Отговори
# 285
  • Мнения: 177
Добро утро и от мен!
Наведи, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си жива и здрава, и много обичана!

Моят шошо нещо от два дни се буди към 7ч., сигурно защото вече е светло по това време, а майка му свикна да спи до 9 и сега ходя като зомби.

Адриана д, мен ме е страх да го разсъбличам много. Ходим си още с ватирана блуза и зимното яке отгоре. Сега обаче отдолу е само по тънко памучно боди и като напече повече и ако не духа сваляме якето. Извадихме и памучна шапчица, но днес ще си търсим такава с козирка, че белчо вчера беше зачервил бузките.

Вигантола и ние вече трети ден го пропускаме, но пък стоим по 3-4 часа навън и си взимаме необходимото.

Вчера ми донесоха прословутите сладки картофи и бях много изненадана. Мислех, че пюрето на Хип картофи и моркови е просто с повече моркови, а то тези картофи били оранжеви отвътре. Скоро очаквам и чочко да поранжевее.  hahaha

Шехерезада, Яни не й обръща внимание. Само майка му като почне да опитва да заголва главичката ми се смее и вика "еееей". Не се притеснявай, те не са мазохисти. Ако направи нещо от което да го заболи просто ще спре или най-много да заплаче. Рано е узрял твоя сладурчо!  newsm53

# 286
  • Мнения: 745
 Добро утро!!!Ама то ден станало направо!Честити месечинки!!!!Честит рожден ден Наведи!!!![[

Имам едно въпросче към мъжките мами - вашите малчовци пипат ли си бубата. Гого като е гол все му е там ръката - щипе се, дърпа я и направо ме е страх да не си направи нещо newsm78
Няма лошо,тъкмо ще си я забели сам!!! Laughing

# 287
  • София
  • Мнения: 5 735
Ние сме облечени с боди с дълъг ръкав,тънка блуза и тънко якенце или суичер Peace

Христинче,ние също се пипаме но много нежно,гали се Mr. Green

Вигантол,сме на 2 капки Peace



 

# 288
  • Мнения: 1 216
Камен си дърпа пишока и стиска топките  ooooh! Изглежда болезнено, но човека се хили  Whistling Дано не се повреди  Mr. Green (това го прави когато сменям памперса или когато си почива по гръб, щото той основно се труди по корем и не се спира, т.е. не се сеща за "играчката") Хайде малко смях  Joy

# 289
  • София
  • Мнения: 5 735
Абе забавно им е  Mr. Green
Мъже.......  hahaha Joy hahaha

Утре мисля да напусна Люлин  Mr. Green Витоша,Банкя  bowuu Party

# 290
  • Мнения: 229
Ужас  ooooh! Как може да им е забавно да си дърпат пишоците. Ама то наистина изглежда много болезнено.............

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз Вигантола много взех да го пропускам.Вчера една мама в парка каза,че до 3 години се давал.Дано педи да каже,до годинката,че хич не ми се дава.
Обличам малкия с боди,блузка с дълъг ръкав и едно флайче късичко,не много дебело.Надолу с тънки ританки и дънки(защото дънките ми се виждат много твърди)или панталонче  пак с тънки ританки.
Ужас  ooooh! Как може да им е забавно да си дърпат пишоците. Ама то наистина изглежда много болезнено.............
То сега всичко им е интересно.Както са си откривали ръцете и краката,така сега си откриват и пишоците.

# 292
  • София
  • Мнения: 5 735
Цитат
Както са си откривали ръцете и краката,така сега си откриват и пишоците

 hahaha

# 293
  • Мнения: 47
Завърнах сеее  Flutter

Очаквах да сте изписали поне 1-2 теми, но явно заради хубавото време не сте се свъртали вкъщи  Mr. Green Не съм ви изчела, по-късно ще го направя ... Изкарахме страхотно, довечера или утре ще ви покажа снимки  Peace

НАВЕДИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН    bouquet

Ето я и НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт