Отговори
# 240
  • Мнения: 222
Добро утро и от мен!

Честити месечинки на  мама Niya_Petrova и бебе Мартин---мама muna33 и бебе Константин---мама -Arwen- и бебе Мариела !Да са живи и здрави малките дечица!!!!!!!!!
 


Елисее
-дано накрая всичко е било фалшива тревога! СТискам палци!

# 241
  • Мнения: 660
Честити месечинки...
   

# 242
  • Мнения: 525
Честити месечета и днес. WinkHug

Ира, ти на палатка ли ги прати бе. Joy
Сладка картинка. Wink

Херелина, ние "дзак" си правим.  Laughing
Приятен ден. Hug

# 243
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 372
Здравейте!

Честито на всички месечета!

Иви, радвам се, че сте се поуспокоили.
Елис, дано ви се изсмеят
Шоши, с текстилни бои. Дядо им беше купил на Танти миналата година един комплект с бои и шаблони за рисуване по дрехи. Голямо мазане падна, но останаха боички. Хубавото е, че не са от тези, които трябва да се "запечатат" с ютия. Перат се без проблем, т.е. дъжда няма да е грижа. Беше ги купил от някакво магазинче около Художествената Академия. Там бол такива магазини.

При нас действат игрите "Друс, друс, конче", "Иди си, ела си". "Куку-то" още не го вдява.

# 244
  • Мнения: 222
Като гледам ние сме първите, прибрали се от разходка. Ами да, ще имаме гости, за това! Иначе днес времето е приказно!

Игрите, които Персиян-Матей харесва и им разбира са: Ку-ку, Ку-ку /тази му е любима от 1 месец/, Боц, Летене като самолетче и пускане на музика, на която се друса до побъркване! Ами това е................................ Sunglasses Wink Wink

# 245
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
здравейте и то нас!
днес монката няма температура,весел си е пак.много се притесних в4ера,но така е,който няма деца не знае какво е притеснение.
бяхме цял ден навън,но днес си е хладно и ве4е сме си тук.
малко ми е кофти,щото казах на свекърва ми някои истини и тя сега е сърдита,но ми писна да лицемернича.и без това помощ никаква.

# 246
  • Мнения: 745
Здравейте момичета!!!!Отсъствахме малко вчера и днес,та не можах да ви отговоря за маската.Много е ефективна,който ми види новата коса и започва едно питане за тази маска.Ефекта ,който се постига е от Тривитаминола.Може да се купи във всяка една ветеринарна аптека.Аз го правя така:
2 лъжици тривитаминол
1 л бадемово масло
1 л коняк
1 л оцет
Слагам найлон и кърпа и така 2 часа.След като изразходих 1 шишенце за около месец ми порастнаха новите попълнения коса.В момента са около 3-4 см.По цялата глава,до ухото имам ,и бретон.Онзи ден даже си подстригах моя,до сега не съм имала такъв,защото беше много смешно с израстъка отпред.
Сега ползвам 2 шишенце,но не съм много редовна,защото все ще ходя на някъде,пък иначе нали се стой 2 часа. Laughing

# 247
  • София
  • Мнения: 5 757
Марианамама,еадвам се че сте по добре! Hug

Хриси,мерси за рецептата  bouquetАз нямам мн нужда ама... бая коса имам и дълга Mr. Green

Ние се разходихме,напазарувах,пихме по бира Mr. Green
Сега сложих да готвя,а имам и да гладяя.... Crazy

Ние си играем на:Ку-ку,правиме боц и когато е в проходилката като кажа:Чакай да те хвана,почва да се смее с глас и изчезва мн бързо нанякъде Mr. Green

# 248
  • Мнения: 1 554
ку-ку newsm78 нещо като дзак ли е Thinking

# 249
  • Видин
  • Мнения: 685
ку-ку newsm78 нещо като дзак ли е Thinking
Да Peace, същото.
И ние си играем на тези игри, особено на "Друс, друс кончо" Mr. Green

# 250
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

Ние цял ден се мотахме, чак до 17:30 часа.
Каталясахме.Едни приятели се обадиха извънредно от Сандански, че са тук, та аз пропуснах биричката с Димяни и компания.
Ще наваксам утре Hug

Ивон на обяд ми изкара акъла-изведнъж като взе да плаче, ама рев до синьо, та се и захласваше.Те това никога не го беше правила.После и на вън-рева, спа, рева спа #Crazy newsm78

За игрите-ние сме на боц, гали-гали мама, прави като конче с устата, боц-боц, тук съм-няма ме и дзак Party

# 251
  • Мнения: 177
ех, ние тези дни почти не се прибрахме. Вчера бяхме на селото на мъжа ми и беше страхотно. А днес ходихме на пикник на морето и беше невероятно. Още въздишам!

Ето малко топли снимки  Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86198&photo=18

А сега отивам да чистя, гладя и готвя, че работата доста изостана.   chef clean prostor

# 252
  • София
  • Мнения: 5 757
Aуу... моретооо... Mr. Green
Искам и аззз..... Party Mr. Green
inedica,сладури сте Heart Eyes

# 253
  • Видин
  • Мнения: 685
Инедика, много сте сладки.  М/у другото имаме абсолютно същата активна гимнастика.
За готвенето, днес за пореден път загорих ядене. Само на мен ли се случва? Заигравам се с Марти и изключвам Rolling Eyes

# 254
  • Мнения: 4 546
Марти, не си само ти  Blush

Ади, как се играе гли-гали мама?  newsm78

аз да се оплача, че днес след разходката кожата под очичките му е червена и подута. и вчера беше така, но много слабо, даже не бх сигурна дали има нещо.  Rolling Eyes Бърди каза, че било инфекция от пипане с мръсни ръчички. ама той днес цялата разходка проспа.  Rolling Eyes на някой друг случвало ли се е? притеснява ме да не е от слънцето , че доста печеше днес.

Общи условия

Активация на акаунт