, нямам никакви оплаквания. Аз си отглеждам едно малко порче, хахаха  Joy Joy Joy Спинка си доволно много и даже ако по някаква причина й отнемеш от съня, бая сърдита става!

Имате ли идея, защо в последно време ми отказва зеленчуковите пюрета? Преди ги ядеше с такава охота, че чак се чудех дали много не й давам, а сега хич. Забавлява се, плюе ги срещу мен  Joy и не ги ще. Ако не сложа нещо сладичко ич не ги поглежда. КО да а прая не нам  newsm78


Фил, таз последната, Биловата, снимка наистина е номер 1  newsm10

# 279
  • sf
  • Мнения: 10 248
за спането-кво да кажа? вечер ляга към 20:30ч. понякога спи лошо,понякога добре, яде към 4:30-5:5:30ч. играе и заспива пак до към 7:30-8ч. през деня спи три пъти,общо към 2,5часа.
с яденето няма проблем, каквото му дам, всичко яде, чудесно се справя с бисквити, корички хляб и едри парченца. вече не ме е страх,че ще се дави от едра храна. днес за първи път седна сам в леглото, дано не ме изненада с изправянето,че като нищо ще падне по глава на паркета  Praynig

# 280
  • Мнения: 312
привет Simple Smile

честити празници на празнуващите!   bouquet

въх, Хриси, голяма сапунка ти спретнали на теб  Hug

Нашто дзвер спи сега, чакам я да се буди, обядва и на разходка. Почнахме в понеделник опити със заешко, яде долу горе, ама не е възхитена май. Изобщо, продължава да си харесва основно млекцето. Д-рката искаше да почнем с месата и да зарежем зеленчуците като не ги иска, пък после и жълтък... честно казано хич не ми е ясно какво правя в момента с това хранене. А, ще гледам и да намеря някаква каша от царевица само, че в някои от пюретата има и не смея така. Голям кошмар, не мога да намеря пюре с месо, в което да няма поне няколко неща, които до сега не съм давала и се притеснявам, че няма да разбера ако направи реакция от кое ще е.
Мама Магита, с какво го храниш? Каза, че не захранваш още...?

после ще дописвам

# 281
  • Мнения: 616
Разходих ме се сега ще си хапнем
Аз тотално съм изпуснала въпросната одисея с злонамерените писания  Thinking
И мен снимката от Била много ме изкефи

# 282
  • Мнения: 384
Искре,то нашта активна точно за това се прецака,щото Надина я използва за столче и като иска да стигне до нещо стъпва на нея,скоро Никола ще почне да се подпира и да видим колко ще изкара.Предната ми активна беше опростена,но каката я ползваше и за проходка на края,малко преди да се разпадне.Незнам,има деца дето много си пазят нещата,ама явно моите не са от тях.А и са презадоволени,имат повече играчки от един детски клуб.Айде аз отивам да товаря количката с кофички,лопатки,детската количка,бебето за игра-още малко и за истинското бебе място няма да остане.  Laughing

# 283
  • София
  • Мнения: 254
roksi, не знам какви са писанията и одите, но това наистина е смешно и несериозно ш да си губят времето, за да досаждат по този начин! Сега видях, че съм получила рецептите - благодаря!

Фил, Николетка е голям сладур, милата как си спи в Била Joy

Може ли обрив по вратлето да е в резултат от глутен?  Thinking

Днес сутринта ходихме да дадем кръв и урина, милото бебе изобщо не плака, аз с толкова опасения очаквах събитието. Сега да видим утре резултатите. В резултат от това, че ходихме на изследвания, с една приятелка с бебе колкото Кая установихме, че откакто са се родили, не сме ходили толкова рано на разходка ( 10 ч.)  Embarassed

# 284
  • Мнения: 28
Indischipline за сега все още е само на Фризопеп,но по нищо не му личи че не е захранен.Сега като стане на 8 м.или малко преди това ще започнем с опитите но какво и как ще давам ми и тъмна индия.
Ние от 12 сме навън и току що се прибираме,но тук започна да подухва доста гадно.
Phill  снимката и просто уникална Joy
А за спането не се оплаквам изобщо ,през деня спи един път по 1,30ч-2ч. и още два пъти по около 30-40 мин. и вечер заспива в 22ч и сутрин 7.30-8ч е готов. Heart Eyesмного ми е спокоен за сега ,но това е може би защото още не е започнало истинското зъбоникнене.

Общи условия

Активация на акаунт