семейни проблеми

  • 8 089
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Май трябва да направим нова тема- "УЖИЛЕНИ ОТ СКОРПИОН". И аз се надявам да съм променила моя, но знам ли...Тях трябва да ги притиснеш яко към стената, само така има оправия!
Нали знаеш, от какво го е страх "човекът- паяк"? От "човека- чехъл"...Ха-ха-ха...

# 61
  • Мнения: 120
Цитат
помага и при жените Peace
Цитат

само да не се отплеснете, че тогава лошо

# 62
  • Мнения: 122
Пращай го в неделя сутрин да играе футбол, играй с него на шах, карти, табла (но гледай да не печелиш), гледайте заедно ТВ, къркайте бира и................ белкем си промени държанието.

# 63
  • Мнения: 281
Уф,че познатоо..... Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 115
Да викажа, не съм писала дълго. Сега съм доста деперсирана. При нас нещата не се оправят, ами напротив. Той ми поставя условия и ми говори за развод. Сигурно вече го е решил. Така усещам. Незнам...по-добре ли е или не. Явно нещата отиват към финал. Пишете нещо, стимулирайте моята гордост!

# 65
  • Мнения: 122
Ами така като чета това което си написала ми се струва доста......... странно ми се струва....... поговори сериозно с него, това е държание на незрял човек.....  Успех...  bouquet

# 66
  • Мнения: 115
Тези негови състояния на вечната жертва и на човек, който не е оценен - какви велики дела е правил за семейството, какво е постигнал на млада възраст и прочие....това е ежедневие. Но това което ме заби в земята беше, че ми говори от хиляди километра разстояния, да подготвя детето че имаме проблем, да говорим по същество за формалностите, винаги когато му се обадя по телефона той бие на там. Аз се правя, че не го чувам. Огорчена съм, че няма очи да ме погледне и да каже, че иска да си тръгне. Това е адски болезнено, винаги съм се питала, какво толкова не правя аз. Какво не постигам аз, за да има тези натяквания, тези забележки. Такава вина от 5 години ми е вменил, че просто съм ужасена от себе си. Ама то човек, като се плъзне по нанадолнището и се чуди после от къде  му идва. Аз си знам грешката, прекалена свобода, прекалена подкрепа да прави нещата, уж сеемйството да е добре. Обаче на човека май му хареса никой да не му търси сметка, никой да не иска нищо от него....

# 67
  • Мнения: 156
Пращай го в неделя сутрин да играе футбол, играй с него на шах, карти, табла (но гледай да не печелиш), гледайте заедно ТВ, къркайте бира и................ белкем си промени държанието.
Не че имам проблеми със съпруга си... гледам да споделя рецептата с вас и тя е точно, както го описва НалиМъжетеНеПлачат. Караме мотори заедно, пием бира, само се притеснявам малко, дали пък не иска малко да остава и без мен понякога... Не че му се натрапвам Sick

# 68
  • Мнения: 115
Последното нещо, което ми заяви /това всичко се случва по телефона/ защото сега той е далеч, беше че ще сменя работата си, ще си тръгне, попита ме: Искаш ли своя шанс? Представяте ли си? Абсолютен егоцентризъм. Каза, че имал условия, имал претенции, които аз не мога да изпълня и тогава пак щяло да се стигне до същото, и тогава той вече наистина щял да си тръгне без да ме уведоми даже. Сигурно вече трябва да се оттегля! Да прави каквото иска, но отговорността ще е неговя изцяло. Аз лично не мога да взема такова решение, имам разочарования, но както вече писах си траех.

# 69
  • Мнения: 115
Нелечимо е. И не е никаква гордост, избиване на комплекси е.  Sick


Човекът ми уточни, че има друга жена в живота му, която го разбира, има прекрасно отношение и чака неговото решение! Мисля, че трябва да прави каквото е решил. Изключително много се изхабих през тези 2 месеца.

# 70
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ясно. човека сравнил и установил че с теб не по-добре отколкото с другата, но все още не те е напуснал.
какво го е спряло за момента та не се изнесъл?

# 71
Остави го да си ходи. И никакви молби и сълзи нали си е намерил ценителка, намери и ти подходящ.

# 72
  • Мнения: 115
Разочаровах се заради този егоизъм. Такива битки бяха дотук, и сега когато му ги напомних той не поиска даже и да се сети за тези трудности и за безрезервната подкрепа от моя страна.
А не се е изнесъл, защото нее в бГ засега

# 73
  • Мнения: 2 448
Мъжът ми непрекъснато има претенции към мен. Постоянно ми поставя условия, постоянно прави анализи на поведението ми. Постоянно бяга от отговорност за проблемите ни. Винаги иска да ми внуши, че за всеки спор съм виновна аз. Незнам това в характера му ли е, обаче адски много ме дразни и понякога не се сдържам
Първите 6-7 години беше горе долу така, после ролите се смениха. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 115
Сега продължаваме да си комуникираме служебно. Но разбрах едно, всичките обвинения, които ми хвърли накрая са били за да измият гузната му съвест.Човекът просто се е влюбил. И си изсмукал от пръстите преди 100 години как съм крещяла и съм вдигала скандали като както се сещате той няма никакво участие в проблема. И скоро ми каза, аз имам условия ако ти искаш СВОЯ ПОСЛЕДЕН ШАНС. Аз му отговорих, че такива шансове срещу ново влюбване не ми трябват, защото каузата ще е изгубена. Аз разбрах, че силата му идва от новата жена, за да ми говори без всякакво уважение, като знае че имам и още куп проблеми и като знае че го е нямало поредица от години, за да учи и се развива, за да забрави, че съм била и мъж и жена за дома, защото него просто гое е нямало. Много е обидно и много боли. Но така отговорих, мисля че съм права, незнам вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт