*Точкова диета - 4*

  • 26 139
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 317
Лилянчо  Hug   welcome 

# 226
  • Мнения: 4 111
Какво топло посрещане   Heart Eyes Благодаря ви!

Първи ден - успешен, завършвам го с около 27 точки   Grinning
Лека вечер и успешно точкуване!    Hug

# 227
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Привет и от мен. Ден четвърти, имам напредък, или поне кантара така отчита. Обиколки не съм мерила, чакам др.седмица и започвам упражнения, да не стана слаба и отпусната накрая  Grinning
Много ми се хапва Активия мюсли, тя дали е с точките на обикновенно кис. мляко?
 И за всеки продукт ли важи това, че точките са равни на въглехидратите в него?
Иначе за днес съм на един омлет с две яйца и малко шука, плюс 3-4 резенчета домат. Кафе с мляко и кафява захар.

# 228
  • Мнения: 4 111
Да, за всеки продукт количеството на въглехидратите в 100 грама продукт отговаря на точките. Ако ядеш 200 грама удвояваш точките, съответно за 50 грама ги делиш на 2.

# 229
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Да, за всеки продукт количеството на въглехидратите в 100 грама продукт отговаря на точките. Ако ядеш 200 грама удвояваш точките, съответно за 50 грама ги делиш на 2.
Ясно, на пастета обаче пише че за 100гр. има 0,8 въглехидрати. Това не означава ли за 100гр пастет 1 точка, а не 8?

# 230
# 231
# 232
  • Мнения: 3 317
аз днес съм на кафенце , няколко парченца домат,кашкавал и луканка  Peace
за вечеря мисля да ям варени яйца с майонеза  Thinking  ама има време до довечера  Hug 

# 233
  • Мнения: 4 111
Да, за всеки продукт количеството на въглехидратите в 100 грама продукт отговаря на точките. Ако ядеш 200 грама удвояваш точките, съответно за 50 грама ги делиш на 2.
Ясно, на пастета обаче пише че за 100гр. има 0,8 въглехидрати. Това не означава ли за 100гр пастет 1 точка, а не 8?

Да, щом пише 0,8 гр. въглехидрат за 100 грама, означава че е 1 точка. Ако кутийката е 300 грама - цялото количество е 3 точки.

# 234
  • Мнения: 1 652
Разболях се.   #Cussing out Почивка. Не мога.

# 235
  • Мнения: 3 698
Разболях се.   #Cussing out Почивка. Не мога.
Ооооооооо милото, пий много витамин Це.Бързо оздравяване.

# 236
# 237
  • Мнения: 4 111
Здравейте, точици! Има ли някой с мен?
Днес ми е седми ден, като гледам съм писала на 18 март, че започвам пак. Чак днес кантарът показа минус един килограм. Преди, когато килограмите бяха много отслабвах с 2 на седмица, така че ще го приема за нормално. Но 6 дни да гледам, че показва едно и също и да не знаех, че "работи", сигурно щях да се откажа. Продължавам!  Hug

# 238
  • София
  • Мнения: 189
Привет, точици. Аз най-после стигнах пак да се отчета. Днес съм на една супа и половин кренвирш и май така ще завърша, защото съм адски уморена и мисля да заспивам скоро  Embarassed Тази седмица все още не съм се мерила, но утре сутринта ще ви кажа имам ли напредък. Радващото е, че всички приятели забелязаха най-после че леко съм отслабнала. И така с нови сили от тази седмица Grinning Приятна вечер на всички ви  bouquet

# 239
  • Мнения: 1 652
Аз олабих фронта, но като го стегна пак ще се включа.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт