Пазарувате ли от пазари??

  • 2 731
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 883
Разбира се че то повечето дрехи идват от димитровградският пазар бе хора само че едни се показват само на определени клиенти и не се срещат по пазара , а други са масови
А ако дойдем до Димитровград, ти ще ми станеш ли гид? Mr. GreenЩе почерпим! И по кое време е пазара?Събота или неделя или и двата дни?
пазара е в петък сутринта от 6:00 до към 11:00 , събота е от 7:00 до към 14:30  и неделя от 7:00 до към 15:00 , аз лично те съветвам да не идваш в събота защото по голяма част от търговците не излизат тогава , най-удачно е неделя , а за гида няма ядове

Ей, затова го обичам този сайт!  HugВинаги има много отзивчиви мами!  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 44 199
Не, нямам път към такива места...а специално не бих отишла...

# 47
  • Мнения: 8 242
Ако си харесам нещо, защо не  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 289
Да,пазарувам.Има и доста добри неща,които в търговските центрове са на двойна цена.

# 49
  • Мнения: 258
случвало се е, да. Не виждам какъв проблем има да се купи от пазар - в голяма част от магазините, така или иначе, стоките  ги зареждат от същите места, от които зареждат и пазарите!

# 50
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
И аз пазарувам от Димитровградския пазар.Има много хубави работи стига да знаеш каде са Naughty.В цяла България  магазините продават стока от там на много по висока цена Mr. GreenМай да си призная честно моя целия гардероб е димитровград пазарски,че и на щерката и на мъжа........ #CrazyА в Кърджали пазара не струва-пълни парцали на висока цена  #Cussing out,но той и си е малък пазар де.Като имам повечко време ще направя снимки на дрехите който съм купила  и ще ги кача.Ама да ви кажа  за Редута имам чувството ,че и те зареждат от Димитровград #Crazy #Crazy

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Зависи за какво става въпрос. Ако говорим за дрехи - не, тъй като повечето дрехи за парцали (мое мнение). Единствено по време на бременността и сега малко след нея, когато нищо не ми става, а съм в процес на отслабване, си купувам пазарски дрешки на ниски цени, за да не ми е жал като ги изхвърля след няколко месеца (искрено се надявам).  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 631
И аз пазарувам от Димитровградския пазар.Има много хубави работи стига да знаеш каде са Naughty.В цяла България  магазините продават стока от там на много по висока цена Mr. GreenМай да си призная честно моя целия гардероб е димитровград пазарски,че и на щерката и на мъжа........ #CrazyА в Кърджали пазара не струва-пълни парцали на висока цена  #Cussing out,но той и си е малък пазар де.Като имам повечко време ще направя снимки на дрехите който съм купила  и ще ги кача.Ама да ви кажа  за Редута имам чувството ,че и те зареждат от Димитровград #Crazy #Crazy

 hahaha Joy
А между другото на последния Коледен базар, който ежегодно се организира в Пловдивския панаир, ми направи впечатление, че 99% от изложените там дрехи си бяха Димитровградски... И моя приятелка, която все от този пазар си пазарува, го потвърди. Аз също... Цените са ясни... тройни!

Общи условия

Активация на акаунт