Пазарувате ли от пазари??

  • 2 726
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Да, даже много обичам. Магазинчетата ме изнервят, защото никога няма достатъчно място за малкия тайфун.

# 16
  • София
  • Мнения: 302
от пазар от сорта на битак с роми НЕ, но на нашия пазар има магазинчета  от тях съм купулава...

# 17
  • Мнения: 2 631
от пазар от сорта на битак с роми НЕ, но на нашия пазар има магазинчета  от тях съм купулава...

Точно затова визирах одеве Кърджалийския пазар (без никой да ми се обижда), защото там вдях само роми търговци.

# 18
  • Мнения: 1 464
Ми не ми допада особено да обикалям по сергийте ooooh!особено зимата предпочитам някое закътано място  и най-вече пред компютъра Mr. Green/да живее Ла Редут/

# 19
  • Мнения: 125
Не си купувам дрехи от пазара и никога не са ми допадали.Стил са ми по-изчистените дрехи,а пазарските със сигурност не са такива  Mr. Green

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Само плодове и зеленчуци. Mr. Green
 За Димитровградския съм чувала,че имало ишлемете,но така и не съм стигнала до този град.А и едва ли ги има навсякъде,трябва да знаеш къде да търсиш,може би. newsm78

# 21
  • Мнения: 655
Аз нищо не си копувам от тези пазари. За дрехи да не говорим! Кой знае какви са. Може много от вас да ме нападнат, но това е моето мнение по въпроса.

# 22
  • Мнения: 2 631
Аз нищо не си копувам от тези пазари. За дрехи да не говорим! Кой знае какви са. Може много от вас да ме нападнат, но това е моето мнение по въпроса.

А тогава откъде най - често паазруваш дрешки за ежедневието си??

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз нищо не си копувам от тези пазари. За дрехи да не говорим! Кой знае какви са. Може много от вас да ме нападнат, но това е моето мнение по въпроса.

А тогава откъде най - често паазруваш дрешки за ежедневието си??

 Дрехи за ежедневието,т.е за вкъщи купувам от Ранърс или Дино.

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мноооооооооого рядко,по простата причина че наблизо няма такива пазари Mr. Green

# 25
  • Мнения: 655
Аз нищо не си копувам от тези пазари. За дрехи да не говорим! Кой знае какви са. Може много от вас да ме нападнат, но това е моето мнение по въпроса.

А тогава откъде най - често паазруваш дрешки за ежедневието си??

Предимно от някой мол във Франция или от моловете тук, но по рядко, тъй като не виждам неща крайно прекрасно или нужно в момента. Сега за бременността най-често от веригата Мадъркеър. От пребиваването ми в чужбина и живота ми тук съм стигнала до извода, че тук хората смятат дрехите, които се продават в моловете и в бутиците по Витошка и Графа за скъпи и мноого качествени, а другите за нормални, но не е така. Е, нещо за 600лв си е скъпо за дреха и хубаво, но нещата в Бенетон, Теранова или Калиопе са си най-обикновени неща за ежедневието и такива магазини в чужбина са си напърлно нормални и се възприемат като евтини. Не искам да убидя някого просто така съм викнала. Нямам нищо против и дрехите на пазара, нито хората, които ги копуват, просто аз не бих го сторила.

# 26
  • София
  • Мнения: 346
Преди бях на приливи и отливи,но напоследък хич и не се заглеждам-отивам направо при плодовете и зеленчуците Simple Smile!Е,за конкретни неща ,примерно изведнъж свършил ми препарат ходя дотам по простата причина,че ми е наблизо...

# 27
Купувах си джапанки предимно...

Да, и чехли, въпреки, че вече не, по близо ми е да отида до някой магазин за 1 лев.  Laughing

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Да, пазарувам.

# 29
  • Мнения: 2 631
Поредния пазар в събота!
Обувки, които харесах - 22лв. Нямаше номер. Малко по - късно, в същия ден, но в друг град, същите обувки - 28лв.
За цените в Пловдив да не говорим!
Дънки летни (страхотни) си купих за 30лв. В Пловдив са към 60!
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт