11/12 месеца как отлетяха, МАРТенските майки не разбраха!

  • 7 777
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Муцунке, Ал ме шашна с тая торта! Тя специална ли е някаква? В смисъл, надявам се, че е изял само това от нея:) Да не му стане лошо нещо:) Оф, аз май се шашкам малко повечко:) Обаче е образ и половина, смях се с цяло гърло.
Изяде почти половината Mr. Green. Нищо му няма, освен, че няколко пъти се оригна зловещо, а също и няколкот пъти му се сгади и имаше позиви за повръщане, след което продължи да набива.... Екстра си е!

Мацки, плагиатствайте, ще се радвам от сърце, ако има още омазани мартенчета Mr. Green!
Пак казвам, тората може да е с кисело мляко и само отгоре със сметана, за да е по- лека Peace.

morgause, рецептата я бях пуснала в предишната тема, ама за теб ще повтотя - квасена сметана, обикновен бисквити, кафява захар и банан Peace. Редиш ред бисквити във форма за торта, мажеш със сметаната (разбита с миксер или робот), банани, после пак бисквити, сметана/ кис. мляко, банани, бисквити, сметана и това е! Украсяваш, ако ти се занимава (на мен не ми се занимаваше, 'щото знаех какво ще последва още първите минути) Mr. Green

Десем, благодаря, поласкана съм Blush

# 46
  • Мнения: 84
От два дена се каня да кача снимки от рожденния ден, ама пак не ми стигна времето. Качих само една, утре повече.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221233&photo=1

Лека нощ от мен!

# 47
  • Мнения: 1 196
  Party TimeЧестит Рожден Ден,скъпи сладури!  Party Time/ всички,които пропуснах тези дни/
 newsm59 newsm59    Калин,   Муцун    newsm59 newsm59 newsm59
Бъдете все така весели,щури сладури!Много здрави и красиви,щастливи за радост на мама и татко!



Не съм чела какво сте писали,но ето обновения колаж с Мони  Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177109&photo=53
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177109&photo=54

# 48
  • Мнения: 264
Честит рожден ден на Кристина на мама EliMeli


Браво на Наско
Едно прекрасно ориентирано дете. За сега това е най-добре платената професия в България конкурираща се само от адвокатите. Laughing
Таня И на мен много ми се иска пак да съм бременна, даже сънувам някой път, че пък ще раждам, но ние малко ще поизчакаме. Първо защото според бабешкото изчисление трябва да забременея на 33 за момиченце  Mr. Green Mr. Green Mr. Greenи второ Вики малко да дръпне, че иначе трудно.
Благовеста Рали е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Felizidad Честито завършване

Много успешна реализация, сега или след магистратурата.
Да ви разкажа нещо весело от вчера. На разходката бяха наизлязли много майки, които не са били в парка от месеци ( има такива дето не излизат в студено време, но иначе са много компетентни). Децата им вече ходят стабилно на по година и 2-4 месеца, едното даже на година и полувина. Иначе на размери са по 80 см колкото Виктор, а той е и по масивен та изглежда по голям.  Те си щъкат, той си ходи като ссе държи за един бетонен ръб и си говори мама, гъди гъди, зема, дай, айде , въобще бърбори пее и т. н.  И майките на другите дечица ме гледат едно съчувствено. И ме питат "Ама той още не се ли пуска, не е ли стабилен" Викам " не той е по-тежичък и по късно може би ще проходи" Те цъкат. След малко пак "Ама вие как го учите?" Викам " Оставям го сам да се учи, когато тогава" Пак цъкат. " Трябва повечко да го водите, това и това да правите" И накрая една майка ме пита "Ама той на колко е?" Викам " На 11 месеца" Е не може да си представите такива физиономии. " Как на 11 месеца, ние си мислехме, че е поне на година и полувина.
Пък ние като ги срешнахме с Ал на мен Ал не ми се видя по-дребен. Въобще аз не си правя изводи от външния вид на детето ами питам - всички растат различно.

# 49
  • София
  • Мнения: 8 304
Някой питаше за идея за подарък ето едни комплекти чашкa+купичка+чинийка на Lumine ARC - NEMO
Нашите са от Лабиринт, цените там бяха около 20-22 лв. Мисля, че Метро съм виждала и за 15 лв.(но много отдаван а и не ми хареса вида) На Мити са за Ели още не сме харесали.



