Отговори
# 255
  • Видин
  • Мнения: 685
Хери, може и от слънцето да е. Излагал ли се е на слънце?

# 256
Здравейте на всички.
Честити месечинки на маничковците.
Ние също ходихме на разходка днес из квартала, сега се изкъпахме и спим вече, та рекох да ви видя как сте. Ние си играем на Криеница, на дзак (ку-ку), на боц- боц пръстенце, боричкаме се, галим мама и се гоним с паека, като пършинка е  Joy
inedica голямо сладурче имаш   bouquet
herelina , а да не е някаква алергия?
Христинчето мерси за рецептата ще я пробвам а това (л.) което си използвала литри ли е или си имала в предвид лъжици?
Ето го моето колажче, добавих още бебчовци... обадете се, ако пак съм пропуснала някой http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5219830

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 21:07 от k0st0va

# 257
  • Мнения: 4 546
ами доста му блестеше в количката по едно време , а нямах чадърче  Confused
за алергия незнам, не виждам да има пъпки, а чак и подуто  newsm78

# 258
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА МАРТИН, КОНСТАНТИН И МАРИЕЛА!!! ЧЕСТИТО СЕДМО МЕСЕЧЕ НА ЯВОР И ГЕОРГИ!!!

# 259
Ами незнам, не съм компетентна... но най-добре е да го заведеш на педиатър да го погледне  Peace

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 21:20 от k0st0va

# 260
  • Мнения: 177
Инедика, много сте сладки.  М/у другото имаме абсолютно същата активна гимнастика.
Свърши ни страхотна работа. Сега само му свалям една по една играчките и си играе.

И ние играем на "куку - дзак" и голям смях пада. Много ни шамаросва  Joy
Така си забива ноктите като ни "гали", че баща му си ходи белязан.

herelina, може би е от това дето му е светело дълго слънцето в очите и да са се изморили. Вътре зачервени ли са?

Вие мажете ли бебчовците със слънцезащитен крем вече?

# 261
Лека вечер мами, ние ще си лягаме... до утре  Peace

# 262
  • Мнения: 4 546
не, не са зачервени отвътре. утре наистина ще го закарам при педи да го види.

още сме на крема портив вятър и студ, ама акто гледам е време да го сменяме

# 263
  • Мнения: 745
Костова,лъжици е !и то супени! Laughingпросто ме мързеше да ги изписвам Hug

# 264
  • Мнения: 65
Здравейте мили мами,
Ние днес следобеда бях под знака на "зъбчетата", т.е. мрънкане и болка ooooh! Накрая и сложих Панадол свещичка за да може да заспи по-лесно и да се поуспокои горкичкото. Дано скоро се покажат тези горни зъбчета, че да спрат да ни мъчат Praynig
Относно игрите, Дзак ни е любима игра, въпреки че тя си я играе много често самичка, покрива се с одеало, или нещо друго и много се забавлява  Mr. Green Също друскане и много и харесва да и пея Mr. Green

Относно слунцето аз вече много сериозно се замислям какъв крем да и слагам, не че излизаме много но тук слънцето е много силно и не знам все пак чедърчето колко пази.

Herelina - според мен ако утре като се събуди е зачервено около очичките и ги търка, обади се на педи и ако имаш възможност заведи бебчо да го види все пак. Възможно е от слънцето, малката оня ден като се върнахме от разходка беше зачервила доста бузките, а ние се разходихме не повече от 45 мин.

# 265
  • София
  • Мнения: 5 739
Костова   bouquet
Тонка,може да е от слънцето но по добре да го види и лекаря ви! Hug

# 266
  • Мнения: 4 546
ами чадърчето не пази кой знае колко. то тамън го нагласиш , свиеш на ляво - айде измести се слънцето, пак нагласяй, свиеш на дясно - същата работа. отделно, че за нашата количка се оказа, че няма подоходящи чадърчета на пазара и постоянно пада на земята  Confused мъжо се закани, че ще го върже с тиксо  ooooh!

# 267
  • Мнения: 1 216
Цял ден навън изкараме!

КОстОва, колажчето се е получило страхотно!

BateJoro, a ти с какви бои рисуваш по текстил?

# 268
  • Мнения: 22 475
Здравейте момичета. )))
Аз отдавна не съм писала, а и се включвам накрая на темичката.
Мисля в следващата да съм по-редовна и да ви изчета, че сега в това време съм малко изморена.

Ние ходихме преди няколко дни на консултация
Калина е вече 7кг, 64см, обиколка на глава 41см. Биха ни и първата ваксина - Хепатит В.
Трябва да започнем захранването април месец, но мисля да избързам и да пробвам март месец, консултирах се и с нашият неонатолог. ))

В това хубаво време сме цял ден по улиците на разходка. Днес малко я жарна слънцето по бузките, но аз нали съм загубена и изобщо не се сетих, че може да стане. Утре като излезем ще си купя крем на Мустела за слънце и започваме да се мажем. ))

# 269
  • Мнения: 745
Ами в това слънчево време продължавате ли с вигантола?Аз днеска го пропуснах.Набави си го от слънцето.

Общи условия

Активация на акаунт