За НАН-а?!

  • 3 129
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 639
аз сега също съм на НАН и тази тема ми е от полза,виждам само  одобрителни мнения.Всъщност точно сега сме на АЛ110-безлактозно мляко,на nesttle и като се стабилизираме,надявам се скоро пак си продългаваме с Нан

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Както казваше един известен алерголог в МА,да не правя реклама "НАН-а е като Москвича на млеката"

# 17
  • Мнения: 1 800
И ние се спряхме на НАН, след като пробвахме Фризолак и Нутрилон, от НАН-а много съм доволна. Вече сме на НАН 2 - също толкова вкусен, само дето малко повечко се пени.

# 18
Дано и Вие след като опитате да останете доволни от НАН-а. baby_neutral
Ние започнахме с него след като спряхме да се кърмим и нямаме причини да го сменяме.

# 19
  • Мнения: 144
Ние сме на Фризолак1 и до 3 месец имаше запек.След като започнахме пюретата всичко се оправи.
Всеизвестно е ,че Фризолака запича.
Според мен адаптираните млека са еднакви,просто децата реагират на тях различно и строго индивидуално.

# 20
  • Мнения: 3 360
Минах и през други марки, но НАН най-допадна на бебо и на отделителната му система тоже!:)

и ние сме така-доволни сма и двете baby_neutral Hug

# 21
  • Мнения: 39
Не съм опитвала друго мляко, бебка много харесва Нан 1 i 2, не се е запичала, освен веднъж заради антибиотици, но тогава минахме за малко на Нан без лактоза и нямаше особени проблеми.
Лично аз приготвям Нан-а с детска/бебешка  вода( на която пише че преваряване не е необходимо) направо от бутилката, след което слагам самото шише в съд с гореща вода и за минути е готово. Спестява време и е много по бързо от обратната процедура.

# 22
  • София
  • Мнения: 888
И аз съм за НАН-а. НЕ сме пробвали друго мляко. Първо бяхме на НАН 1, а сега на 2:)Никакви проблеми Naughty

Последна редакция: пт, 12 авг 2005, 17:13 от Vivi

# 23
Oпределено НАН и харесва повече от кърмата

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Когато родих, моя приятелка ми даде неотворена кутия НАН, защото нейната щерка беше вече на 6 месеца. Ние сме на смесено хранене от третия месец и понеже имах под ръка НАН-а, започнахме с него. Никакви проблеми и оплаквания нямам от него. Беба не иска да яде топло мляко и ми е удобно, че и с почти студена вода млякото се разтваря чудесно Simple Smile

# 25
Нашата бебка се запече от Нан сега сме на  Нутрилон
но всичко е индивидуално

успех дано да нямате проблеми

# 26
  • sofia
  • Мнения: 4 296
При положение,че сте купили такова мляко,пробвай го,а ще видиш как ще реагира бебето.Зная,че НАН-а е по-`напомпващо` мляко.Ние сме на Милумил,препоръчвам го.Но във вашия случай се пийте НаН-чето ако ви хареса.

# 27
  • Мнения: 1 639
При положение,че сте купили такова мляко,пробвай го,а ще видиш как ще реагира бебето.Зная,че НАН-а е по-`напомпващо` мляко.Ние сме на Милумил,препоръчвам го.Но във вашия случай се пийте НаН-чето ако ви хареса.
Rolling Eyes  хубави съвети , ама темата е стара  newsm78 , никой ли не гледа дати?!

# 28
  • sofia
  • Мнения: 4 296
При положение,че сте купили такова мляко,пробвай го,а ще видиш как ще реагира бебето.Зная,че НАН-а е по-`напомпващо` мляко.Ние сме на Милумил,препоръчвам го.Но във вашия случай се пийте НаН-чето ако ви хареса.
Rolling Eyes  хубави съвети , ама темата е стара  newsm78 , никой ли не гледа дати?!
лелеееее

# 29
  • Мнения: 143
И моята София е на NAN още от родилня дом.Аз дохранвам с него -пие го без проблеми.малко се запече но с лъжичка  Дуфалаг-сироп сутрин нещата се оправиха.Лошото е че НАН-а е скъп иначе го намирам за много добър заместител на кармата.

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 16:39 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт