Към края си е ФЕВРУАРИ, кой кого ще изпревари?

  • 17 985
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • sofia
  • Мнения: 482
Илинка, може и да има отношение! Rolling Eyes newsm78
Нещо се губи Дуол и Еми Бадеми! Rolling Eyes
Дали няма да изпаднат и те от съревнованието?! Laughing

Аз още съм си тук! В горе-долу добро състояние, но все пак имам няколко дни до термина, така че - чакам си... Каката е родих 9 дни по-рано, но май този път ще окъснеем... В събота имаше една фалшива тревога, но тя си мина и замина. Е, и аз вече нямам търпение, както и хората около мен - макар да го прикриват, но във въздуха витае едно стаено напрежение от момента...

Леле, момичета, като ви чета за кърмене, колики, храни и т.н. как се връщам във времето, все едно беше вчера с каката. НО, като се върна в реалността настръхвам - сега с двете как ще се оправям - идея си нямам.
Я, кажете мами с по две дечица - как спите, къде, бебета като се будят нощем - другото дете не се ли буди и то? Ние - си мисля - в началото ще спим всички заедно, май? Каката си спи в нейно креватче, но пак е в нашата стая, бебето - живот и здраве и то ще е при мен. Ще видим - ако така не виреем ще се разделим на два отбора - поне има стаи.

# 256
  • София
  • Мнения: 1 433
Здравейте, аз рядко се вясвам , но с 2-та младежи не остава време, хем имам баба ентусиастка на помощ.
Искам да попитам по-знаещите. Моето момче яде кърма от шише, защото суче вяло , ако изобщо успее да захапе.
Изяжда към 130-150мл.Меря го всеки ден, взех везна на заем. Ми той качва по 80-100гр на ден.Вече се плаша дали не го прехранвам. Но той си реве и иска. Кажете това много ли е, какво е ?

# 257
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Добро утро на всички, нищо, че е вече добър ден!
Седнах за малко да ви изчета, и след малко отиваме на консултация.
Сенди, купила съм Дуфалак сироп и от него давам на бебо с лъжичка. По съвет на педито по една лъжичка сутрин и по една вечер. След два дни прием, Мони се изака снощи.
Бубе, сладурски са заглавията, второто го промених лекичко. Ако нямаш нищо против, разбира се.  Hug

Февруари изтича маменца мили,
а от вас кои не са родили ...?!

Може би на прьсти се броят,
но бебчета ... и през март ще се явят!


Изабелка, за темичката. И аз си мислех дали да не се местим в отчетни. Ако искате да копираме още една темичка тук, и после скачаме в отчетни. А темичките ще ги правим заедно, кой колкото може. Аз намирам по някоя минутка за оформлението.  Hug

# 258
  • Мнения: 384
Добро утро на всички newsm51 smile3525, имах малко свободно време и ви измислих това скьпи мамчета две в едно още   bouquet

 Hug Мерси, Бубенце, много си миличка Hug! Кой би помислил, че на някоя от нас ще й липсват контракциите? Е, аз определено искам да ги имам вече, ама не. Имам си бебе с характер - когато си реши, тогава ще се покаже. Вчера бях като "100 каба гайди". Докторката пита: "как си"? И аз: Уааа newsm45. Аз си рева напоително, а бебето ми тропа хорце в корема. Страхотен тандем сме. Ама ще види, като го заобличам с космонавтчета през юли. Да е мислило навреме, маминото то, взела съм ги.
Приятна разходка на всички родили и пренасящи като мен. И аз се разхождам - до болницата и обратно. Следобед ще ходя да ни слушат тоновете и да ме бърникат отново. А колко ми е гадна тая процедура, просто да подлудейш. Два часа след това ме боли страшно и едвам ходя, след което отново си връщам великолепната форма smile3515.

# 259
  • Мнения: 307
Добро утро и от мен Hug
Бубе,много са хубави заглавията  bouquetКак са малките ти бубенца?Показвах ги онзи ден на Петър и сега пак иска да види близначетата,вика мамо,защо имат две бебета ,а пък ние едно hahaha Joy
И аз съм съгласна още една тема да направим тука и после заедно при отчетните,дотогава и другите сигурно ще са родили Peace
emi_bademi,нашият батко спи много отдавна в детската стая и сега си спи там.Моника спи при нас в спалнята в кошарка.Така че когато тя става вечер да папка и да й сменям памперса той не чува и не се е събуждал досега.Иначе тя не плаче вечер,спинкаме си до сутринта,само за папкане ставаме.
 

# 260
  • София
  • Мнения: 717
Добро утро! Hug За трети път пиша и за секунди изчезва всичко....... Close Twisted Evil #2gunfire
Стискам палци на всички, които тръпнат в очакване на голямото събитие! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Еми, всички в момента сме заедно на едно място, след като пробвах да сме в различни стаи. Не се получи и сега е по-добре. Тясничко ни е, но какво да се прави.
Мери, казваш че 3 с.л. пишкано е показател? Ние със сигурност ги правим, но ме притеснява акито, тъй като всеки път има в пампата, но не е омазана, а просто количеството си е нормално. Дали има място за притеснение? Не плаче иначе, спи спокойно, пръцка и се оригва. Връща по малко някой път кърмата! Благодаря ти предварително! Hug
За коланите, този път мисля да си взема, въпреки че миналият път не си купих. Да видим! От предишното раждане си имах остатъци от коремче, та затова сега ще пробвам. Embarassed
За мравките, ние пръскахме против хлебарки. Много съм доволна, давам телефон, на който има интерес. Брат ми пръскаха точно против мравки и той ми ги препоръча. Пръскането отнема петнайсет минути, после се проветрява около два часа, защото мирише неприятно иначе не е вредно.
Лек ден на всички и много  Hug Hug Hug!









# 261
  • Мнения: 387
Дездемонка как да се сьрдя на нещо, по-добро от моето   love001
ПУхка когато тогава -...но ти сьс награда newsm53  newsm03 newsm10
МАМА АВИ мерси много , добре сме пу-пу , малко колики имаме ..но като всички останали и докато спят мога д пиша по малко при вас   typeuu

http://images24.snimka.bg/005242194.jpg     ТОВА Е СПЕЦИАЛНО ЗА МАМА АВИ -хихихихооо...да видиш как се смеят само .. coolcool

ЦЕЛУВКИ И ДО ПОСЛЕ

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 11:09 от бубето 29

# 262
  • Мнения: 674
Пу пу бубе,много са ти сладки малките бубенца newsm06

...
Страхотен тандем сме. Ама ще види, като го заобличам с космонавтчета през юли. Да е мислило навреме, маминото то, взела съм ги.
Приятна разходка на всички родили и пренасящи като мен. И аз се разхождам - до болницата и обратно. Следобед ще ходя да ни слушат тоновете и да ме бърникат отново. А колко ми е гадна тая процедура, просто да подлудейш. Два часа след това ме боли страшно и едвам ходя, след което отново си връщам великолепната форма smile3515.

Puhka  hahaha Joy  rotfImbo Нали си претендент за приза,изчакай още малко,има 2,3 мами който трябва да родят тези дни и
после идва и вашия ред  Hug

Дездемонка,съгласна съм.Може първата ни темичка в РОДЕНИ 2008 да не е перфектна ,но бързо ще я пооформим задружно  newsm47

МАМИ,СЛАГАЙТЕ СНИМКИ НА БЕБОЦИТЕ В АЛБУМЧЕТО,В НОВАТА ТЕМА МОЖЕ И СНИМЧИЦИ ДА СЛОЖИМ В СПИСЪКА С ИМЕНАТА !
А НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА ПРАВИ КОЛАЖИ ? ДА НАПРАВИМ ВСИЧКИ БЕБЕНЦА НА ЕДНА ГОЛЯМА СНИМКА?  newsm78

# 263
  • Мнения: 9 019
А НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА ПРАВИ КОЛАЖИ ? ДА НАПРАВИМ ВСИЧКИ БЕБЕНЦА НА ЕДНА ГОЛЯМА СНИМКА? newsm78

Аз мога!
Предлагам всеки да качи по една снимка с името на бебето и ника на мама в нов албум "За колажа" и ще направя! Става ли?

За местенето в Родени, не трябва ли да изчакаме всички да родят?

Хубав ден!


Hug

# 264
  • Мнения: 674
О,Алинка супер!
Хайде да качваме снимки тогава  newsm10
 
За местенето в Родени ние докато изпишем следващата тема,всички ще са родили,ако пък не са,
може и още една темичка да си останем тук.Както кажете  Hug

# 265
  • Мнения: 60
Здравейте, ето че и аз най-накрая успях да се включа в дискусията.
И нас ни мъчат колики , които са непоносими обикновено през малките часове, и затова съм насъбрала умора за няколко седмици напред.
hotday - за мравките бих ти препоръчала да поръсиш с кафе. Спомням си , че майка ми така действаше навремето като се появяха, но може и да има по-ефикасни и безвредни за бебето методи.
Аз също раждах в 'Майчин дом" и съм много доволна. Единственото за което заплатих беше избора на екип, който разход така или иначе ми се поема от допълнителното здравно осигуряване. Екстри като антителата, които трябваше да ми бият до 72 часа след раждането и кремче против хемороиди, ми бяха предоставени от болницата и не се наложи да ги закупувам.
А самото ми раждане там мина много леко благодарение на д-р Налбански и останалия екип. Бях с епидурална упойка и до пълно разкритие не усещах нищо, даже леко ми се доспиваше. След това усещах само напъните и родих доста бързо.
После ме качиха на 12 етаж с бебето и там една акушерка ми обясни как да кърмя. Общо взето много съм доволна от обслужването и за това, че тъй като бебето беше при мен, по време на престоя си там успях да задавам куп въпроси на акушерките и педиатърката.
fiforina- моето бебче много спеше и не можех да го събудя заради жълтеницата. След като премина и всичко се оправи.
alex99 - до колкото съм чела и чувала толкова малко бебе не трябва през деня да се оставя да спи повече от 3 часа

# 266
  • Мнения: 60
аз много се извинявам, защото знам, че сто пъти беше обяснено как се качват снимки, но вчера като се опитах така и нещо не можах... Embarassed
ако може някой пак да каже, моля.

# 267
  • Мнения: 8
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН!НА 19.02.2008 СЕ РОДИ НАШАТА МАЛКА ДЪЩЕРИ4КА МАДЛЕН-3.140кг. 50см.роди се 4рез секцио .леко и безпроблемно раждане на останалите

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 185
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ВЛИЗАМ ПАК ЗА МАЛКО ДА ПОЗДРАВЯ ВСИЧКИ МАМИ,, КОИТО СИ ИМАТ БЕБОЦИ

ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ. МНОГО УСМИВКИ ВИ ПОЖЕЛАВАМ.
НА ТЕЗИ КОИТО СА 2 В 1 ИМАЙТЕ ТЪРПЕНИЕ ЩЕ ДОЙДЕ.  Wink И АЗ БЯХ ЗА 29.02

ЗА НАС КАКВО ДА ВИ КАЖА ОЩЕ СЕ НАГАЖДАМЕ. КЪРМИМ СЕ МАЛКО И СЕ ДОХРАНВАМЕ. ОПИТАХ, НО МИСЛЯ ЧЕ ПАК НЯМА ДА СЪМ ДОБРА МАЙКА КЪРМАЧКА  Sad  КАКВО ДА СЕ ПРАВИ. СВЕТЛИН ЗА СЕГА Е БЕБЕ ЗА ПРИМЕР. НЕ МОГА ДА СЕ ОПЛАЧА  Grinning. С КАКАТА И БАТКОТО ОЩЕ СМЕ В ОРГАНИЗАЦИОНЕН ПЕРИОД. МНОГО МУ СЕ РАДВАТ И МИ ПОМАГАТ, НО ГО ИМАТ ЗА ГОЛЯМ  Joy
НА РАЗХОДКА ОЩЕ НЕ СМЕ ИЗЛИЗАЛИ. НАДЯВАМ СЕ ДО ПЕТЪК И ТОВА ДА СТАНЕ, ЧЕ МЕ ХВАНА СКУКАТА У ДОМА.
ЕТО ВИ И МАЛКО СНИМКИ ОТ НАС
http://www.kam4o72.snimka.bg/photo.php?photo_id=5226477
ПО-КЪСНО ЩЕ КАЧА И В НАШИЯ АЛБУМ
ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 674
yana-varna честита дъщеричка !

fiforina - Влизаш в www.snimka.bg и пишеш потребителско име fevruarki, паролата е 2008.
Като влезеш в профила,избираш албума в който искаш да качиш снимки и кликваш върху него.
После гледаш в дясно където пише Добави нови снимки в албума и кликваш там.
После избираш Browse  и избираш снимката която ще качваш от твоя компютър,отдолу където пише
Име на снимката и описание на снимката,напиши името на бебо и твоя ник.Незнам дали съм обяснила
добре,но пробвай се,дано се справиш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт