Юлчетата бузките подуват , и с устата си балончета надуват

  • 10 294
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
Joy и аз не знам ква е тая гора, ама реших да видя колко хора са любопитни  hahaha
Joy Joy Joy
Мимоза не съм правила досега тиквички-ама определено ще сложа вътре картофче,евентуално морков и малко копър Peace

# 31
  • Мнения: 4 300
Тука съм бре:)
Тая нощ сънувах, че Донси е дала интервю за едно списание как се е запознала с мъжа си, как са се оженили в Банкгок ( как се пише тоя град, мамицата му newsm78). ПРостотии някакви...
Иначе хич ме няма в главата, за втори път чупя яйце и го пускам върху шкафа вместо в купата. Почнах да правя кекс, забравих стафидите, да ги забърквах вътре с една лъжичка- с две думи хич ме няма.
Онзиден си написах адрес на едно листче и отидох да пускам писмо. Купих си плик в пощата, пъхнах вътре листите и адреса, запечатах плика и почнах да се чудя какъв аджеба беше адреса, за го напиша на плика Mr. Green
Покрай яденето на Никсъна проядох нови неща Laughing Не знам защо, но отказва да яде банан. Нито на пюре. нито на каша с елда, нито суров. Прави отвратена физиономия. И аз ям, какво да правя, нали не ми се хвърля.
Иначе гъшата кожа по ръцете си му седи, боря я с променлив успех, а и има малко изприщено на лицето. Но честно казано не знам от какво е, не е от нова храна май. Дофторицата каза, че до 2 години ще е така- реакциите му ще са кожни.

По принцип скъпата количка след това може да се продаде и се избиват част от парите( а и няма да я прескачаш вкъщи я). Аз лично не харесвам зимнити кошове като външен вид и това, че имам лятно бебе ми дойде дюшеш.

Някой виждал ли е новата Чиполино Омния? Че аз нали изръчках всички триколки.... 99% съм решила, че ще взема Куни Зап, ама Чиполиното не съм я виждала наживо и ме гложди отвътре Embarassed

# 32
  • sf
  • Мнения: 10 197
 hahaha ей известна станах. ама мъжо същия ли беше?  hahaha

# 33
  • Мнения: 4 300
Абе Донси, ти беше звездата на интервюто Hug. Мъжа ти го нямаше в целия сън, ти само разправяше как сте ходили, къде сте ходили и т.н.
Хлопа ми дъската, знам си Flutter Ако похлопа още малко , другата седмица може да те сънувам с Вин Дизел Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 3 414
Е Хриси пък сънища сънуваш Laughing
Ние в къщи слушаме Назад назад моме Калино и Имала майка едно ми чедо Crazy никви скумрии и зайци повече.
Indiscipline  давай го кво му мислиш на тоя копър.
Искре не мисля че трябва да заменяш мляко с попарата още по добре я дай като я редуваш с каша,нали му харесва.

# 35
  • Мнения: 329
Хриси- да проверявам ли пощенската кутия  Joy
днес ми е голяма тъпотия,не се престраших да излезна и сега вече изкуквам,чакам мъжа ми да си дойде и ще излезна малко  Crazy

# 36
  • sf
  • Мнения: 10 197
Абе Донси, ти беше звездата на интервюто Hug. Мъжа ти го нямаше в целия сън, ти само разправяше как сте ходили, къде сте ходили и т.н.
Хлопа ми дъската, знам си Flutter Ако похлопа още малко , другата седмица може да те сънувам с Вин Дизел Joy
давай, давай, в правилната посока си  hahaha

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 523
Хриси, ти направо ме уби с тоя сън - дори имаш време да сънуваш  Flutter

Иве, аз не искам да заменям - ама виж - не се усетих, че мога и след обед да му я давам - тъкмо повече неща да редувам Simple Smile.

А ние от няколко дни слушаме Vengaboys - много се кефи - скача и маха с ръце и краци Grinning Дори мрънка нещо докато "пеят". а по някое време клюмва и заспива  Crazy

# 38
  • Мнения: 616
Рокси ни си само ти с пропуските в паметта аз преди малко ходих да прегледат големия и сестрата от вратата ме почна че до 12 ме чакала да заведа Сашо на консултация а аз съм забравила ужас BlushТа този месец ще си останем не претеглени.

