11/12 месеца как отлетяха, МАРТенските майки не разбраха!

  • 7 778
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Уточнихме, че срещата е утре в 12,30 на Пощата, но от коя страна? Предлагам да е откъм часовника, че има и пейки да седне човек ако отиде по-рано  Simple Smile Ще си дадем ли някаква отсрочка да се чакаме - примерно 15-20 мин? И след това да се отправим към градината или някъде другаде Simple Smile Аз ще съм и с големия, че той е още вкъщи. Здрав е, но решихме да се позакрепи малко и тогава да го пускаме пак на градина.
poohcho , ние с Гери се разбрахме откъм Тримонциум, ама кажете да се уговорим с точност! То не, че е голямо разстоянието де, ама... Предлагам да се поизчакаме 20-30 мин.

# 31
  • Мнения: 492
Felizidad, честито   bouquet  браво на теб  Hug  само това "за сега" ме озадачи  Thinking
Муцуна, сина ти се справя страхотно с тортата, бива си го  Wink може и аз да открадна идейката ти  Whistling
vili_ap, браво на Наско - добре се е ориентирал човека  Peace
gertrudka, завиждам ти, че си в един от любимите ми градове, а и освен това ще се видиш с Пловдивската ни дружинка  Wink 
mango, Amelly, да нацелувате малките мадами  Heart Eyes

А аз да се оплача - адски много ме боли гърба: целия гръб, кръста, плешките, врата ... абе от горе до долу. Място не мога да си намеря и ми се плаче. А и ръцете ми тръпнат от време на време. А като трябва да вдигна Калина направо  Shocked ужас. Ако някой знае как да си помогна да казва  Praynig  Сега навих мъжа ми да ме разтрие едно хубаво като легна и за друго не се сещам. Днес ще се опна рано, пък дано утре съм по-добре  Praynig че не се търпи.
Лека  Hug

# 32
  • Мнения: 1 172
Лили, не знам за пръв път ли ти се случва или не,но на мен няколко пъти до сега ми е ставало така след раждането.В началото бяха направо кошмарни болки,не знам с какво да ги сравня,но място не можех да си намеря и сълзите ми текат без да искам да рева.Ходих на доктор,вика,това е  т.нар халтавост на ставите,която се получава когато слаба жена качи много кг при брем.Аз от 50 станах 72, доктора казва,че съм била твърде слаба,за да износя тая тежест и затова.Не се лекува,търпиш.С времето трябвало да отшуми.На мен все още ми се случва по веднъж месечно с особено гадни болки в колената и кръста.Ако съм седнала,не мога да стана и обратно.Нещо казва"щрак" все едно се залючва и замръзвам в дадената поза и така.

Felizidad , поздравления за успешното семестриално завършване!!!Дай си голяяяяяяма почивка Peace

Вили, Наско е доста находчиво дете! По официални данни на НСИ стоматолозите печелят най-добре в наше време в БГ Sunglasses

# 33
  • Мнения: 93
Вили, честито ти зъболекар!  Hug
Манго, бретона е супер, вече си е не бебе, а малко сладко момиченце!   bouquet
Мила, по-добре иди на лекар, ако продължи и утре! Дано си напълно здрава като се събудиш!  Praynig

# 34
  • Мнения: 492
Amelly, аз първия път от 50 станах 66, а втория пак от 50 станах 68, та има някакъв резон. Случвало ми се е и преди, когато Мила беше бебе, но само в областта на плешките, а не като сега на целия гръб. Дано мине сам, че много мразя да ходя по лекари  Sick

# 35
  • Мнения: 304
Привет и от мен  в новата темичка Hug

Мерси за отговорите за кърменето. И на мен сърце не ми дава да оставя бебчо да плаче. Може би още някой и друг месец и ще се реша да спра нощното хранене  Thinking

Амели, снимката на малката е много готина  Peace

За косички и подстрижки - ние с машинката на №3 офъкахме изцяло косичката и сега е бонбон.

Целувки на всички, ще бягам да спя

# 36
  • Мнения: 2 122
записче  Sunglasses
Васе, честита ви прическа  Heart Eyes
Сватя, хайде ще има кой да ми оправя развалените зъби  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 221
Felizidad, честито   bouquet  браво на теб  Hug  само това "за сега" ме озадачи  Thinking
Ами амбицирала съм се още една магистратура да взема, ама ще поотложа малко във времето, че нали от април се връщам на работа ooooh!Мисля си, че ще ми дойде в повече, ако запиша сега.
А за болките в гърба - напълно те разбирам и ти съчувствам Sad И аз като Амели често замръзвам от болка и скованост, а пък и през бременността качих 30 и  WhistlingНо не знам какво да те посъветвам - пожелавам ти повече упоритост и загриженост от мен, че аз през просото съм го ударила за здравето си, а знам, че не трябва да е така. Ако трябва посъветвай се с лекар. Можеш да пробваш временно с Волтарен или Фастумгел, но най-добре да се консултираш със специалист Hug

