Пазарувате ли от пазари??

  • 2 735
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 189
Разбира се че то повечето дрехи идват от димитровградският пазар бе хора само че едни се показват само на определени клиенти и не се срещат по пазара , а други са масови

# 31
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Затова не купуваме от пазари,защото това ,което се показва никак не ни харесва. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 620
Доста редовно прескачам до Димитровградския пазар специално,за да си купя ишлемета на H&M, Zara, GAP и пр. масовки. Ако ви кажа какви са цените, просто няма да повярвате. Не, че не е пълно с боклуци , но нали трябва да има фон, на който да изпъкнат вкусоразбивачките  Wink. А за търговските центрове в Пловдив и столицата съм напълно съгласна с авторката - надценките са диви, но това си е нормално - хората наеми избиват. Да не говорим за купищата дрешки, които артисват след всеки сезон и са непродаваеми на практика през следващия тъкмо защото са били хиперактуални. Мда, и на търговците не им е лесно...
А, понеже напоследък понапазарувах и от "Редута", ще ми се да кажа, че качеството на голяма част от пазарските дрешки е доста по- добро от това на "френските" китайски.

# 33
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 От Редута пазарувах 2 пъти,50 % от нещата не струваха,а не бяха евтини и вече се отказах.
 А къде в Димитровград има ишелмета,свободно ли ги намираш или ги показват само на определени хора? newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 2 298
От сергии на пазари - не, но от малки магазинчета в района на пазара Красно село, това ни е близкия пазар и там ходим за плодове и зеленчуци - да, когато видя нещо интересно.

Веднъж само купих пижама на детето от Велинградския пазар - качеството и е като цената  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 307
Бих искала ,защото знам,че е по-евнино. Но не го правя, защото не ми е удобно-до нас няма пазар, обикнове е студено или прекалено топло, както казаха- нямало къде да се мери.

# 36
  • Мнения: 620
От Редута пазарувах 2 пъти,50 % от нещата не струваха,а не бяха евтини и вече се отказах.
 А къде в Димитровград има ишелмета,свободно ли ги намираш или ги показват само на определени хора? newsm78
Продават ги свободно на определени сергии и в магазинчета, пръснати из целия пазар. Добре е да си с гид там.

# 37
  • Мнения: 1 883
От Редута пазарувах 2 пъти,50 % от нещата не струваха,а не бяха евтини и вече се отказах.
 А къде в Димитровград има ишелмета,свободно ли ги намираш или ги показват само на определени хора? newsm78
Продават ги свободно на определени сергии и в магазинчета, пръснати из целия пазар. Добре е да си с гид там.
И от къде да се сдобием с гид? Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 883
Разбира се че то повечето дрехи идват от димитровградският пазар бе хора само че едни се показват само на определени клиенти и не се срещат по пазара , а други са масови
А ако дойдем до Димитровград, ти ще ми станеш ли гид? Mr. GreenЩе почерпим! И по кое време е пазара?Събота или неделя или и двата дни?

# 39
  • Мнения: 8 999
От Димитровградския и Кърджалийския не съм си купувала нищо, защото никога не съм ходила в тези градове. Но, ако пътят ми мине случайно някога от там, непременно ще посетя и пазарите.
Ако има и гид, ще е още по-добре.
И - да, купувам си разни неща от пазарите /сергия или магазинче, за мен е все едно и също/. Просто внимавам за качеството и досега не съм имала издънка.

# 40
  • Мнения: 6 443
Да ви споделя една случка с пазарите.
В началото на зимата си търся яке за зимният сезон.Тук-там и си намерих едно много хубаво в един магазин в Горна Оряховица за
65 лв.Взех си го.
Връщам се аз в моето китно градче(Левски) и какво да видя-на нашипт редовен съботен пазар(където дебнат мн джепчийки -внимавайте Mr. Green Mr. Green #2gunfire) виждам същото това яке за 35 лв  #Crazy Shocked #Crazy
Е,нямам думи просто!!

# 41
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Разбира се че то повечето дрехи идват от димитровградският пазар бе хора само че едни се показват само на определени клиенти и не се срещат по пазара , а други са масови
А ако дойдем до Димитровград, ти ще ми станеш ли гид? Mr. GreenЩе почерпим! И по кое време е пазара?Събота или неделя или и двата дни?

  Ще дойда стеб,да направим група. Mr. GreenМоже и на едро да ни ги дадът. Crazy

# 42
  • Мнения: 189
Разбира се че то повечето дрехи идват от димитровградският пазар бе хора само че едни се показват само на определени клиенти и не се срещат по пазара , а други са масови
А ако дойдем до Димитровград, ти ще ми станеш ли гид? Mr. GreenЩе почерпим! И по кое време е пазара?Събота или неделя или и двата дни?
пазара е в петък сутринта от 6:00 до към 11:00 , събота е от 7:00 до към 14:30  и неделя от 7:00 до към 15:00 , аз лично те съветвам да не идваш в събота защото по голяма част от търговците не излизат тогава , най-удачно е неделя , а за гида няма ядове

# 43
  • София
  • Мнения: 39 845
Случвало ми се е. На големи пазари като този в Димитровград не съм ходила.
Като малка живеех при баба ми на село. Всякак събота голямата атракция беше пазара в града. Кой каквото търси бяга там Simple Smile

# 44
  • Мнения: 824
Само плодове и зеленчуци.

Общи условия

Активация на акаунт