# 39
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Мале мале мале срааам! Не съм се вясвала сума време. Викицата сигур ше ма бие веке, ама мноо съ извинявам. За пореден път да ви кажа, чи ни моа смогна да ви изчета.
Уф тамън щях да попиша малко, пък то джуджето будно. Утре обещавам, че ще пиша пак!   
  bouquet  bouquet 

# 40
  • sf
  • Мнения: 10 197
Уф тамън щях да попиша малко, пък то джуджето будно. Утре обещавам, че ще пиша пак!   [/color][/b]  bouquet  bouquet 
а ние вече хииииииииииииииииииииич не ти  верваме  Wink

# 41
  • Мнения: 298
И аз току се включвам по един два пъти на тема,но ви чета Hug 

 Днес взех иследванията на Мая и хемоглобина и е 104!Цяла нощ малкия звяр пя........аз спа,а тя си гепила бибата и ААА-ааа-ААА...направо ми взе здравето!Цял ден дремя,а следобяд вместо да поспа я изведох на разходка и познайте кой се наспа и сега се пули ooooh! Пак съм благодарна,че не плаче иначе не знам какво щях да правя!
 Лека вечер,аз отивам да се паркирам в леглото!О,и да се похваля-взехме си вчера бънджи,но още нямам снимки да кача!

# 42
  • София
  • Мнения: 3 524
едва гледам...
само цък от мен- от вчера коки и сокче пийва даже  Laughing лека  Tired Tired Tired

# 43
  • USA
  • Мнения: 559
И ние сме болни и нямам никакво настроение за писане.

Ува, как сте? Дано бързо да ви се размине, че е голям ужас.

# 44
  • София
  • Мнения: 568
И ние се записваме в списъка с болните.  Sad И трите жени вкъщи сме хремави. Точно днеш трябваше да бият на Ирина хепатитната ваксина.  Sad Дано не се влошат децата, че...  ooooh! Взех мехлемчето на Нисита дано Ирина да може да спи през нощта.
Всички болнички да оздравяват бързо.
Мими, моя приятелка лекарка даваше АБ с капкомер - капка по капка. В смисъл, само на езичето и то няма как да го повърне. Стигаха до там, че се давеше с часове, но... имаше ефект. Другия вариант, който се сещам е да си намажеш пръста и да й го дадеш да го смуче, както й даде крема от тиква. Ох, дано утре се похвалиш, че сте се закрепили.
Ува, не се засягай, сигурна съм, че Силвето не е искала да те обиди.  Hug
Катинче, много ме развълнува  Hug ТЕрминът ти е на РД на моята бебка.  Laughing А за количката, аз все още си ползвам зимния кош. По-широк е и на Ирина й харесва в него. Така или иначе тя винаги спи навън. Но както ти беше писала мунка, може да си го вземеш и по-късно.  Peace
Силве[/b], според мен няма проблем с копъра. Аз пък му знам италианското име Финокио.  hahaha Ама ти от къде ще го вземеш? Всъщност,май съм виждала в Била, ама... Пиши после отзиви.
А сега Ирина като е болна пак не мога да вкарвам нови нещо и си оставаме на 3-те плодови пюрета дето си ги ядем.
Искре, нямам идея как да постъпиш. Тоз Сашко бърза да порасне  Heart Eyes. Ама май Ивето добра идея ти е дала.
А за гърнетата въздържах се да пиша, но и аз да си кажа накрая. Със Софи бях решила да следвам принципа за не-насилие над личността, но... какво се получи. На 2 г. и нещо, така се падаше лятото, свалихме пампата и тя веднага схвана за пишкането, да, ама за акането  ooooh! не искаше да седне на гърнето, защото беше свикнала да се изхожда права. И се получи омагьосан кръг. Хем искаше да се изходи в гърнето, хем я е страх и се стиска. Направи зепек. Стигала съм до там, че да й казвам да ака в гащите само и само да го направи. Та сега смятам да науча Ирина поне да седи на гърнето, за да не й е толкова страшно и след 2 год.  Laughing
Е, аз пак се отчетох за дългото си неписане.  Blush

А, щях да питам. Какво мислите за увлажнителите за въздух?

Общи условия

Активация на акаунт