# 38
  • Мнения: 93
В предната тема някой ме пита какви са цветята от украсата на тората и аз забравих да кажа  ooooh! Не са жилирани, като гумени са, купих ги от Джъмбо. От както родих съм станала мноооооооого разсеяна, забравям много неща, вече се плаша...  Rolling Eyes Ето оня ден отварям лични и виждам, че съм обещала диетата и умрях от срам... Ами аз съм забравила...  Embarassed Embarassed Embarassed Така че ще се постарая да я пусна скоро, ако все още някой я иска.  Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Значи утре около 12,30 часа ще се появим с моите юнаци пред пощата откъм Тримонциум  Peace

# 40
  • Мнения: 251
 Здравейте, момичета.
 Манго, мерси за темата  Simple Smile
 Да пожелая честит рожден ден на Деян. Да е жив и здрав!  Simple Smile
 Показаните снимки са много хубави - и на Муцун клипа и на Андреа новата прическа.  Hug
 Браво на Фелизидад за семестриалното завършване.  Simple Smile
 Чакаме клип от прощъпулника на малкия майстор и зъболекар Наско!
 Приятно изкарване на срещата, пловдивски мами  Simple Smile
 Не сме обсъждали нови теми, и сега да си разкажа за нас. Тъй като все пропущам да разкажа за новата бременност, сега ще го направя. Чувствам се много добре, все едно не съм бременна. С Гено бях доста по-зле. Усетих вече бебето, но както всички си спомняте, в началото не е точно ритничета, а едни леки движения. На последния преглед ни дадоха доста време да се порадваме на гледката от ехографа. Малкото човече мърдаше с ръчички, в лицето изглеждаше като пришълец, ама и Генчо така изглеждаше. Не знам обаче дали Гено разбра какво гледаме.  Laughing  Имам вече корем, но тъй като не съм слаба, изглеждам дебеланка с малко по-голям корем.  Mr. Green  Вече ми е много приятно, че ми личи. Когато се разхождам с Гено и с тясна блуза се чувствам много горда. Нямам никакво търпение бебето да се роди по-скоро и да си имаме две малки чопърчета.  Praynig От няколко дни заговорихме на Гено за бебето, показваме му снимките от ехографа, показваме му, че в корема на мама има бебе и разни други глупости.
 Да си призная все чакам някоя друга мартенска мама да ни изненада с нова бременност, че ми е скучно да си бременея сама.  Blush То има две други момичета, ама те хич не пишат.
  Ами това е от нас. Пожелавам Ви приятна вечер или ден, зависи кога четете.  Simple Smile
 

# 41
  • Мнения: 2 122
Танче, за съжаление при нас не се получи от първия месец след цикъла
днес ми дойде
продължаваме с опитите  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 467
Здравейте, момичета!

Муцунке, Ал ме шашна с тая торта! Тя специална ли е някаква? В смисъл, надявам се, че е изял само това от нея:) Да не му стане лошо нещо:) Оф, аз май се шашкам малко повечко:) Обаче е образ и половина, смях се с цяло гърло:)

Много са красиви всички рожденничета! Нямам думи просто, и тоалетчетата, картичките, обувчиците! Невероятни! Пу пу пу!

Таня, страхотно е, че имаш лека бременност, аз много се радвам на майки с големи кореми и дете. Много мила гледка според мен. Дано така да продължава до край.

Съжалявам, че няма да мога да присъствам на срещата във Варна, но със сигурност лятото ще организираме още една и тогава с Емма ще ви посетим:)

Ние сме ок, днес бяхме на педиатър - 74 см и 9100 гр. Напълно в нормата. Само че ни предписаха някакви капки за уши, щото й били пълни ушите, но външно не се вижда, а трябвало..хм..

Имаше ли някое бебенце с дерматит? Емма има на раменцата и го мажа с един крем, какво е това въобще? Кога минава?

Лека нощ за сега!




# 43
  • София
  • Мнения: 8 304
Честит рожден ден на Деян на мама svetlan4o, да ти е живо и здраво момчето, много да те радва и слуша.
Пожелавам му хубаво детство (и подтикната от носталгията и проблемите в страта тема) нека има нашите волни игри и възможност да опознае красотите на природата



Муцунка, страхотни снимки си направила и (ставаш все по-добра) преди разпозавах от раз снимките на фейс вече не е така.

Танче, имаш ли усещане за пола?... що ли питам аз нямах..., но и с 2те бременности стана обратното на това, което си милех/исках че ще стане.
Номер 1 Мити - исках момиче
Номер 2 Ели - мислех, че ще е момче пак
Таня, ние ходихме 3мата на прегледи (таткото ни кара и Мити с нас, няма на кого да го оставим) единия път и те влязоха с мен и Мити се впечатли от това, че ми мазаха корема с гел изобщо не искаше да гледа монитора.

# 44
  • София
  • Мнения: 8 304
Честит рожден ден на Кристина на мама EliMeli
Да расте усмихната и обичана.

...остават няколко мин. до 21.02


Общи условия

Активация на акаунт