# 50
  • Мнения: 337
Добро утро,момичета Grinning
bebeelily веднага се поправям ,4-5 сме вече за Варненската среща.Ние не сме на кухня още,но като тръгнем и ние ще взимаме от тази на макдрайв,така ,че там ще се виждаме Peace

Таня,аз се радвам акто споделяш,подробности за бременноста,много мило ми става и ми се иска пак да съм бременна,но ще поизчакаме още малко Wink

Иглика кажи какви са тея сметки,че да изчисля и аз на колко трябва да родя за да е момиче Wink въпреки,че си мисля,че пак ще е момче Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 988
Добро утро и от нас! Отдавна не съм писала, но нали започнах работа и време не остава. Мартина расте. Още не е проходила. Всеки ден добавям по 1 лъжица АМ към безлактозното мляко на Мартина с цел да започне да произвежда ензима, който разгражда лактозата. Беше хремава и кашляше доста време, но вече започна да се оправя. Майка ми се грижи за нея и горе-долу се справя.
Честит рожден ден на Кристина на мама EliMeli!Разгледах клипчетата на Ал и Виктор и се двоумя кого да си избера за зет newsm78

# 52
  • Мнения: 413
       Добро утро и от нас!
  Муцуна Laughing
 бебеемили-ние ходим на кухня тук до нас-бившата 4поликлиника(Трошево)
 Мацки вчера изпуших,прегрях и ме хвана компютърна болест ooooh!едно главоболиеее и не можах да продължа с писането и ученето.Дебна Габи,докато спи,а това напоследък е толкова рядко Tired
 Честито на Кристина  bouquet
 Отивам да си сипя пак кафе.

# 53
  • Мнения: 264
Иглика кажи какви са тея сметки,че да изчисля и аз на колко трябва да родя за да е момиче Wink въпреки,че си мисля,че пак ще е момче Mr. Green
Тя Амели беше писала по въпроса, ама отдавна, после и от други майки се потвърди, но все пак е бабешки метод. Въз основа на това , ако към датата на зачеването възрастта на жената се дели на 3 то детето ще е момиче. Ако възрастта на мъжа се дели на 4 ще е момче. Ако и двете възрасти се делят съответно на 3 и 4 значи има вероятност 50 на 50 процента за двата пола. Ако и двете възрасти не се делят съответно на 3 и на 4 пак вероятността е 50 на 50. При вероятностите 50 на50 има значение чии рожден ден който да се дели на съответните цифри е бил по-скоро. Сиреч този от дваматга родители е сменил по-скоро кръвтта и вероятноста детето да има неговия пол е по-голяма.
Дано да разбрахте какво написах.
Когато аз стана на 33, таткото ще е на 34. Идеално. Разбира се системата не е научно обоснована и има пропуски Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 2 960
Здравейте момичета-кокичета Hug Да се присъединя и аз към поздравленията днес 
ЧЕСТИТТ РОЖДЕН ДЕН НА КРИСТИНА НА ЕлиМели  bouquet


# 55
  • Мнения: 1 172
Иглика,тъкмо щях да пиша същото, само че съм си загубила листчето,където си го бях записала и се зачудих на кой трябваше да се дели на 3 и на кой - на 4.Като върна назад,установих,че моята възраст при зачеването на Ива се е делила и на двете,а възрастта на таткото,която е подходяща за момче(в бъдеще,на 36г)също се дели и на 3,и на 4.Ще взема пак да питам майка,тя го знае вярното.

Танче, много се радвам за теб.Четох ти последния пост няколко пъти.И на мен ми се иска пак да съм бременна,но само заради хубавото чувство.Обаче като се замисля какво ме чака после,че и с Ива отгоре на всичко,ми иде да си вържа девствен пояс Mr. Green Както казах по-горе,с мъжа ми искахме да раждаме второто дете когато той стане на 36 и ще е способен да създаде момче Wink,но вече почвам сериозно да се замислям да изчакаме до следващия подходящ момент.Това пък ще доведе до по-голяма разлика във възрастта на децата,което също не предпочитам...и накрая май ще вземе да стане като първия път Laughing - ние уж го гласихме,а то си стана когато само си реши Mr. Green

# 56
  • Мнения: 178
VJG аз искам диетата  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 264
Иглика,тъкмо щях да пиша същото, само че съм си загубила листчето,където си го бях записала и се зачудих на кой трябваше да се дели на 3 и на кой - на 4.Като върна назад,установих,че моята възраст при зачеването на Ива се е делила и на двете,а възрастта на таткото,която е подходяща за момче(в бъдеще,на 36г)също се дели и на 3,и на 4.Ще взема пак да питам майка,тя го знае вярното.


На таткото възрастта трябва да се дели само на 4. Ако когато той е на 36 твоята възраст не се дели на 3. Това ви е идеалния момент за момче.

# 58
  • Мнения: 1 172
10х! Ти си го чувала и от други тоя метод,така ли? Сега ако пропуснем на 36,ще трябва да чакаме докато стане на 40,но пък тогава моята възраст ще се дели на 3 и шансовете стават 50:50.....ей,сложна работа,тюх!

# 59
  • Мнения: 264
Да от майките в парка. Потвърдиха и смятахме на всички, че е вярно.
Може да не чакате 40. Но трябва да е след неговия 36 рожден ден преди ти да си навършила възраст, която се дели на 3. Тогава шансовете са 80 на 20 за момче.

Общи условия

Активация на акаунт