Къде в Бургас (8) ...

  • 63 641
  • 590
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 280
             Не знам какво точно търсиш, но в Илтокони миналия ден си харесах доста интересни дрънкулки  Peace   
            Магазин Ивис срещу Старата поща ли беше?
             

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 12:26 от iveto_

# 391
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
         
            Магазин Ивис срещу Старата поща ли беше?
             
с/у Старата поща има малък матазин, а по Александровска малко под Стоматологията има друг по-голям

Наде, любими магазини за джунджурийки на добри цени са ми едно малко китайско магазинче с/у китайския ресторант на "Фотинов" и до Дома на НХК - ти май ми го беше обяснявала къде е. Само че техните май са по-ежедневни и не зная до колко елегантно трябва да е бижуто. Иначе и в Кенвело все има разни намалени и не лоши бижута, но не зная какво точно търсиш, а там избора не е голям.

# 392
  • Мнения: 1 280
     

           Сетих се, благодаря ти   bouquet

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 6 520
Наде,на нашата улица има магазинче за бижута между 15 и 17 номер ,виждала съм там гердани  Peace

Тали вейл също имат,Умбопо.

# 394
  • Мнения: 995
Наде,на нашата улица има магазинче за бижута между 15 и 17 номер ,виждала съм там гердани  Peace

Тали вейл също имат,Умбопо.

...Овиес в Трия също Peace

# 395
  • Мнения: 191
Как  са цените в GEORGO`s ? Реклама,не -реклама винаги ми става приятно да чуя,че се се отворя магазин на някаква марка в Бургас ,защото аман от  боклуци  ooooh!

Сега разглеждам сайта,на първо четене ме заинтригува . Peace
Дай линк и ние да се порадваме.Не виждам нищо лошо,от това някой да се похвали,че си е купил нещо хубаво.Не ми звучи като реклама Simple Smile

# 396
  • Мнения: 648
    Благодаря на всички за идеите Hug Задължително ще вида в Тали вейл, Кенвело и Овиес Peace

# 397
  • Бургас
  • Мнения: 6 520
Как  са цените в
? Реклама,не -реклама винаги ми става приятно да чуя,че се се отворя магазин на някаква марка в Бургас ,защото аман от  боклуци  ooooh!

Сега разглеждам сайта,на първо четене ме заинтригува . Peace
Дай линк и ние да се порадваме.Не виждам нищо лошо,от това някой да се похвали,че си е купил нещо хубаво.Не ми звучи като реклама Simple Smile

http://georgos.bg/index_en.htm?lang=EN

# 398
  • Мнения: 23
Хубави гердани и подобни дрънкулки има по "Богориди"като тръгнеш и първата пресечка в ляво след палачинките е магазина.Има и едно магазинче срещу ресторант "Китайска луна" много е заредено.Дано само не звуча пак като реклама.

# 399
  • London, baby
  • Мнения: 800
Днес видях в Пиргос на 3тия етаж гердани, малко по-спортни са, ама виж и там.

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
    Благодаря на всички за идеите

В уличката на Адониса, има магазинче за такива "дрънкулки", могат да ти изработят бижу (гердан, гривна, обеци) по твой избор.

# 401
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
    Благодаря на всички за идеите

В уличката на Адониса, има магазинче за такива "дрънкулки", могат да ти изработят бижу (гердан, гривна, обеци) по твой избор.
о да, могат, но преди година като търсих жълт гердан попитах там колко би ми струвала изработката и ........ цената беше 40 лв  ooooh! мерси, не искам  Naughty

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
    Благодаря на всички за идеите

В уличката на Адониса, има магазинче за такива "дрънкулки", могат да ти изработят бижу (гердан, гривна, обеци) по твой избор.
о да, могат, но преди година като търсих жълт гердан попитах там колко би ми струвала изработката и ........ цената беше 40 лв  ooooh! мерси, не искам  Naughty

Наде, връщам си думите назад Wink

# 403
  • Мнения: 239
Здравейте на всички и аз по случайност го открих това магазинче на GEORGO`S по "Богориди" е.Има наистина много добри екипи.Преди 2 години си купих на GEORGO`s екип от Варна,материите им са страхотни,нямат мърдане и бремеността си изкарах с такава долница

Къде точно се намира?

# 404
Здравейте на всички и аз по случайност го открих това магазинче на GEORGO`S по "Богориди" е.Има наистина много добри екипи.Преди 2 години си купих на GEORGO`s екип от Варна,материите им са страхотни,нямат мърдане и бремеността си изкарах с такава долница

Къде точно се намира?
...в горната част на "Богориди", близо до Еврошопа, наблизо има и голям магазин за бг сувенири...

Общи условия

Активация на акаунт