Ясновидци

  • 30 915
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря, Данте. Няма нужда да търся вестници и списания и да се запознавам с предаването. Peace

# 16
  • Мнения: 2 229
Мисля да го гледам, поне в началото, може пък да е забавно. Mr. Green
Но си знам, че всичко ще е нагласено и никой не може да ме убеди в противното. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 803
Аз съм гледала по Дискавъри филмчета за т.нар. ясновидци, които помагат на полицията в заплетени и тежки случаи. Изумиха ме някои неща. Имаше хора, които познаваха такива подробности като дата, място и час, когато полицията ще открие тялото на жертвата и т.н.

# 18
  • Мнения: 6 417
Познавам водещия и двама от участниците. Ще го гледам с интерес  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 634
Познавам водещия и двама от участниците. Ще го гледам с интерес  Rolling Eyes

Е, само това ли ще ни кажеш?!  Flutter

# 20
  • Мнения: 6 417
Ами знам, че в момента усилено снимат епизодите и вървят елиминации...Сред участниците има 2-3, които наистина са показали уникални способности и със сигурност след края на предаването животът им няма да е същия. На самите участници им е забранено да коментират каквото и да е около предаването и с нетърпение очаквам да започне на 25-ти.  Rolling Eyes

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
И аз ще го гледам  Peace

# 22
  • Мнения: 572
дано имам възможност да го гледам, звучи доста интересно.

# 23
  • Мнения: 577
Шушонкеееееее,хайде кажи  още нещо.

# 24
  • Мнения: 916
Според мен ще е доста интересно! Peace

Малко отклонение от темата...скоро по бтВ даваха "Факти и мистерии" и епизодът беше за екзорсизма...вярвате ли, че съществуват такива хора?

# 25
  • Мнения: 577
Не съм веща по въпроса-----но би трябвало,нито една религия не го отрича.Има много примери-----а и филмчета съм гледала/документални/,чак после ме е страх да отида до ``00``. smile3538

# 26
  • Мнения: 3 634
Вероятно почитателите на мистерии ще открият такива. Някога се бях запалила по гадателствата на Нострадамус, но след като изчетох много анализи станах скептична.

Дори и най-големият пророк ще излгежда шарлатанин по ТВ.  eat

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ще гледаме. Grinning

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Според мен ще е доста интересно! Peace

Малко отклонение от темата...скоро по бтВ даваха "Факти и мистерии" и епизодът беше за екзорсизма...вярвате ли, че съществуват такива хора?
Вярвам да. Дори веднъж ми го показаха заснето на живо, та лично видях как изглежда т.нар. обсебване. Направо си изкарах ума, толкова е зловещо - и като звуци, и като визия. Защото това беше 13-годишно момиченце... Ужас.
Извинявам се за спама.

# 29
  • Мнения: 2 674
Познавам водещия и двама от участниците. Ще го гледам с интерес  Rolling Eyes

Е, само това ли ще ни кажеш?!  Flutter

Единият е Петър Тодоров, а другият Емилиян Кръстев.Не се сещам на колко години са,ма са супер готини.

Общи условия

Активация на акаунт