Маратонки за дребни къде?

  • 4 415
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

 И ся кво,няма да спя от любопитство. Crazy

# 16
  • Мнения: 1 650
дай майл да ти пратя screenshot
 Joy

# 17
  • Мнения: 5 401
В Geox и аз гледах маратонките, ама нещо не ги схващам.  newsm78 Платнени са и ми изглеждат неподходящи за този променлив сезон, а пък като се запролети, ми се струва че ще запарват яко. Цената им е 45 лв (с намалението).

# 18
  • Мнения: 2 723
В Geox и аз гледах маратонките, ама нещо не ги схващам.  newsm78 Платнени са и ми изглеждат неподходящи за този променлив сезон, а пък като се запролети, ми се струва че ще запарват яко. Цената им е 45 лв (с намалението).

В кой геокс си гледала?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
навсякъде има детски маратонки и в Адидаса и в Найка и в Пумата

# 20
  • Мнения: 2 723
навсякъде има детски маратонки и в Адидаса и в Найка и в Пумата

Знам, че има навсякъде, мисълта ми беше къде има по-голям избор, за да не обикалям по магазините с малкия и с корема.

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
навсякъде има детски маратонки и в Адидаса и в Найка и в Пумата

Знам, че има навсякъде, мисълта ми беше къде има по-голям избор, за да не обикалям по магазините с малкия и с корема.

 Обикновенно и в магазина на Гурко има избор. Peace
 А миналата събота ходихме в Сандански,тамошните спортни магазини ме смаяха. ooooh!Видях модели,които в София незнайно защо не съм срещала никъде.Специално за детските говоря.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
няма начин да не обиколиш Peace Сега бях в ССЦ в Найка имаше 3-4 модела,но за номера нямам идея.В Пумата също имаше 3-4 модела и там нямам идея.В Адидаса бях преди няколко дни същата работа.

# 23
  • Мнения: 2 723
Уууф, ама с дете и корем за 3-4 модела не ми се разкарва.
А и дребния си има собствено мнение и има опастност да не ги обуе ако му ги купя без негово одобрение ooooh!

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  chocha,видя ли някъде хубави чехли като за мен. Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Е няма да намериш спортен магазин,където да има повече от 4 детски модела накуп,а пък от всички да има номера тове е направо мисия невъзможна Wink
Другата алтернатива е он-лайн.Показваш ги на малкия дали му харесват и ги поръчваш.И по-евтино ще ти излезне.

  chocha,видя ли някъде хубави чехли като за мен. Mr. Green
незнам какво търсиш,но чехлички определно не видях.В аутлета на Hot spot на Денкоглу има доста нова стока

# 26
  • Мнения: 2 723
Много благодаря на всички.
Купихме маратонки найк. От Гурко. Там изборът на детски модели наистина е най-голям.
Иначе се разходих и до аутлета - 24 и 25 нямаше нито един модел, в аутлета на адидас в младост същата работа.
Та хиляди благодарности, че ми спестихте обиколките Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 606
В Найк - ето тук можеш да им видиш моделите и цените www.nikebulgaria.com , иначе навсякъде ги има, има и в пума и в адидас.... Днес ни подариха бебешки на адидас от аутлета на българия са ги взели приятели.
На останалите не знам онлайна магазини, май нямат все още.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 298
Миналата година купихме DC - естествена кожа, много сладки, не са запарвали и не са пускали при дъжд. За тази пролет пак се замислям за тях ...

# 29
  • Мнения: 45
А във Варна къде да намеря маратонки за сина ми трябват ми номер вече 33 - 34 и по възможност с лепки ?

Общи условия

Активация на акаунт