Юлчетата бузките подуват , и с устата си балончета надуват

  • 10 305
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Хриси, от къде пък телефона са ти намерили  newsm78 Много гадно. И защо с теб се захванаха

# 256
  • USA
  • Мнения: 559
И аз като Гоцето искам да разбера за какво иде реч. Рокси, тормозят ли те нещо? Какво ти казват по тел?

Николетка е станала голяма хубавица  Flutter! А последната снимка направо ме разби.  hahaha

Много се радвам, че при вас е хубаво времето. Обожавам пролетта в България - някакси всичко се съживява вкл. и хората. Искам и аз на разходки с вас  Tired! На мен много работа ми се насъбра напоследък и едвам гледам, а и тук времето направо си плаче за излизане.

Борянче, и Кристиан има дни, в които спи по толкова и е голям киселяк след това. Дели как е с настроението?


# 257
  • Мнения: 329
Бубе- Ева спи по 2.5 часа на ден,ако е по-малко става мнооооого кисела  Laughing ,а Дели през ноща спи ли си??Ева спи през ноща много стабилно (да не ме чуе дявола Mr. Green) и лекарката каза че е съвсем нормално през деня да се наспива за кратко  Peace
Фил- фънки-пънки е страшна и е порастнала много,последната снимка е номер 1  Hug Heart Eyes
На мен ми се иска да я разсъбличам,ама често нослето й е студено и не смея затова,уж не виждам да студува и да настива ,ама знам ли.Все още й слагам чорапогащник Blush
Гери-  Hug ,чакаме резултатите от цитонамазката и ще ходя да ми я горят,така ми каза и лекарката че няма да боли
Гледате ли Мюзик Айдъл??? Laughing, много ем кефи,голям купон е  Laughing

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 22:27 от kami27

# 258
  • Мнения: 329
леле,стана много интерсно тук , Хриси- някой обожател ще да е ...................

# 259
  • София
  • Мнения: 1 244
Мбуаа  Laughing Sunglasses
Доста некадърно. Всъщност нали знаете, че антирекламата е най-добрата реклама  Wink така че, майната му  Stop Най-добрата тактика е "игнор"... А стъпката и римата му куцат на поет4о, ама аре...

# 260
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Ей го пак тоя ,
вече и мен взе да ме дразни , Р0кси , освен да не се връзваш , друго не мога да те посъветвам , той и без това освен да го нападнат всички и да стане смешен, друго не може да предизвика.
Иначе здравейте ,
Честити месечинки на Мимко и Ирина ,
Тедката спи много малко напоследък , да му се събира час и половина за цял ден и е накъсано на по 20 минутки , много трудно заспива , мрънка , щипе се и не иска да заспи , иначе нощем спи що годе нормално , от няколко нощи не се е налагало да го взимаме при нас.
Аз го облякох днес с 3/4 чорапи , дънки , боди с къс ръкав , памучна блуза и едно шушлеково яке-пролетно , а и пантофи-кучета , щото обувки няма още , за мой срам Embarassed.Ама си носех една жилетка за всеки случай , не се наложи , щото беше много топло.
Николетка много сладка , ние имаме същата хавлийка

# 261
  • Мнения: 1 098
Направо думичка немога да кажа за интелекта на съществото, което е публикувало тази безумица Shocked
Дели като, че ли си се наспива. Вечер ляга в 8, става към 7.30. През нощта се буди по 3-5 пъти, но само посмуква и заспива, някак си насън го прави.

# 262
  • Мнения: 98
Рокси, не разбрах какво са написали, но недей да се връзваш на идиоти  Hug
Фил, последната снимка е жестока  Joy
Сашко още спи по 2-3 пъти на ден, но за по половин час някъде. Но иначе трудно издържа по повече от 3-3,5 ч., без да е дремнал мъничко. 
Журито на Мюзик Айдъл пак се гаври с хорицата... Понякога е весело, ама понякога стават доста грубички според мен  Crossing Arms Иначе и аз съм фен  Peace

# 263
  • Мнения: 521
Аз пак не съм хванала края, но оттова което разбрах съм възмутена.
Рокси, не се ядосвай.
Бубу е облечена с чорапогащник, дънки с подплата, боди, блуза с дълъг ръкав  и жилитка с подплата.Шапката сама си я сваля, като реши че не и трябва.
Аз пък съм болна.
Получих си една дребна поръчка от Ларедут - роклята се оказа  Made in Bulgaria. Та сега чакам други.Лошото, е че съм многооооооо дебелаа
Айде да се събуждате и навън.
Тук не можеш да се разминеш по центъра от колички. Фраш е, което е супер

# 264
  • Мнения: 98
Добро утро!
Почерпка за моето пораснало момченце и за баба ми, която има РД днес Simple Smile

Пия кафе, похапвам божествено вкусни еклери по случая и се готвя за навън.

Честита месечинка на Ади!  Hug

# 265
  • Мнения: 616
Добро утро и от нас
Зоре да са ти живи и здрави и момчето и баба ти ама мислиш ли за тези дето няма какво да облекат а Embarassed

# 266
  • Мнения: 73
Ммм, Зори, страхотно  Grinning  Да ти е жив и здрав и много весел Сашко, ЧРД и на баба ти   bouquet  Честита месечинка и на Ади   bouquet
А Николетка е мнооого сладка, особено в Билата  Laughing
И аз  гледам Мюзик Айдъл, но тази година журито ме дразни  Confused

Отивам да варя яйчице за обяда на буболечката, някой беше питал какви яйца даваме - имам домашни  Hug

През деня на Гери й се събират 1-2 часа сън, но през нощта си спинка от 23.00 до 8.00 Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 08:59 от Gerundi

# 267
  • Мнения: 384
Добро утро!  wavey
Честито празници на Зори!Честито на Иринка и Сашко месечиники,на всички които съм пропуснала!  Hug
Много хубави снимки на порасналите мъници,целувки от нас!
Мегита,бих искала по често да идвам към вас-много е приятно,въздухът е друг!Само чакам да попораснат децата и да тръгнем и на разходки,на леки походи.
Тия дни каката е на ясла,аз не мога да се освестя,да привключа.Сутрин от 10ч сме навън с малкия по разходки,хапва навън докато пийвам кафенце.После се прибирам за час,че да свърша къщната работа и в 16ч взимам каката да я водя на пясъчника и на люлките,че тия в яслата не ги извеждат.Едва събирам багажа си по количката,трябва да си изнамеря по-голяма чанта,че раницата няма къде да я закачам.
Хриси,честно да ти кажа мислих че тая поема ти си я измислила и ми стана забавно.Сега обаче като прочетох се обърках,щото си мислих че нашата тема е безопасно място,но явно болните мозъци ровят навсякъде.  #2gunfire

# 268
  • Мнения: 43
Честита месечинка на Сашко и Ади   bouquet  bouquet Да радват мама и тати  Hug
Зоре,честита ти рожденничка   bouquet Сашко сладура как си е заспал  Heart Eyes Моя малкия племенник така уморено беше заспал в проходилката  Laughing
Фил, голяма сладурка госпоицата  Heart Eyes
Кирова, защо така се нареди....
Боре, все едно за мойто дете пишеш. И Дели ли още спи м/у вас.?!Ние вече върлуваме из къщи, ей тъй..
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190460&photo=59
Да почерпя и аз, че днес мъжа ми е рожденник и големия ми племенник   party023  party023 newsm18

# 269
  • Мнения: 98
Честити рожденици, Мимозка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт