КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 7

  • 26 927
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Честит Рожден Ден ЕМИЧКА!!

Това е специално за ТЕБ поздрав от баба Зичеhttp://www.vbox7.com/play:b57dd0ef                                              http://www.vbox7.com/play:f473efa5

                                      



Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 18:38 от zi4e

# 226
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
 newsm59 nbirthday smile3510  на малката Еми!

Да е жива,здрава и щастлива! Палава , приказлива и обичлива! Да ви радва и с повече присъствие!

Жабче,ей сега ще вляза,че да видя - аз съм по гледането

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Хайде бабчета раздвижете се..   http://www.vbox7.com/play:e69ac2f6

                

# 228
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
Жабчееее,страхотни сте! А децата са прекрасни и много интересно изрисувани! Сега разбирам защо те боли всичко! Joy Joy Joy

# 229
  • Мнения: 804
Арита, да ви е живо и здраво малкото слънчице. Да ви носи само радост и хубави емоции.
Да е късметлийка, да има талант и много любов.

# 230
  • Мнения: 65
 Арита,да е жива,здрава малката принцеса !Да расте весело и щастливо детенце за радост на всички около нея !
 newsm67 newsm59 nbirthday  Gift  party023  Party Time  ura

# 231
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
Зиче,не можах да се раздвижа - не ми зареди!Язък!!! Таман се бях настроила. newsm68 newsm18
Ама сега изкъпана,нахранена,напита, съм на линия! Гледам "Време разделно"-един велик филм,според мен, и пиша!

# 232
  • Мнения: 814
Скъпи приятелки, благодаря за  прекрасните пожелания за рождения ден на моето съкровище Hug Heart Eyes Hug! Не само за това толкова много си ви обичам  всички вас, бабчета и на своите прекрасни внученца  bouquet Hug Hug Hug  bouquet Нека пожеланията ви към Емичка многократно се сбъднат и за вашите съкровища - внучета!

# 233
  • Мнения: 4
Арита честит рожден ден на малката Емичка.
Да е най щастливото дете на света.
Да радва мама, тати , баби и дядовци newsm51

# 234
  • Мнения: 814
Мили, скъпи бабчета на своите внуци, благодаря ви за съпреживяването -днес е един от най-светлите дни в живота ми, благодаря ви, че го споделихте с мен! Толкова много ви обичам Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquetЩастлива съм, че ви има и Бог да ви благослови, Вас  и вашите рожби-малки и по-големи!

# 235
  • София
  • Мнения: 1 751
 newsm59   Арита, честит рожден ден на малката  Емичка ! Да ви е жива и здрава и много щастлива! Да ви носи много радост и  да ви пълни душите!Да бъде весело и слънчево дете !

# 236
# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 614
          Лека нощ бабетки!  
                                                                                              

# 238
  • Мнения: 804
Добро утро, сънливки!
Да ви е хубав деня и цяла седмица само слънце и хубави емоции.
С картинките не ме бива нещо, ама кафето тази сутрин е от мен:
КАФЕ
 Joy Joy Joy
  bouquet  bouquet  bouquet

# 239
  • София
  • Мнения: 15 491
Arita,честит рожден ден на малката принцеска!

Общи условия

Активация на акаунт