Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 4 -

  • 19 071
  • 364
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 718
А репликите за това, че кърмата след 6-тия месец е вредна направо ми вземат акъла! Как може да са толкоз прости някои хора, все едно не мислят с главите си, а потварят като грамофони заучени глупости!?!?!
Ма то и кърмата си има явно срок на годност, шести месец и цък, вкисва се  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 415
Dazzle видях че си го изтрила, гадно е, но щом веднъж са го казали, не пречи да го повторят, та по-добре да го знаем, така мисля.
Честно казано не можах да му разбера логиката на въпросния лекар, ама то е ясно защо - аз кърмя в момента, пък той е мъж, а и никога не е кърмил.
Моля да ме извините за откровението, ама според мен самият той по принцип мастурбира докато мисли, че да му роди главата такова нещо (да му се чудиш от къде мозък в тая малка глава).

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 01:04 от Мунка

# 32
  • Мнения: 6 442
Хайде и аз да кажа колко самоуверени и цинични са ни докторите и говорят "компетентно". Това е реплика на един мой познат, лекар, във връзка с майка, упорито продължаваща да кърми. Предупреждавам, че е гадно...
"Тя еди-коя си, дето е като дъска отпред, твърди, че още кърми бебето. Е, откъде кърма в тия малки цици. Сигурно мастурбира, докато го кърми." 
Аз лично нямам думи ooooh!
това е много грозно  Sick
Наистина,ужасно грозно! SickСамо болен мозък може да си го помисли и каже. ooooh! Sick

# 33
  • Мнения: 5 539
Не съм чувала кой знае колко абсурдни реплики по отношение на кърменето, но много се смях на една, която при това излезе от устата на кърмачка:
"Миналата седмица се разболях и вдигнах 38-39 градуса Т и веднага спрях да кърмя, докато не ми спадна Т, защото при такова състояние млякото много се нагорещява и може да опари бебето" Joy

# 34
  • Мнения: 518
Аз вече спрях да казвам,че кърмя или по точно избягвам да казвам ooooh! Просто ми писна да ме гледат странно все 1 престъпление върша #Cussing out #2gunfire Дотегна ми от неадкватни въпроси и бележки по повод кърменето и за да си опазя нервите и да не цапардосам някой с правата лопата, реших,че е по добре да не дискутирам Crossing Arms Naughty

# 35
  • Мнения: 3 718
Аз вече спрях да казвам,че кърмя или по точно избягвам да казвам ooooh! Просто ми писна да ме гледат странно все 1 престъпление върша #Cussing out #2gunfire Дотегна ми от неадкватни въпроси и бележки по повод кърменето и за да си опазя нервите и да не цапардосам някой с правата лопата, реших,че е по добре да не дискутирам Crossing Arms Naughty

Аааа недей така, вдигай гордо цици и смело напред  Mr. Green Ако има хора, които гледат накриво майка кърмеща 6 месечното си бебе, то те заслужават да не получат грам внимание от твоя страна, остави ги да си виреят в заблуда.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 677
В неделя се видяхме с приятелско семейство, не ги бяхме виждали от доста време. Когато коментирахме с мъжа ми, че почти сме спрели алкохола, тъй като аз не пия (освен малко бира или вино), те изведнъж включиха и мъжа възкликна на висок глас: Ама ти още ли я кърмиш, тя ще бъде като Георги Димитров, него са го кърмили до 5 години". Жена му се притесни, че той крещи с пълно гърло, а ресторантчето беше малко и всички наоколо с интерес се обърнаха да видят майката-кърмачка и едно почти едногодишно пълзящо наоколо кърмаче. Joy

# 37
  • Мнения: 6 442
Не съм чувала кой знае колко абсурдни реплики по отношение на кърменето, но много се смях на една, която при това излезе от устата на кърмачка:
"Миналата седмица се разболях и вдигнах 38-39 градуса Т и веднага спрях да кърмя, докато не ми спадна Т, защото при такова състояние млякото много се нагорещява и може да опари бебето" Joy
Това наистина ме разсмя Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 532
Аз вече спрях да казвам,че кърмя или по точно избягвам да казвам ooooh! Просто ми писна да ме гледат странно все 1 престъпление върша #Cussing out #2gunfire Дотегна ми от неадкватни въпроси и бележки по повод кърменето и за да си опазя нервите и да не цапардосам някой с правата лопата, реших,че е по добре да не дискутирам Crossing Arms Naughty


Аз също не казвам.Ако някой ме пита не бих скрила,ама то кой да предположи,че детенце почти на две сучи  Mr. Green

В крайна сметка не им се сърдя на хората за неразбирането.Помня какви очи облещих преди няколко години,когато моя близка каза,че е кърмила до годинката.Просто сме свикнали да свързваме сукането с невръстни пеленачета.
Сигурна съм,че ако не бях попаднала тук щях до сега да съм въпроизвела някоя друга абсурдна реплика за кърменето  Grinning

# 39
  • Мнения: 6 442
Сигурна съм,че ако не бях попаднала тук щях до сега да съм въпроизвела някоя друга абсурдна реплика за кърменето  Grinning
Да и аз.Даже едва ли бих кърмила толкова време. Hug HugПреди да родя изобщо не предполагах,че едно дете може да се кърми до 2 и повече години. Peace Така,че ги оправдавам тези с абсурдните реплики! Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 2 348
от днес в парка :
тя -не може да го кърмиш когато то си иска. Режима е много важен
аз - защо?
тя - не знам точно защо, но е много важно
...

тя-ама как така го храниш по 6-7 пъти? На тази възраст бебето трябва да яде по 5 пъти
аз - от къде имаш дози информация?
тя - на кутията на НАНа пише така.
 
 ТЯ е майка с 4 месечно бебе, което яде мед, шоколад, смуче едри парчета месо, а на бъдни вечер (в 3ти месец) вечеряло супичка и бобена салата.
 Като отворих  Shocked такива очи ми поясни, че не го храни с тези неща, а само му ги дава, ако ги иска, след като е изпило цялата си дажба адапте.

# 41
  • Мнения: 394

аз - от къде имаш дози информация?
тя - на кутията на НАНа пише така.
 
 


 Joy Joy Joy Joy
ох, то не е смешно, ми направо си е престъпно това да ти е източникът на информация.

# 42
  • Мнения: 2 837
Цитат
ТЯ е майка с 4 месечно бебе, което яде мед, шоколад, смуче едри парчета месо, а на бъдни вечер (в 3ти месец) вечеряло супичка и бобена салата.
Ми така си е, няма грижи жената със захранване - ни ранно, ни късно. Решила си е проблема.
Цъ, цъ #Crazy newsm78 ooooh!

# 43
# 44
  • Мнения: 1 531
една фраза "използва те вместо биберон" - точно обратното беее  ooooh!  голям горчив абсурд, а някак си невидим  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт