Къде в Бургас (8) ...

  • 63 582
  • 590
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
За спортните мами от Бургас-новото магазинче на GEORGO'S на Богориди /някъде близо до Еврошопа май/ -има страхотни спортни екипи, а и цените са добри. Магазинчето е малко, ама е супер заредено.
До сега само се облизвах за тях....е браво,вече съм собсвеничка на такова удоволствие.
собственичка на магазина ли  Joy

# 376
 Hug  eeeх, де да бях...за съжаление-собственичка само на спортно удоволствие за фитнеса  Peace

# 377
  • Мнения: 23
Здравейте на всички и аз по случайност го открих това магазинче на GEORGO`S по "Богориди" е.Има наистина много добри екипи.Преди 2 години си купих на GEORGO`s екип от Варна,материите им са страхотни,нямат мърдане и бремеността си изкарах с такава долница

# 378
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Нещо много рекламно взе да ми звучи  Thinking

# 379
  • Мнения: 2 577
Нещо много рекламно взе да ми звучи  Thinking

все ми клавишите от клавиатурата  Mr. Green
то не бяха гости, не бяха хора с 1 публикация......не че ме вълнуват въпросните екипи...

# 380
  • Мнения: 23
ми като не те интересуват Amelia не ходи там,аз го написах за мамчетата които ги интересува.и досега не съм писала защото нищо смислено и заинтригувщо не сте написали.сега отговарям защото темата ме заинтересува иначе чета редовно.невиждам и нищо лошо някой нов да се вклучва от време на време,доколкото съм запозната форума не е личен а обществен.

# 381
Права е Sysley,просто тук се сподедя полезна информация, ключовата дума е"полезна" и ако за едни не е, за други-ще е от полза.
Не бъдете дребнави и не превръщайте темата в секта.
Аз също чета редовно и съм почерпила много полезна информация, за нещата които ме интересуват. newsm78 Rolling Eyes

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Няма лошо, ама последните постове са като реклама, която не е по правилата мисля. Още повече като се включи някой анонимен потребител...  Thinking Ми що не се регистрира, форума че не е личен не е, ама колкото е анонимен, три пъти повече е и неанонимен и като дойде някой гост нерегистриран и става интересно  Sunglasses

# 383
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Аз малко се пообърках-хем нищо смислено и заинтригувщо не сте написали, хем иначе чета редовно. Амчи то твоето си е чист мазохизъм  newsm78

Сори за офа, ама...

# 384
  • Мнения: 995
Лина, sisley_t , не се дръжте като ощипани!
И аз си помислих същото като другите.
Всички възторжени пубикации от гости посветени на някой продукт, се възприемат като реклама. Те постовете толкова се различават от тези на другите потребители, че няма какво друго да си помислиш.

# 385
  • Мнения: 2 577
Аз мислех, да се въздържа от коментар, за да не оффф-я и аз, ама той вече е достатъчно добре направен   bouquet
Подкрепям мнението на момичетата
Само искам да допълня, че въпроса е принципен  Peace няма нищо общо нито с екипите, нито с теб/вас като личност/и.
.....и точно с цел да е "полезен" форума си има правила, а те третират рекламата като нарушение.... А това за сектата не го разбрах  Rolling Eyes но няма да се вживявам

# 386
  • Бургас
  • Мнения: 6 412
Как  са цените в GEORGO`s ? Реклама,не -реклама винаги ми става приятно да чуя,че се се отворя магазин на някаква марка в Бургас ,защото аман от  боклуци  ooooh!

Сега разглеждам сайта,на първо четене ме заинтригува . Peace

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
супер задължително ще го посетя я кажи къде по точно се намира че не се сещам за магазин слънчо Blush

Тръгваш от св.София към църквата К и М, на Детски свят улицата се разделя на Y, хващаш десния ръкав, магазина е от ляво на улицата, има голяма табела.

# 388
  • Мнения: 1 111
Аз пък въобще не съм ги чувала тия GEORGO`s. Crossing Arms  Какви цени са?

# 389
  • Мнения: 648
    Момичета, къде мога да потърся красиви, та дори елегантни, дълги гердани.  Трябва ми нещо хубаво за една рокля. Благодаря ви, предварително.

Общи условия

Активация на акаунт