Криминални хроники

  • 2 678
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
А един мой познат,брат на мой приятел лежа година и половина за 2 дози.Беше си ги взел за него и го спряха за проверка.Малшанс.

# 16
  • Мнения: 2 161
Ааа,аз такива Мъркомани,както казвам дъщеря ми,не познавам.Човеците,които познавам нямат нищо общо с дрогата.те са на други фронтове.

# 17
  • Мнения: 14 490
Не познаваме. А искаме да споделим.

и ний тъй Mr. Green

# 18
  • Мнения: 765
Един приятел (даже вече бивш приятел, защото ме дразни напоследък) ми разказа следната история- баба му била мила и добра жена, която го водела на излети на Витоша и той много я обичал. Прекрасна жена. Баба му била осиновена.
 В един прекрасен ден , пра-дядо му станал от сън , отишъл у съседа и го насякъл с брадвата. Мотив не открили. Убил го като стой та гледай без никаква причина. С пра-баба му не знам какво е станало, но баба му е отгледана от друго семейство след слуая. А и самата баба не обичала да говори за това, въпреки че той постоянно разпитвал. Защо ли , не знам.
  Не знам и дали да вярвам на тази история, но ми се стори по темата.

# 19
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да познавам, и то много - така ми е работата.
Няма как обаче да споделя.

# 20
  • Мнения: 677
Да познавам, и то много - така ми е работата.
Няма как обаче да споделя.

АВОН доставят и други неща, така ли?

# 21
  • Мнения: 3 423
Аз съм много мнителна. Подозирам всеки
мил мъж, който ме пита колко е часът, че
има кръвожадни помисли, но и малко дрога.
Полека-лека спрях дори да нося часовник.

# 22
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да познавам, и то много - така ми е работата.
Няма как обаче да споделя.

АВОН доставят и други неща, така ли?

В Ейвън не се предлагат такива "екстри".
Адвокат съм.

# 23
  • Мнения: 1 080
Познавам .

# 24
  • в Низината
  • Мнения: 705
Някога познавах. Добре, че вече съм далече от тези екземпляри!

# 25
  • Мнения: 5 370
Всъщност, няма значение.

# 26
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Един познат от махалата буквално превъртя след като разбра, че най-добрият му приятел е бил член на т.н. от медиите група "Коматевските убийци". Момчетата по цял ден са били заедно, но той изобщо не е подозирал с какво се е занимавал приятеля му. Явно е бил и обработен подобаващо от полицаите след залавянето им, но е факт, че му се обърна живота наопаки.

# 27
  • Мнения: 118
И аз не подозирах, newsm78 че най добрата ми приятелка с която сме израстнали заедно и живеем на един етаж и мъжа й -притежаваха нарколаборатория докато не го прочетох в пресата #Crazy, че е разкрита и той съответно беше прибран на топло  People Cop

# 28
  • Мнения: 15 592
да познавам такъв - бяхме много близки приятели преди години - преди два месеца по време на събиране с приятели се напи, извади пистолет и застреля право в сърцето един от присъстващите на събирането - сега ще си полежи доста, защото е лежал две години на топло за грабеж /или обир - не съм сигурна каква точно е разликата  newsm78/

# 29
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
А ти присъства ли на случката?

Общи условия

Активация на акаунт