боя за коса! мнения!

  • 8 838
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Можеш да отидеш и да си вземеш каталог с продуктите. Има хубави неща и според мен на поносими цени. Дано ти допаднат.  Peace А да, боята е 13,50.

Лошото е, че в нашия квартал няма нищо по-различно от тривиалните бои. Търсих Маяндра, изобщо я няма, за Биопойнт няма и смисъл да гледам, вече ми е ясно, че няма да я намеря.
Да не говорим за Селектив ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз постоянно ги сменям. Последно се боядисах с Велатон и мога да кажа, че съм доволна.

# 17
  • Мнения: 2 152
От години ползвам само Лореал, но не професионални,защото са по-агресивни
За мен са най-добри и не мисля да ги сменям Peace
Вече съм тъмно руса, а косата ми е все така здрава

Спокойно можеш да си вземеш Кастинг или Преференс - много са добри Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 27 524
Лореал Екселанс, тя е най-щадящата и хубава от боите на Лореал и стои естествено.
Рецитал Преферанс е по-агресивна и пада бързо.
Ферия има атрактивни цветове, не са лоши.
Кастингът е без амоняк, но си има други химикали и също изсушава, особено светлите тонове.
Експертът е за кичури.

# 20
# 21
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Моето мнение е, че професионалните са в пъти по-добри от тези за домашна употреба. Боядисвам се с Индола. Скоро не мисля да я сменям.

# 22
  • Мнения: 2 414
Аз използвам професионалната на Лореал. Peace

# 23
И аз ползвам лореал кастинг вече половин година.Забелязала съм,че цвета остава, а  само при корените израства.Ползвам и розовата серия на лореал шампоан и балсам, но нещо много бързо ми омазнява косата.Но втория ден стои като смачкана.По принцип я мия през 3 дни.Дайте препоръки за измиващи шампоани.

# 24
  • Мнения: 27 524
Дайте препоръки за измиващи шампоани.

Всички шампоани измиват. Проблемът при теб вероятно е от балсама, него смени  Peace

# 25
Ползвала съм на югоранс, на лонда професионалните.Реших да пробвам и тези на лореал, понеже са по евтини.Ако взема от професионалните от над 20лв дали ще е по добре.Трябва да се съобразявам и с това, че съм с коса, която бързо се омазнява,а краищата ми са сухи.

# 26
  • Мнения: 27 524
Според мен не е нужо да прибягваш до много скъпите варианти. Вземи си някакъв обикновен шампоан, за нормална коса - на Лореал, на Гарние например, вземи си балсам за мазна коса или изобщо не използвай балсам, а за краищата - слагай само на тях по мъничко течни кристали.

# 27
Скоро четох някъде, ча балсамите не укрепвали косата, те само помагали за лесното разресване.За укрепване било добре да се ползват специалните за това готови маски.Може и да е така, но не са ли и маските направени от същите съставки.

# 28
  • Мнения: 27 524
Има балсами и балсами, според типа коса и нуждата. Ако се боядисваш - има за боядисани. Има за дълги коси, за тънки и фини, за къдрави, за мазни, за нормални. Определено помагат и за разресването, и за поддържането на косата. Маските са по-силни, но се ползват и по-рядко от балсама. Ти ползваш безамонячна боя, така че би трябвало не много силни продукти да ти вършат работа. Обикновено големият проблем са сухите и изрусявани коси, за тях са нужни повече грижи и средства.

# 29
Всъщност съм вече на 36г. и от 2 години се боядисвам.Почнах с палете, но ми припоръчаха лореал кастинг и затова преминах на нея.Боядисвам се в тъмен цвят - с лилав отенък.Иначе съм с много гъста и права коса, страшно твърд косъм и затова явно се заплита и се цепи по краищата, а я подстригвам точно на 2 месеца.Докато намеря най -удачния вариант шампоан-балсам, сигурно ще мине доста време.

Общи условия

Активация на акаунт